Tēvijas sargi - Ar katru dienu spēcīgāki!
Eiropas vārti plaši vaļā...
Mēs nekad nebūsim brāļi!
Dok. filma "Latviešu leģions"
Par latviešu pašapziņu. prof.soc. D.Beitnere
PSRS okupācijas karaspēks 1939.g. ieņem Rietumukrainu
Hakamada: visi slikti, tikai mēs, Krievija, balti un pūkaini
Protesta mītiņš Kijevā pret Timošenko atgriešanos politikā
Revolūcijas cīnītāji Ukrainā bažījas, ka vecais režīms tiks aizvietots ar jaunu
Janukoviča bandīti ar kaujas munīciju šauj uz protestētājiem
Ternopolē "Berkut" specvienība pāriet tautas pusē
  • KOMENTĀRI
  • 2009-05-15

  Komentāri rakstam: Nacionālistu viedoklis par PR+AIDU

  Komentāru lapa: | 1 | 2 |


  Par kārtību! 2009-05-15 20:45
  Piekrītu!


  2009-05-15 21:42
  Kas slims tam jāārstējas, nevis jāzīmējas!


  Letiņš 2009-05-15 22:44
  Pēc šīs J.Sīļa definīcijas sanāk, ka viņa \"nacionālisms kā pasaules skats ir nesamierināmā pretrunā\" arī ar demokrātiju, jo demokrātijas pamatprincips ir pulcēšanās brīvība ne tikai vairākumam, bet tieši mazākumam. Šodienas (ha, 15. maijā Tiesa to labi saprata un protams lēma demokrātijai par labu. Demokrātijās mazākums vēlas kļūt par vairākumu, vairākums var zaudēt tautas uzticību, cilvēki maina savus uzskatus, rezultātā vairākums kļūst par mazākumu un otrādi. Elementāri, bet to \"nacionālistiem\" pēc Jūsu šnites nesaprast. J. Sīļa aicinājums, ka šai gadījumā viņam un viņa domu biedriem \"ir tiesības ar VISIEM līdzekļiem vērsties pret šādu situāciju, paust savu nosodošo attieksmi pret gaidāmo dezorientēto personu demonstrāciju mūsu galvaspilsētas centrā\" (mans izcēlums), nozīmē, ka viņš aicina uz PILSOŅU KARU. Pilnīgā konsekvencē būs Jums agrāk vai vēlāk tūkstoši Latvijas pilsoņu (gejus/lezbietes kā Kārli Streipu, Mārtiņu Rītiņu, Juri Žagaru, Lindu Freimani un vēl vairāk viņu atbalstītājus kā Juri Kažu un mani) jābāž cietumos vai koncentrācijas nometnēs, kādi mums Latvijā jau bija Hitlera & Staļina laikā. Būs Jums jāslēdz robežas, jo protams brauks mums palīgā ne tikai no Igaunijas un Lietuvas, bet arī no citām valstīm un pasaules malām. Gribat pilsoņu karu? Pamēģiniet! Dabūsiet!


  Nacionālists 2009-05-15 23:37
  Kurš tev, nabaga apdalītais, kas kļūdaini sevi dēvē par letiņu, teicis, ka šī teksta autors ir Jānis Sils (nevis Sīlis, bet laikam jau četru burtu uzvārds tev rada grūtības?!) Nevajag smīdināt ar to pilsoņu karu :) streips, freimane un kaža -cīnītāji :)))


  Letiņš 2009-05-16 00:28
  Nepieķeries pie sīkumiem un blakuslietām! Jānis Sils šo rakstu ievietoja zemessargs.lv mājas lapā un tamdēļ likumsakarīgi pieņēmu, ka viņš arī ir autors, it īpaši tamdēļ, ka cits vai vispār autors nav minēts, bet palika anonīms. Kamdēļ tāda kautrība? Protams atvainojos, ka J.S. vārdu uzrakstīju nepareizi. Baigais grēks, kuru protams iešu sūdzēt pie Jūsu garīgiem radiniekiem Ļedjajevu & Pujātu (kur vispār bija Vanags & Brūvers...)... Bet izteikties par lietas būtību spējīgs neesi... Ar to pilsoņu karu \"nesmīdinu\". Anonīmā autora rakstā teikts, ka pret Praidu Rīgas centrā ir atļauts cīnīties ar \"visiem līdzekļiem\", tātad arī ar brutālu spēku, vardarbību, sišanu, nosišanu. Šai ziņā mana latviešu valoda un loģika ir pietiekami laba.


