Tēvijas sargi - Ar katru dienu spēcīgāki!
Eiropas vārti plaši vaļā...
Mēs nekad nebūsim brāļi!
Dok. filma "Latviešu leģions"
Par latviešu pašapziņu. prof.soc. D.Beitnere
PSRS okupācijas karaspēks 1939.g. ieņem Rietumukrainu
Hakamada: visi slikti, tikai mēs, Krievija, balti un pūkaini
Protesta mītiņš Kijevā pret Timošenko atgriešanos politikā
Revolūcijas cīnītāji Ukrainā bažījas, ka vecais režīms tiks aizvietots ar jaunu
Janukoviča bandīti ar kaujas munīciju šauj uz protestētājiem
Ternopolē "Berkut" specvienība pāriet tautas pusē
  • KOMENTĀRI
  • 2009-04-13

  Komentāri rakstam: Rietumu civilizācijas noriets

  Komentāru lapa: | 1 |


  petris 2009-04-13 15:14
  par to,ka Anglijā pašiem angļiem ir mazāk tiesību nekā pakistaniešiem un nigeriem,ka nav tiesības gandriz izpaust savas kristiešu senās tradīcijas,tas tiesa,it sevišķio rietumu degradācīju var noverot lielpilsētās ziemassvētku laikā,tie ir Kristus tēla izsmiešanas laiki un nevis viņa piedzimšanas slvināsana,rietumos ir svēta lieta uzbrukt un apzākāt Kristus Baznīcu,bet sektantismam un izvirtībai ir svētā loma,ta Anglija vispar ir demonu pilna zeme,izvirtība tiek kultivēta visos masu sazīņas līdzekļos no bernu kājas tur skalo smadzenes ar monstru,maucības,vardarbibas, okultās pasaules komiksiem,kas arī pēdējā laikā tiek spiests ar vien vairak Latvijā,tās rietumu pasaules tizlumu izjutu uz savas ādas,kad pagājušo gadu biju Anglījā,to ko te raksta ,tas ir tiesa,tie no savas komforta dzīves ir galīgi notrulinājušies pāredušies un degradējušies,lai atveseļotu to tautu,tiem ir 200 gadus uz gaveņa jadzīvo vai ari 50 gadus sibīījas mezos strādāt katorgas darbu,ta varbūt izglabsies,bet savādāk angļi ir iznīkstoša nācīja.


  Sergej 2009-04-14 10:01
  Stipri atgādina manu 11.klases vēstures eseju (tikai mazliet paplašināta tās versija). Taču, tas ka rietumos politkorektumu jauc ar visatļautību, un aizmirst ko nozīmē adekvāta reakcija ir fakts. Jā, cilvēku nevajadzētu vērtēt pēc viņa vecuma, dzimuma, tautības un ticības, bet šiem parametriem nevajag kļūt par attaisnojumu jebkam ko iebraucēji dara. Rietumi nojuks pirmie, Krievija vēl mazliet noturēsies, bet galu galā sekos rietumu kolēģiem. Un nekas neliecina, ka valstu vadītāji kaut ko darītu lietas labā.


  petris 2009-04-14 22:26
  un nadarīs arī,jo tiem valstu vaditājiem ir izdevīgi,ja tauta degradējas,tas ir ļoti vienkarši sagraut un iznīcinat,bet celt un saglabat,tas jau nu nē,valdibas pašas palīdz kultivet maucibu,narko lietas,alkohola-cigarešu,prez ervatīvu lietosanu,izsmiet Kristus Baznīcu un patiesas dzīves vērtības,tas rietumos ir sveti,tas ir stilā un galu galā degradētajai sabiedrībai ir janes vainas apziņa par 6000000 nogalinato zīdu.vai Krievīja noturēsies,diez vai,jo arī svētie Pareizticīgie nav pareģojuši labas lietas,bet tomēr izglabsies tie,kuri būs ieks Kristus,savādak nevar nostavēt sai ļaunuma straumē,tāpēc jalūdz ,lai glāb un pasargā Kristus kungs no rietumu sektantiem-sātanistiem.


  Jautājums >Petrim 2009-04-15 08:25
  Vai esi dzirdējis par tādu lietu, kā kristīgās baznīcas ienākšana Latvijā? Tā bija pirmā reize latviešu vēsturē, kad apzināti iznīcināja gaišākos prātus (virsaišus, \"burvjus\") un aizsāka tautas degradēšanu. Kristietība ir sveša mācība, kādām sekojot esam nonākuši tur, kur esam.


  Sergej>Jautājums 2009-04-15 08:55
  Šaubos, ka virsaišus un šos \"burvjus\" iznīcināja reliģisku iemeslu dēļ. Tas viss tika darīts lai vieglāk pakļautu latviešu un igauņu ciltis (tolaik bija ierasts visas zvērības pasniegt kā tā Kunga gribu). Un runājot par dievturiem un citiem pagāniem, vairākumam latviešu šīs ticības arī jau ir svešas.


