Tēvijas sargi - Ar katru dienu spēcīgāki!
Eiropas vārti plaši vaļā...
Mēs nekad nebūsim brāļi!
Dok. filma "Latviešu leģions"
Par latviešu pašapziņu. prof.soc. D.Beitnere
PSRS okupācijas karaspēks 1939.g. ieņem Rietumukrainu
Hakamada: visi slikti, tikai mēs, Krievija, balti un pūkaini
Protesta mītiņš Kijevā pret Timošenko atgriešanos politikā
Revolūcijas cīnītāji Ukrainā bažījas, ka vecais režīms tiks aizvietots ar jaunu
Janukoviča bandīti ar kaujas munīciju šauj uz protestētājiem
Ternopolē "Berkut" specvienība pāriet tautas pusē
  • KOMENTĀRI
  • 2009-04-08

  Komentāri rakstam: Karogs atgādina, kas šeit ir saimnieki

  Komentāru lapa: | 1 | 2 |


  Miervaldis 2009-04-08 17:32
  Karogu nevajag lietot pārāk bieži, lai nezustu tā nozīmīgums.


  tēvs 2009-04-08 17:33
  Šeit saimnieki ir amerikāņi.


  janis 2009-04-08 18:55
  Tas, ko ar to var iegūt, ir riebums un naids pret valsti un ne tikai no krieviem vien. Rādīt saimnieka stāvokli vajag, bet citādos veidos.


  cits jānis >>> jānis 2009-04-08 22:07
  Piemēram?


  Sergej 2009-04-09 09:01
  Kurš teiks kad un kā vajag to izkārt? Atliek vien atcerēties ASV eksprezidenta Krūmiņa vizīti. Manuprāt karogam nevajag kalpot kā pielīšanas veids. Ja Buša vizītes laikā vajadzēja karināt karogus, kāpēc ignorēja citus prezidentus, un kāds tam bija juridisks pamats? Tikpat labi mūsu politiķi varēja nomest mūsu karogu, pamīdīties pa to un nobeigumam apvemt.


  Es 2009-04-09 12:53
  Katrai medaļai, kā zināms, esot divas puses. Arī šai. Protams, absurdi ir postulēt - \"es jūs piespiedīšu mīlēt Raini!\" (šis citāts, kā atceraties, ir iz lugas). Tātad normālā, demokrātiskā valstī, kuras pilsoņi, protams, nav ne caurskrējēji, ne garāmgājēji, nav nekādas vajadzības (tas ir pat absurdi) ar likumu deklarēt, kad un kas, kādā noformējumā jāizliek pie mājām, lai godinātu savu valsti vai sērotu kopā ar to. Taču, kā jau teicu, šī aksioma ir spēkā tikai normālās valstīs. Latvija no tāda statusa vēl ir krietni patālu. Diemžēl. Tātad jāpagriež medaļas otra puse. Un te nu (manuprāt) nav vietā runāt par saimniekiem, bet gan par pilsoņiem un valsti. Par Latviju. Un to, kāds ir bijis tās liktenis. Ja, teiksim, rīt nebūtu šīs - absolūti nedemokrātiskās - nostādnes karoga jautājumā, kāda izskatītos valsts galvaspilsēta 14. vai 17. jūnijā? Jo, kā zināms, ir tāda lieta kā demogrāfiskā situācija un līdz ar to - krasi atšķirīgā vērtīborientācija Rīgā... Sēru lentes pie valsts karoga, kas šajās dienās ir pie katras mājas, vismaz atgādina (liek atcerēties)to, ko tauta pārdzīvojusi. Tātad - kamēr vēl neesam valsts, kurā visiem ir viena vēsture un viena rītdiena, šāda ne-demokrātiska pieeja, manuprāt, ir attaisnojama. Bet par Buša vizīti - Sergejam. Ir starpvalstu attiecībās tāda dīvaina lieta, ko dēvē par etiķeti (var izvēlēties arī kādu citu sinonīmu): ja es savā mājā esmu uzaicinājis kādu cilvēku (kurš, starp citu, man var būt netīkams kā rūgta nāve), mans saimnieka pienākums ir viņu godam sagaidīt. Arī izkarot karogu. Tā (valsts līmenī) es parādu godu ne jau viņam, bet gan valstij, kuru viņš pārstāv. (Un ir vienalga, vai šīs valsts nosaukums ir ASV, Zimbabve vai Antarktīda:-))) .)


  Sergej>Es 2009-04-09 13:48
  Etiķete? Cik bieži šī etiķete ir izmantota Igaunijas vai Lietuvas prezidenta vizītes laikā? Ja tā arī ir etiķete, tad krietni divkosīgā veidā.


  2009-04-09 14:15
  Sergejs ir slikti informēts ar tendenci pateikt kaut ko sliktu. Praktiski visu augstāko amatpersonu laikā pa maršrutiem, kuros viņi pārvietojas, tiek izkārti LV karogi. Par Lietuvu un Igauniju - vēl vairāk karogus izkaram arī šo valstu neatkarības svētkos.