  Jānis Sils 2009-05-16 01:23
  Esmu šī raksta autors. Un tajā pausts ne tikai mans viedoklis. Pats tik tiešām uzskatu, ka vardarbība pret cilvēku psihi un pamatvērtībām ne ar ko nav labāka par fizisku vardarbību. Tāpēc, ja kāds uzskata par vajadzīgu pateikt tiem, kas publiski uzspiež latviešiem multikulturālās nejēdzības, ko par viņiem un viņu darbību domā, viņiem ir tādas tiesības. Veids kādā tiek Latvijā uzspiesta šī nenormālība izsauc normālu pretreakciju un mazāk savaldīgie ķeras pie fiziskiem aizskārumiem - kā jau to ne reizi vien esam redzējuši. Un ko viņiem pārmest, ja izmisums par bērnu nākotni, par to, kādā sabiedrībā būs jādzīvo ir tik liels. Ļoti labi spēju to iedomāties! Un arī pats būtu gatavs ne tikai cīnīties interneta komentāros, bet arī uz ielas, ja vien nesaprastu, ka tas mūsu mērķi netuvinās.


  Letiņš 2009-05-16 02:27
  Arī ja \"Nacionālistam\" tas nepatīk, esmu latviešu patriots, s.c. heteroseksuāls, 3 bērnu tēvs 16 - 23 gadu vecumā. Atzīstos, ka man ir vairāk bailes no potenciāliem heteroseksuāļiem izvarotājiem un heteroseksuālām maukām 364 dienas gadā Rīgas erotiskos klubos nekā no Praida homoseksuāļu dalībniekiem 2 stundas gadā Vērmanītī. Es piedalīšos sestdienas Praida gājienā un ja Sils, \"Nacionālists\", \"kristīgā totalitārisma\" prasītājs Ļedjajevs, skūtgalvji, neonacisti, lielkrievu šovinisti, latviešu rasisti un tamlīdzīgi ideoloģiski lumpeņi\" (A.Ozoliņa trāpīgais komentārs piektdienas \"Dienā\") man pārāk tuvosies, es mācēšu sevi un savējos aizstāvēt arī fiziski pret potenciāli asinskārajiem latviešu \"nacionālistiem\". Labāk nemēģiniet!!!


  2009-05-16 07:50
  \"seksuāli dezorientētās personas, kam no dabas nav lemts apzināties pretējo dzimumu attiecību svarīgumu un sniegto piepildījumu\" ir pierādīts, ka homoseksuālisms ir SOCIĀLA nevis ĢENĒTISKA slimība, tāpēc no dabas tur nekas nav lemts..


  dzonis1111 2009-05-16 09:34
  letiņ, nomaini vārdu, jo pēc letiņa tu pat nesmaržo. Un arī Latvijas patriots tu noteikti pagaidām neesi, kā nav neviens no praida klauniem. Šie cilvēki labākajā gadījumā ir pelnījuši līdzjūtību kā slimi un nožēlojami, sliktākajā, viņi ir noziedznieki kuri slēpdamies aiz demokrātijas aizsega grauj sabiedrības, sevišķi jauniešu morāli. Un izskatās, ka pats esi tāds kā nomaldījies padumjš mazs kucēns, kam bail no visa kas ir apkārt, tāpēc gatavs kost pat rokā tam kas baro.


