Tēvijas sargi - Ar katru dienu spēcīgāki!
Eiropas vārti plaši vaļā...
Mēs nekad nebūsim brāļi!
Dok. filma "Latviešu leģions"
Par latviešu pašapziņu. prof.soc. D.Beitnere
PSRS okupācijas karaspēks 1939.g. ieņem Rietumukrainu
Hakamada: visi slikti, tikai mēs, Krievija, balti un pūkaini
Protesta mītiņš Kijevā pret Timošenko atgriešanos politikā
Revolūcijas cīnītāji Ukrainā bažījas, ka vecais režīms tiks aizvietots ar jaunu
Janukoviča bandīti ar kaujas munīciju šauj uz protestētājiem
Ternopolē "Berkut" specvienība pāriet tautas pusē
  • KOMENTĀRI
  • 2009-05-21

  Komentāri blogam: Intervija ar Aivaru Sluci

  Komentāru lapa: | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |


  2009-05-22 03:28
  Būtu mums vairāk tādu nesavtīgu letiņu, kā šis kungs! Tad arī nacionālistu pozīcijas būtu stiprākas.


  Ingus 2009-05-22 10:47
  Ka ari musu valsts,tauta butu specigaka,tiesam cepuri nost par rakstu


  AG 2009-05-22 11:38
  Beidzot tak Slucis pie horizonta parādījies, domāju, ka varbūt jau miris būs! Tikai kādēļ viņš kā velns no krusta mūk no Gardas un DDD?


  asus -> AG 2009-05-22 11:51
  es domāju, ka viņam varētu būt mājās Brigaderes triloģija, bet ar Gardu jau neviens negrib pīties, aizraus vēl švahtas un ktulmas \"garīgajos\" plašumos


  petris 2009-05-22 13:25
  Ir tiesa,ka latvietim ir jākļust dusmīgam un par to,ka latvieti nepieņem darba,ja viņs redz nezin krievu valodu es esmu pats saskāries ne vienu vien reizi un tapēc es stūrgalvīgi runāju tikai latviski apkalpojot pircejus un tie krivuški saprot mani,kas jūtas apvainots,lai iet tālāk,bet ja man strādājot lielveikalā starp krieviem ir jāruna krieviski un es redz runaju tikai latviski,jo ka neka valsts valoda ir latviesu un es dzīvoju savā dzimtenē,kā arī tās krievuskas ļoti labi saprot latviesu valodu,bet dusmojas,kad runāju ar viņām latviski nevis krieviski vel sāk pret mani iztureties,ka pret fašistu,tapēc ir jābūt likumam,kas soda cilvekus,kuri redz pieprasa obligati krievu valodas zināšanas.


  Es 2009-05-22 13:27
  Sirnīgs paldies Aivaram Slucim par veikumu un stāju! Cilvēks ar mugurkaulu un reālu skatu uz pagātni un Latvijas šodienu. Un galvenais - redzot reālo, valstij nebūt ne vēlamo situāciju, viņš nestāv malā, rokas nolaidis, bet reāli palīdz, lai latviešiem dotu impulsu nenoliekt galvas un nesamierināties ar ceļu \"no kalniņa - lejiņā\". Vēlreiz paldies! Lai vēl ilgus gadus Sluča kungam veselība, enerģija un neapsīkstoša Latvijas mīlestība!


  V 2009-05-22 13:32
  Aivars piebraukā uz LV samērā regulāri, nav jau nekur pazudis. Protams, finanses, kuras viens cilvēks var no savas algas ziedot labām lietām ir ierobežotas, bet tāpat Latvijas situācijā tās ir pamanāmas.


  2009-05-22 14:33
  Paldies Aivaram Slucim par viņa darbu un ieguldījumu!


  Ingus 2009-05-22 19:06
  Peteri neapskauzu,mani pat no darba draudeja atlaist tikai par to,ka runaju par spiti latviski nevis krieviski,kaut ari to valodu zinu,bet nelietoju


  ASU 2009-05-22 21:16
  Slucis ir pietiekami inteliģents cilvēks un tāpēc saprot, ka Garda ir tikai nožēlojams provokators. Tieši pateicoties Gardam, daudzu cilvēku apziņā vārds \"dekolonizācija\" rada negatīvas asociācijas. Domāju, ka Gardas uzdevums ir, šādā vaidā nomelnot nacionālistu idejas. Ar gardu nepīsies naviens inteliģents, psihiski vesels cilvēks.


  1999 2009-05-23 08:24
  1999. gada konkursa dalībnieku vārdā - paldies Aivaram Slucim!


  ķēniņš, AG 2009-05-23 10:16
  Acīmredzot Aivars Sulcs ir prātīgāks par jums visiem, un zina kas Aivars Garda ir patiesībā.