  Jautājums 2009-04-15 11:59
  Sergej, papēti vēsturi - līdz pat 19.gs. vidum tieši reļigiskie motīvi bija tie, kuru dēļ tas viss notika. Un ar to gribu teikt, ka kristīgie uzstādījumi ne ar ko neatšķiras no komunistiskajiem, piemēram - tiek iznīcināta tautas elite. Par dievturību - nepiekrītu, jo ļoti daudz cilvēku, kas garīgumu asociē ar baznīcu savā izpratnē ir tuvāki latviskajam pasaules skatam. Turklāt, baznīca apzināti piesavinās senās tradīcijas - Jāņi - Jāņa Kristītāja dzimšanas diena, Ziemassvētki (gaismas dzimšana) - Jēzus dzimšanas diena. Katoļi savās procesijās izmanto meitenes tautastērpos, baznīcas cēla senajās kulta vietās, pie senajiem svētkokiem kāra svētbildes, utt. Nemaz nenoliedzu, ka vispārcilvēciskās vērtības ir atrodamas arī kristīgajā mācībā, bet priekš kam mums iet svešu ceļu, līdzi saņemot arī latviešiem naidīgo kristietības daļu - atteikšanos no sava garīgā mantojuma.


  Sergej>Jautājums 2009-04-15 14:45
  \"līdz pat 19.gs. vidum tieši reļigiskie motīvi bija tie, kuru dēļ tas viss notika\" tam nav sakara ar reliģiju, bet gan ar Romas pāvestu iesaistīšanos politikā. Pasaki, lūdzu kāds sakars kristietībai ar 4.krusta gājiena Konstantinopoles slaktiņu? No ticības viedokļa tam nebija jēgas, taču no politskās puses skatoties pamats bija pietiekams. Runājot par pagānu svētku piesavināšanos, izskaidrojums ir vienkāršs. Kad kristietība tikko sāka gājienu, pagānu bija vairākums, tādēļ lai iegūtu vairāk ticīgo kristīgās tradīcijas piesaistīja saulgriežiem un citām zīmīgām dienām. Paņemsim kaut vai Lieldienas. Vai Jēzus jebkad krāsoja olas? Vai jaunajā derībā ir pieminēta šūpošanās? Nē, jo tie ir pagānu rituāli, kas nerunā pretī kristīgai morālei, un tika iekļauti, lai piesaistītu vairāk ticīgo.


  Miervaldis 2009-04-19 11:05
  Domāju, mums ir jāmācās no Indijas, kura ir saglabājusi, gan savu nacionālo ticību, gan kultūru.Un tā arī notiks!Paši Indieši lepojas ar to, bet mūsu pašu nodevēji, ka migla drīz izplēnēs!


  Andris 2009-05-12 13:41
  nemurgojiet ,ES būs ilgdzīvotāja un novēlu tai patīkamu mūžu


  Miervaldis, Andrim 2009-05-21 21:19
  Andri, galvenais nav šīs organizācijas darbi, bet gan tās kodols!


  Huans 2009-06-07 14:19
  Piekrītu raksta saturam pamatos. Mums latviešiem tagadējā stāvoklī ir jāanalizē ne tikai svešo spēku loma, bet arī pašu vainas. Šobrīd izskatas, ka no baltiešiem visvairāk atšķaidītie un deģenerētie esam mēs. Kāpēc tas tā ir noticis? Nevar vainu meklēt tikai atsevišķos valstsvīros, jādomā, kāpēc tauta ir tiem devusi (ļāvusi) varu. Kādēļ tik daudz latviešu dzied un dejo, bet tik maz ir to, kas spēj un grib rūpēties par tautas vajadzībām? Te defekts jāmeklē vispirms inteliģencē un vēl dziļāk mūsu kultūrā, ar kuru inteliģence ir izaugusi. Katrs dārzs ir jākopj, jo visos aug arī nezāles. Kā iespaidā veidojusies mūsu sentimentalitāte, mūsu biežā žēlošanās par grūtībām bez priekšlikumiem kā tās pārvarēt? Bieži priekšlikumi ir bijuši irracionāli bez cerībām tos realizēt. Mēs varam daudz runāt un rakstīt par dekolonizāciju, bet nevaram piespiest sevi ar krievu sarunāties latviski. Neesmu speciālists humanitārajos jautājumos un tāpēc aprobežošos ar šo jautājumu uzdošanu. Bieži vien uzdevuma uzstādījumam ir svarīga nozīme atrisinājuma meklētājiem; ja nav jautājuma, tad nav ko gaidīt atbildi. Meklējiet nezāles latviešu kultūrā un humanitārajā inteliģencē!


  Gatsy 2011-12-04 17:39
  You're on top of the game. Thanks for shraing.


  rpubbq 2011-12-04 21:24
  H09Zhd <a href="http://vxyvxzmfazws.com /">vxyvxzmfazws</a>


  picenebb 2011-12-05 15:34
  VwMe4p , [url=http://qvwafyppofhu.com/] qvwafyppofhu[/url], [link=http://nfraocdzhpsm.com/ ]nfraocdzhpsm[/link], http://oeqnpyakfmmo.com/


  xjsbatkua 2011-12-06 14:10
  t2uNOG <a href="http://ljupjjjarptx.com /">ljupjjjarptx</a>


  dsvvfwfjw 2014-08-29 03:11
  kkq7iU <a href="http://zgwnztdheglx.com /">zgwnztdheglx</a>, [url=http://tvsgbuidznpo.com/] tvsgbuidznpo[/url], [link=http://kkkdrmtzehgi.com/ ]kkkdrmtzehgi[/link], http://qcbiccrnwtxc.com/


  Komentāru lapa: | 1 |


  Pievienot komentāru

  19 + 20 =

  Vēlies savu attēlu pie komentāra? Tev ir 2 dažādas iespējas:


  1) reģistrējies un pievieno attēlu savam lietotāja profilam
  2) ievadi pie komentāra savu e-pasta adresi, kura reģistrēta Gravatar.com un attēls parādīsies automātiski.
Komentāri rakstam Rietumu civilizācijas noriets - Nacionālisti.lv