  asus 2009-05-16 10:27
  tas pidars pat neatceras cik šamam gadu :DDDD un nulli jauc ar 3 ... un vēl sauc sevi par hetero - oģin raz ņe pideras :DDDD


  Es 2009-05-16 23:06
  Tā kā šis raksts ievietots sadaļā \"Drošība\", tad - par tēmu. Vai kāds man var paskaidrot, kāpēc šo saietu savā darba laikā, tērējot VALSTS līdzekļus, jāapsargā valsts un pašvaldības policijai??? (Ja tur tuvumā gadās arī drošības policija, - vēl jo vairāk.)Valsts nozīmes pasākumos (18. nov., 25. martā, 14. jūn. utt.) ir pašsaprotami un loģiski, ka tad drošību un kārtību garantē policija, kuru par saviem līdzekļiem uztur visi likumpaklausīgie valsts iedzīvotāji, kas maksā nodokļus. Taču kāpēc manus santīmus izmet vējā, lai nodrošinātu kārtību kādā privātā pasākumā? Ja kādiem ir vēlme pulcēties, taču ar kārtības nodrošināšanu pasākuma laikā šie cilvēki netiek galā, - lūdzu, sametiet naudiņu un tip, tip uz Iekšlietu ministriju un Rīgas domi, samaksājiet par to, ka jūs jāsarga, un lieta darīta. Taču apturēt satiksmi kādas grupas pastaigu laikā (tā radot būtiskas neērtības ļoti lielai pilsētas iedzīvotāju daļai), tērēt policistu laiku un nodokļu maksātāju naudu, - atvainojiet, bet es neesmu ar mieru, ka manus nodokļus izlieto šādiem mērķiem! (Tas pats, starp citu, attiecas arī uz 9. maija izklaides pasākumu.) Iespējams, ka es neesmu baltais zvirbulis un vēl dažs labs ir līdzīgās domās. Taču labprāt dzirdētu iebildes. Bet tikai argumentētas.


  Varis 2009-05-17 01:01
  9. maija gadījumā varbūt ir nedaudz citādāk, bet domāju, ka PR + AIDA gadījumā vietējie un ārzemju sponsori maksā krietnu naudiņu, lai pirmkārt šādus projektus dabūtu cauri tiesā, otrkārt, lai kāds viņus apsargātu. Diemžēl neticu, ka kaut santīms no tā piemaksu veidā nonāk ierindas policistiem par darba apstākļiem, kuros tiek grauta viņu morāle. Kur tā naudiņa (un visticamāk neslikta) paliek, tā arī netiek izpausts.


  Juris Kaža 2009-05-17 12:22
  Piekrītu Letiņam. Arvien vairāk t.s. nacionālistu forumos pamanu anti-demokrātisma un spēka kulta zemtekstus. Citos vārdos, gatavību piespiest un represēt citādāk domājošos, nevis argumentēti oponēt. Sāk veidoties vienlīdzības zīme starp šo nacionālismu un autoritāru valsti, kurā iedzīvotāju uzskatus uzraudzīs drošības dienesti un sodīs novirzes no oficiālās līnijas. Dažs te ārdās par vērtību sagraušanu u. tml, neredzot un nesaprotot, ka citās pasaules valstīs, kurās ir augstāks tolerances un dažādibas līmenis nekā Latvijā, vienlaikus ir arī augstāks dzīves standarts un dzīves kvalitāte. Protams, ka tolerancei un dažādībai nav mehāniska un tieša saistība ar labklājību un dzīves kvalitāti, bet nav arī tā, ka tam nebūtu nekāda sakara. Vēl interesanti ir tas, ka uzbrukumos tiem, kas vēlas diskutēt par seksuālo minoritāšu tiesībām ir atbalsis no uzbrukumiem tiem, kas vēlējās diskutēt par vienlīdzīgām ekonomiskām un balstiesībām sievietēm 19. g.s.. Tad tā arī bija sacelšanās pret Dieva un dabas un gadu simtu noteiktās kārtības. Un Letiņ-- Juris Žagars ir precējies heteroseksuālis. Par viņa brāli neko nezinu.


  asus - > resnajam Jurim 2009-05-17 12:36
  Beidz ļurināt! Ja kaut kas nepatīk vari braukt uz tām jaukajām citām valstīm. Neviens Tevi te netur, atšķirībā no totalitārajām iekārtām!