  Es>Sergej 2009-04-09 14:36
  Sergej, Sergej, vai tiešām Jums piemeties vistas aklums? - ikvienas (!!!) valsts galvas vizīti Latvija sveic karogota. Vai tiešām neesat pamanījis? - tā bija gan tad, kad te bija bajs no bij. PSRS Vidusāzijas, gan ikvienā citā reizē. Pamostieties taču, cilvēk!


  Ilze 2009-04-11 09:02
  manuprāt ļoti labs raksts! tikai tas, ka , ja svētkos karogu pie privātmājas neizkar-draud sods, tad nu tomēr patriotus saskaitīt nevarēsim arī šajā gadījumā.... man kaimiņam ir karoga kārts, kurā vienmēr plīvo sarkanbaltais. savā ziņā es viņu apskaužu un ceru, ka varēšu arī pie savas mājas lepni allaž likt plīvot mūsu karogam goda vietā!


  Sergej>Es 2009-04-14 09:31
  Labi, šo faktu es nezināju (paldies, ka pateicāt), tādēļ ņemu savus vārdus atpakaļ (cik vien tas ir iespējams). Nākošās vizītes laikā būs jātur acis plati. Kāds nezin, kā ar karogu izkāršanu ir pārējās valstīs?


  Es>Sergej 2009-04-14 09:42
  Lietuva reglamentē, ASV šo valsts simbolu liek pat uz vīriešu apakšbiksēm.


  Sergej>Es 2009-04-14 15:25
  \"ASV šo valsts simbolu liek pat uz vīriešu apakšbiksēm\". Nezinu cik normāli tas ir. Nākošais solis- tualetes papīrs karoga krāsā? :D Par Lietuvu, Igauniju un ASV man ir zināms. Bet kā ar pārējo pasauli?


  Es>Sergej 2009-04-17 01:41
  Skandināvi pašsaprotamas lietas nereglamentē: cilvēki ciena savu valsti, un valsts svētki tur ir katra cilvēka svētki. (Iespējams, ka dažu jaunimigrantu viedoklis ir atšķirīgs, taču svētku reizēs viņi savas - eventuāli- atšķirīgās domas patur pie sevis.) Par pārējām valstīm neesmu interesējusies.


  Саша :) 2009-04-22 17:39
  Националисты херовы, кто Вам свободу вернул, мы же, русские... а старой Риге, плечо об плечо, а Вы что теперь делаете? Забыли? Мы типа оккупанты? Да Вы крысы, хотели свободу, вышли из подвалов и получили короткой, но русское слово - Х**!!! :) Вот сидите и не воняйте, хозяева тут мы, русские, мы правили миром и будем править... ;)


  LV_kill_yourself 2009-04-26 13:19
  Саша +1 . Печально смотреть как латыши пытаются что-то там тявкнуть из-из угла на русских,создава


  LV_kill_yourself 2009-04-26 13:19
  Саша +1 . Печально смотреть как латыши пытаются что-то там тявкнуть из-из угла на русских,создава


  LV_kill_yourself!!!! 2009-04-26 13:20
  вая такие убогие сайты. Конечно же им легче всего сделать это в и-нете, в лицо русскому никто такого не скажет, потому что они все просто напросто трусы. Уже надоело в 100ый раз писать/говорить, что мы русские вас освободили, и если вы так хотите что бы мы покинули вашу любимую Латвию, то вы бы сдесь без нас бы сгнили. 9 мая это праздник всего мира, одни латыши выделяются,и заметьте, КАК ВСЕГДА. Вы когданибудь,пол


  LV_kill_yourself!!!! 2009-04-26 13:21
  полюбому допрыгаетесь. И только у нас в нашей \"великой стране\" проводятся, позорящую народ латвии, НАЦИССКИЕ ШЕСТВИЯ. ПОЗОООР, товарищи! Да и вообще мне кажется я зря стараюсь вбить вам на место мозги, латыши таких элементарных, и в то же время УМНЫХ и логических комментариев просто своим малентьким мозгом не смогут понять. Искренне вас жаль.;) И еще. Сколько бы вы не старались истребить НАШ ВЕЛИКИЙ ПРАЗДНИК, у вас НИКОГДА И НЕЧЕГО не-по-лу-чит-ся !!! Поверьте;))


  Ābrams 2009-04-26 21:21
  Smaržo pēc cionista


  Komentāru lapa: | 1 | 2 |


  Pievienot komentāru

  20 + 13 =

  Vēlies savu attēlu pie komentāra? Tev ir 2 dažādas iespējas:


  1) reģistrējies un pievieno attēlu savam lietotāja profilam
  2) ievadi pie komentāra savu e-pasta adresi, kura reģistrēta Gravatar.com un attēls parādīsies automātiski.
Komentāri rakstam Karogs atgādina, kas šeit ir saimnieki - Nacionālisti.lv