Tēvijas sargi - Ar katru dienu spēcīgāki!
Eiropas vārti plaši vaļā...
Mēs nekad nebūsim brāļi!
Dok. filma "Latviešu leģions"
Par latviešu pašapziņu. prof.soc. D.Beitnere
PSRS okupācijas karaspēks 1939.g. ieņem Rietumukrainu
Hakamada: visi slikti, tikai mēs, Krievija, balti un pūkaini
Protesta mītiņš Kijevā pret Timošenko atgriešanos politikā
Revolūcijas cīnītāji Ukrainā bažījas, ka vecais režīms tiks aizvietots ar jaunu
Janukoviča bandīti ar kaujas munīciju šauj uz protestētājiem
Ternopolē "Berkut" specvienība pāriet tautas pusē
  • KOMENTĀRI
  • 2009-06-11

  Komentāri rakstam: Militārā tuvcīņa iemāca domāt

  Komentāru lapa: | 1 |


  Tēvijas Sargs 2009-06-11 13:07
  Jāpiekrīt. Iemāca domāt. Pirmajās nodarbībās jutos kā fizikas un ģeometrijas stundās.


  Mašīnpistole 2009-06-11 15:48
  Un, ja nebūtu, militārās tuvcīņas - tad jūs būtu domāt nespējīgs? Un līdz šim laikam jūs bijāt nedomātājs....tikai neapvainojieties - mazliet jūs pavelku uz zoba. Vai nebūtu pareizāk teikt, ka militārā tuvcīņa māca domāt disciplīnā, kas saistīta ar pašaizsardzību? Iemāca domāt kā sevi aizsargāt, nevis iemāca domāt vispār? Latviešiem ir tāds sindroms - lai kāds iemāca domāt, lai kāds iemāca strādāt, lai kāds iemāca mīlēt tautu un Latviju. Visas šīs spējas taču ir mūsos pašos - pašiem jādomā, pašiem tās jāattīsta un jāpilnveido, un, pirmkārt, jāatmodina. Labi,ka ir tādi TS un Helmanis, un nacionālistu klubs, kas māca domāt dažās latviešiem nepieciešamajās lietās. Jautājums visiem - kā mums jādomā un jādarbojas, lai latviešu tauta un Latvija zeltu un plauktu?


  neautors>mašīnpistolei UZI :) 2009-06-11 17:08
  Cilvēks domā un darbojas ne tikai pēc loģikas, bet arī pēc analoģijas principiem. Tādēļ pamatprincipi (sviras, svārsti, atbalsta laukumi, vektori), kas tiek izmantoti cīņas teorētiskajā bāzē, veicina domāšanu arī citās jomās, ne tikai pašaizsardzībā.


  Mašīnpistole 2009-06-11 17:45
  Jādomā kā saimniekiem un valdniekiem. Šahs arī veicina domāšanu. Bet ko tas dod, ja esam gudri, uzvaram starptautiskajās olimpiādēs, katrs 2 studē augstskolā un ir ar zinātnisku grādu, saprotam dažādas sarežģītas lietas, bet tauta un valsts nīkst? Mums visiem ir kaut kādas kvalitātes prāts - varbūt jautājums jāprecizē - kā un par ko mums domāt un darboties, lai latvieši un Latvija iegūtu maksimālu labumu?


  neautors>mašīnpistolei 2009-06-11 17:49
  Laikam jau būtu tad jādomā par Latviju un latviešiem :) Tieši tur jau ir tā problēma, ka nav tādu daudz, kas domātu par šīm lietām.


  Mašīnpistole 2009-06-11 18:14
  \"Laikam jau būtu tad jādomā par Latviju un latviešiem :) Tieši tur jau ir tā problēma, ka nav tādu daudz, kas domātu par šīm lietām.\" Kā panākt, lai tādu būtu daudz, kuri domā par Latviju un latviešiem? Vairums domā par kredītiem, mājām, mašīnām, savu materiālo stāvokli - izskatās, ka bankas šo visu atņems, un mašīnas rūsēs, jo nebūs naudas benzīnam. Varbūt tikai tad mainīsies domāšana, kad sapratīsim, ka nabadzīgā valstī (arī garīgi nabadzīgā) nevar būt pārticis cilvēks uz 1000 nabagu rēķina. Mums visiem latviešiem jākļūst materiāli un garīgi bagātiem un pārtikušiem -tad būsim saimnieki un kaut kādi sveštautu bagātnieki no Krievijas un Zviedrijas nemācīs kā, ar ko un par ko dzīvot.


  neautors 2009-06-11 18:32
  /Mums visiem latviešiem jākļūst materiāli un garīgi bagātiem un pārtikušiem -tad būsim saimnieki/ Piekrītu. Priekšlikumi, kā?


  Mašīnpistole 2009-06-11 20:21
  Konkrētu priekšlikumu nav. Tikai vispārīgi ieteikumi, ka vajadzētu ražot, būtu jāatbalsta, nepieciešams veicināt....nezinu kā. Latvietis pērk Vācijā ražotu datoru, Japānā taisītu fotoaparātu, Somijā izgatavotu mobīlo...filmas iepērk Krievijā un seriālus Meksikā...mēbeles nāk no zviedru skaidu plātnēm...lietotas mašīnas no Vācijas...apģērbs no Norvēģijas...kurpes no Itālijas.... Kā kļūt bagātiem? Neatdot savu naudu ārzemniekiem. Pašapgādāt sevi ar saviem ražojumiem. Tik nezinu kā lai nabagi uztaisa rūpnīcu, kur ražotu nepieciešamās preces (sadzīves tehniku, transporta līdzekļus, telefonus, apģērbus, kosmētiku...).


  Mašīnpistole 2009-06-11 20:29
  Man mājās gandrīz visas lietas ir ražotas ārzemēs. Latvijā un latviešu ražotas ir dažas grāmatas, viens galds, daži krēsli, daži amatnieku tirgū nopirkti linu krekli un bikses, keramika, daži latviešu mākslas priekšmeti, latviešu zemnieku pārtika vācu ledusskapī....pārējais viss, ieskaitot tualetes papīru un higiēnas preces, no Rietumeiropas. Gan es, gan citi latvieši - mēs bagātus un pārtikušus esam padarījuši citus, tikai ne savējos.


  Komentāru lapa: | 1 |


  Pievienot komentāru

  8 + 14 =

  Vēlies savu attēlu pie komentāra? Tev ir 2 dažādas iespējas:


  1) reģistrējies un pievieno attēlu savam lietotāja profilam
  2) ievadi pie komentāra savu e-pasta adresi, kura reģistrēta Gravatar.com un attēls parādīsies automātiski.
Komentāri rakstam Militārā tuvcīņa iemāca domāt - Nacionālisti.lv