  Es>auss 2009-05-17 14:21
  Ir nu gan mums diskusiju līmenītis! - šermuļi pār kauliem skrien: ja nav argumentu, ķeramies pie apsaukāšanās. Sliktāk nekā bērnudārzā. Bet, ja par problēmu, - atbilde Jurim Kažam.Neesmu nevienu aicinājusi pa atslēgas caurumu ķīķerēt manā guļamistabā, un nav ne mazākās vēlmes pētīt, kas notiek svešas guļamistabās - ja daba kādam cilvēkam ir nodarījusi gauži, man vienkārši šī cilvēka ir žēl. Un punkts. Nē - punkta vietā diemžēl jāliek daudzpunkts, jo ir divas problēmas, kas man absolūti nav pieņemamas. Lai saprastu pirmo, - piemērs iz dzīves. Pirms krietna laika (vairāk nekā gadu desmits apritējis) uz iestādi, kurā strādāju, no Universitātes praksē atsūtīja divus puišus. Jauni, patiesi talantīgi zēni. Par viņu prakses vadītāju kļuva ari visnotaļ jauks kolēģis (iespējams, Juris Kaža viņu pazīst), bet, kā mēs visi zinājām un nekādas vētras ūdensglāzē nerīkojām, - homo. Kāds bija rezultāts? Viens no šiem, sākotnēji hereto puišiem sevi noslīcināja pudelē, otrs kļuva par pornofilmu \"aktieri\". Līdz sāpēm žēl šo sagandēto mūžu. Ja satiekas divi vienādi orientēti subjekti - ne mana cūka, ne mana druva, bet, ja homo savās izklaidēs iesaista hetero, - atvainojiet, bet tas jau ir noziegums. Tāpat kā (protams, protams, MANUPRĀT) nav pieļaujams, ka homo pāris adoptē bērnus, jo neviens pētījums nav pierādījis, ka šāda savienība neatstās iespaidu uz bērna nosliecēm. Un rotaļāties ar bērnu nākotni nevienam nav tiesību. Arī tolerances, cilvēktiesību, labklājības un citu jauku kategoriju vārdā - NĒ.


  asus 2009-05-17 18:33
  es neapsaukājos, Juris ir resns. tā cilvēkus mēdz saukt pēc viņu īpašībām


  Juris Kaža 2009-05-18 00:31
  Tas vispār ir jautrs viedoklis, ka Svara vērotāji var pataisīt cilvēka uzskatus pievilcīgākus :):):) Bet melno humoru pie malas, stāstā par notikumiem universitātē tā kā būtu jāsaprot, ka minētais prakses vadītājs neprofesionāli un neētiski iesaistījās intīmas attiecības ar saviem praktikantiem un kā tur bija tieša cēloņsakarība ar viena nodzeršanos un ar otra porno aktiera darbu. Tad vēl jāvaicā, vai abi tiešām bija hetero un vai šis gadījums būtiski atšķiras no vīrieša atbildīgā (un savā ziņā spēka pozīcijās -- lemt par prakses novērtējumu ) amatā, kas izmanto pāris jaunas studentes. Nav jau tā, ka tāda lietas nenotiek, taču to absolūtais skaits pārsniedz līdzīgus HS gadījumus. Protams, abi izmantošanas gadījumi ir nosodami. Prakses vadītājam ir uzdevums vadīt praksi, nevis pavedināt un apmierināt savu \"apkārtjāsmi\" (jauns vārds :) ) ar praktikantiem, vienalga kādās dzimumu kombinācijās.