  ķēniņam un zinošajiem 2009-05-23 13:00
  Un kas Aivars Garda ir patiesībā? Bez emocijām un pieņēmumiem, lūdzu, tikai patiesus un pārbaudāmus faktus.


  cits zinošais 2009-05-23 13:07
  A.Garda krievu laikā strādāja par universālveikala vadītāju. Tādos amatos bez partijas sakariem un akcepta nonākt nevarēja. Otrkārt, ir Krievijā viens no vadošajiem rērihisma biedrībā. Treškārt, ar savu darbību, lipinot kopā nacionālisma idejas ar mugainiem ezotērikas pātariem ir maitājis dekolonizācijas un citas nacionālās idejas. Ceturtkārt ar sava apgāda Vieda starpniecību ievazājis Latvijā desmitiem krievu psihotronās ezotērikas grāmatu.


  zinošajam 2009-05-23 13:31
  Berklavs krievu laikā ne tādā vien amatā bija. Atmet reliģiju, filozofiju un ezotēriku, un pasaki - ko Garda nepareizi dara deokupācijas un dekolonizācijas lauciņā? Un kā savādāk būtu jārunā par šiem jautājumiem?


  Nezinošais 2009-05-23 13:49
  \"Ar gardu nepīsies naviens inteliģents, psihiski vesels cilvēks.\" Pareizi, pareizi - inteliģentie un psihiski veselie pīsies ar TP, LPP/LC, JL, SC.... Zinošais - uz ko tad Garda provocē?


  tam kurš rakstīja zinošajam 2009-05-23 16:37
  tieši tur jau tā problēma, ka garda jauc kopā himalajus ar juridiskām normām un saskaņā ar savu mācību pauž viedokli, ka Ļēņins ir bijis gaismas sūtnis, DDD savulaik izcēlumos publicēja Ļeņina citātus. Normāli? Pretenziju līmenis viņu un meitenes padara smieklīgu; piemēram sludināt, ka viņa garadarbus aktīvi studē Vašingtona, izdot kalendāru ar uzrakstu \"dekolonizācijas kuršturjau gads\", teikt, ka par latviešu partiju esot nobalsojuši 25 %, tikai viss viltots. Apsaukāt DDD slejās vecus cilvēkus, savas avīzes lasītājus, ka tie ir vīlušies avīzē tās rupjību dēļ, dumja citu organizāciju apsaukāšana... īsi sakot dekolonizācijas jautājums ir pasniegts murainas ezotērikas mercē, klāt pievienojot fanātisku ambīciju devu, sašaurinot problēmu līdz 700 000 (ar, ko diez precīzi pamato šo skaitli) bezierunu izraidīšanai. Tas viss drīzāk nāk par sliktu, nekā par labu lietai.


  citāts no gardistu lapas 13.02.09 2009-05-23 19:24
  Šogad, 12. februārī, diženajai krievu sievietei Helēnai Rērihai aprit 130 gadu jubileja. Pateicoties Helēnas Rērihas Ugunīgajam Varoņdarbam, pasaule ir saņēmusi Dzīvās Ētikas Mācību jeb Agni Jogu – zināšanas, kas nepieciešamas cilvēces tālākai attīstībai. Šo Jaunāko Derību dižā svētvarone pierakstīja no Augstākā Avota – Himalaju Baltās Ložas Vadītāja. *** cik ir to latviešu, kam pieņemami un saistoši tādi uzskati?


  2009-05-23 19:31
  Nezinošais, kāpēc tāds šaurs skatījums? Vai tiešām inteliģentam cilvēkam ir obligāti jāpinas ar TP, LPP/LC, SC un citiem blēžiem, vai arī, jāpievienojas gardiešiem un citiem trakajiem? Vai Tu neesi iedomājies, ka patriotisks un inteliģents cilvēks var veidot pats savu politiku. Pamatā visu jau pateikts komentārā 16.37.36. Varu tikai tam piebilst, ka Gardas uzdevums ir, nacionālistu lietu padarīt smieklīgu sabiedrības acīs.


  nezinošais 2009-05-23 21:10
  \"Šo Jaunāko Derību dižā svētvarone pierakstīja no Augstākā Avota – Himalaju Baltās Ložas Vadītāja. *** cik ir to latviešu, kam pieņemami un saistoši tādi uzskati?\" Cik daudziem latviešiem ir pieņemama Dievturība un tā saucamās latviešu Dievestības? Neesmu redzējis nevienu veli, bet ir cilvēki, kuri viņus baro un aicina ciemos! Laima, Pērkons, Saulesmeitas, Dēkla, Jumis, Ūsiņs....ar ko šie \"okultie īpatņi\" labāki par Himalaju Baltās Ložas pārstāvjiem? Katrā ziņā Agni Joga rosina uz cēlāku un varonīgāku rīcību nekā Dievturība. Bet - gan Agni Joga, gan Dievturība māca Tikumu. Patiesībā Agni Joga ir uzlabota Dievturība - domāju, ka Brastiņš, ja būtu dzīvs, veicot uzlabojumus Dievturībā daudz ko ņemtu no Agni Jogas. Klau - ja nebūtu Gardas un avīzes DDD - kā jūs popularizētu nepieciešamību veikt deokupāciju un dekolonizāciju? Vai tāpat kā līdz šim - klusi, nemanāmi un zem segas?


  Komentāru lapa: | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |


  Pievienot komentāru

  1 + 2 =

  Vēlies savu attēlu pie komentāra? Tev ir 2 dažādas iespējas:


  1) reģistrējies un pievieno attēlu savam lietotāja profilam
  2) ievadi pie komentāra savu e-pasta adresi, kura reģistrēta Gravatar.com un attēls parādīsies automātiski.
Komentāri rakstam Intervija ar Aivaru Sluci - Nacionālisti.lv