  cits nacionālists 2009-05-18 10:18
  Neņem galvā, Juri, to gānītāju. Diemžēl par nacionālistu sevi var nodēvēt arī cilvēks bez kultūras. Bet par geju izrādēm tev tomēr nav nekādas taisnības. Demokrātija ir cieši saistīta ar atbildību, bet atbildības šiem cilvēkiem nav. Slimība ir slimība un pelna līdzjūtību. Es pat neiebilstu, ja tiktu rīkota kampaņa, kuras mērķis būtu novērst biseksuāļu diskrimināciju viņu slimības dēļ tajās dzīves jomās, uz kurām šī slimība neattiecas. Bet pasludināt slimību par normu un mēģināt radīt tiesisku ietvaru slimības antisociālajām izpausmēm (bērnu adopcija, laulību reģistrācija u.tml.) - tas ir par daudz. P.S. Liberāla iekārta ir iespējama atbildīgā sabiedrībā. Mums tādas nav. Tāpēc dažas marginālās grupas vienmēr būs jāierobežo. Ierobežošana notiek arī tevis piesauktajās labklājīgajās liberālajās zemēs. Arī tur noziedzniekus liek cietumā, žūpas ved uz atskurbtuvi, bet pornofirmas bērniem aizliegts demonstrēt. Tā, ka nemaz tik ļoti mūsu uzskati no Rietumiem neatšķiras.


  Letiņš 2009-05-18 11:17
  Vai HS ir vai nav slimība, to nenosaka mistiska \"tauta\" uz ielas, trakie ļedjājevieši, dimiteri vai rožkalni, katoļu baznīca (pasaules ev.-lut. baznīca šai jautājumā ir pretējos uzskatos, izņemot protams mūsu pašu Vanagu), pašiecelti visādas sugas \"nacionālisti\", bet profesionāļi - ārsti, psihologi, psihoterapeiti, psihiātri. Un tie savu vārdu WHO (World Health Organization) resp. PVO (Pasaules Veselības organizācija) ar savām turpat 200 organizacijām jau ir pateikuši. Tas var patikt vai nepatikt, bet ir fakts. Un nevajaga atkal piesaukt kaut kādas sazvērestības teorijas un briesmoņu lobijus, kas kopš vairākiem gadu desmitiem katru dienu non-stop piekukuļo simtiem tūkstošus pasaules ārstus & psiholoģus pakļauties \"HS lobijiem\". Tie ir murgi.


  Letiņš 2009-05-18 11:26
  Vai HS ir vai nav slimība, to nenosaka mistiska \"tauta\" uz ielas, trakie ļedjājevieši, dimiteri vai rožkalni, katoļu baznīca (pasaules ev.-lut. baznīca šai jautājumā ir pretējos uzskatos, izņemot protams mūsu pašu Vanagu), pašiecelti visādas sugas \"nacionālisti\", bet profesionāļi - ārsti, psihologi, psihoterapeiti, psihiātri. Un tie savu vārdu WHO (World Health Organization) resp. PVO (Pasaules Veselības organizācija) ar savām turpat 200 organizacijām jau ir pateikuši. Tas var patikt vai nepatikt, bet ir fakts. Un nevajaga atkal piesaukt kaut kādas sazvērestības teorijas un briesmoņu lobijus, kas kopš vairākiem gadu desmitiem katru dienu non-stop piekukuļo simtiem tūkstošus pasaules ārstus & psiholoģus pakļauties \"HS lobijiem\". Tie ir murgi.


  Komentāru lapa: | 1 | 2 |


  Pievienot komentāru

  10 + 17 =

  Vēlies savu attēlu pie komentāra? Tev ir 2 dažādas iespējas:


  1) reģistrējies un pievieno attēlu savam lietotāja profilam
  2) ievadi pie komentāra savu e-pasta adresi, kura reģistrēta Gravatar.com un attēls parādīsies automātiski.
Komentāri rakstam Nacionālistu viedoklis par PR+AIDU - Nacionālisti.lv