Tēvijas sargi - Ar katru dienu spēcīgāki!
Eiropas vārti plaši vaļā...
Mēs nekad nebūsim brāļi!
Dok. filma "Latviešu leģions"
Par latviešu pašapziņu. prof.soc. D.Beitnere
PSRS okupācijas karaspēks 1939.g. ieņem Rietumukrainu
Hakamada: visi slikti, tikai mēs, Krievija, balti un pūkaini
Protesta mītiņš Kijevā pret Timošenko atgriešanos politikā
Revolūcijas cīnītāji Ukrainā bažījas, ka vecais režīms tiks aizvietots ar jaunu
Janukoviča bandīti ar kaujas munīciju šauj uz protestētājiem
Ternopolē "Berkut" specvienība pāriet tautas pusē
  • KOMENTĀRI
  • 2009-04-02

  Komentāri blogam: Skolotāji

  Komentāru lapa: | 1 |


  2009-04-02 14:50
  Pievienojos autora cerībai, ka arī šoreiz skolotāji un skolas kļūs par jaunas Latvijas aizsākumu!


  Nacionālists 2009-04-02 14:53
  Pirmskara paaudze tiešām ir labs pierādījums izglītības sistēmas tā laika kvalitātei. Skola audzināja kārtīgu latviešu cilvēku. Tā mums šobrīd trūkst. Arī skolotāju profesija tika uzskatīta par daudz cienījamāku.


  Jānis Sils 2009-04-02 15:23
  Tikko uzgāju skolotāju kongresa paziņojumu, kurā teiktais daudz vairāk atbilst skolotāja godam: \" Latvijas Skolotāju kongresa valde neizprot skolotāju vēlmi 2. aprīlī traucēt mācību darbu, rīkojot ielu gājienus, kā arī neatbalsta streika iespējas eksāmenu laikā. Atbalstot audzēkņu, viņu vecāku, uzņēmēju un sabiedrības intereses, valde aicina skolotājus: • neizturēties pret saviem audzēkņiem tikpat bezatbildīgi un nihilistiski kā valdība izturas pret Skolotājiem un savu tautu kopumā; • vērst savu darbu tikai audzēkņu interesēs un neizjaukt ierasto mācību darbu vienu dienu pirms jau tā garajām Lieldienu brīvdienām, kuras sākas piektdien, 3. aprīlī; • pabeigt šo mācību gadu ar eksāmeniem plānotajos terminos, lai neizjauktu audzēkņu vasaras plānus un neliegtu viņiem iespējas iestāties augstskolās; • 29. aprīlī piedalīties Latvijas Skolotāju kongresā, pat tad, ja skolas direktors vai arodbiedrība viņa kandidatūru neizvirza, jo saskaņa ar kongresa nolikumu, tieši SKOLOTĀJAM ir mandāta iegūšanas pirmtiesības; • Skolotāja profesijas cienīgi izstrādāt konsekventas prasības valdībai, vienlaikus neiejaucot savu problēmu risināšanā audzēkņus; • sākot ar 1. septembri neuzsākt jaunu mācību gadu, ja valdība atteiktos respektēt Skolotāju pārdomāti ultimatīvās prasības. Mēs aicinām skolotājus apsvērt iespēju šajā visnotaļ pretrunīgajā laikā, kad vārdi nesaskan ar realitāti, kad likumi nav cieņā, kad materiālās intereses dominē pār garīgajām, izmantot savu izvēles brīvību un īstenot savu sūtību – audzināt jauno cilvēku nākamībai. Skolēni sekos savam skolotājam un viņa ideāliem, ja jutīs viņa personības spēku un aizrautību savā darbā.\" Prieks par atbildīgo viedokli!


  PETRIS 2009-04-02 15:52
  KUR IR TIE IDEāLI,KUR IR Tā PAšAIZLIEDZīBA IET UN NEST GAISMU TAUTAI?NEAPMIERINATīBA IR MūSU CEļS UN VURKšķēšANAS GARS IR MūSU MAIZE,BROBLēMAS BūS UN DOMāJAMS,KA VEL LIELAS PROBLēMAS,TāPēC ARī NAV KO BļAUSTīTIES,BET VAJAG SALIEDēTI DARBOTIES,KATRS KAS UZDROšINāS šAJO LAIKOS VURKšķēT UN GRūST AR SAVU DARBIBU LATVIETI BEZDIBENī IR PELNIJIS GARīGU IZRAIDīJUMU UZ ZIEMEļU TUMSONIBAS ZEMI,LAI TUR SVEčU GAISMā MāCāS IZDZīVOT,PATEIKTIES DIEVAM PAR KATRU NODZīVOTO DIENU UN MAIZES GRIPATU,KAS TIEK NOSVIESTA PIE KāJāM,LAI NEKļūTU LEPNS UN IEDOMīGS.PAR SAVU IZLAIDīBU TAUTAI IR JāATBILD UN JA TURPINāSI IET CEļU,KāDU ESI GāJUSI LīDZ šIM ,TAD POSTS TEV IR GARANTETS.JA TU NEIZGLīTOSI šO JAUNO PAAUDZI,TAD VECUMDIENāS šī PAAUDZE NOēDīS TEV LīDZ KAULIņIEM PATEIGDAMāS JUMS PAR IZGLīTīBU.


  phe 2009-04-02 21:33
  karavīri, policisti, skolotāji, valsts darbinieki...cilvēki ar kuru sviedriem valdiiba grib aizlaapiit savu darbonju izrautos robus valsts kasee...


  kasparsss 2009-04-04 11:16
  ...kamēr tautu slauks valdība... PERSPEKTĪVE LATVIJĀ - ANALFABĒTISMS UN IELAISTAS SMAGAS SASLIMŠANAS, VAIRĀK KĀ PUSE IEDZĪVOTĀJU MEKLĒ PĀRTIKU ATKRITUMOS, DZĪVO UZ IELAS UN PAŽOBELĒS, TIKS APĒSTI SAVI MĀJDZĪVNIEKI, NESMĀDĒS ARĪ SUŅUS UN KAĶUS, KĀDS ARĪ APĒDĪS SAVU MIRUŠO JAUNDZIMUŠO BĒRNU, NO PLACENTAS VĀRĪS ASINSDESU, TOPĀ LAUPĪŠANAS UN ZĀDZĪBAS.... PIECGADĪGA METENĪTE, SALASĪJUSI PIRMĀS PAVASARA PUĶITES, NES SAVAI MĀMIŅAI. IERODOTIES MĀJĀS VIŅA IERAUGA PAKĀRUŠOS TĒVU UN SLIMO MĀMIŅU AR IELAISTU KRŪTS DZIEDZERA VĒZI, KURA PŪLAS ATBRĪVOT SAVU PAKĀRUŠOS VĪRU NO VALGA. MEITENĪTE SĀK RAUDĀT, NO IZSALKUMA UN RADZĒTĀ SĀK HISTĒRISKI ĒST SALASĪTOS ZIEDIŅUS, KURUS TIK MĪĻI BIJA PLŪKUSI SAVAI MĀMIŅAI.. IERODAS SESPADSMIT GADĪGAIS BRĀLIS, KURŠ NO REDZĒTĀ SKATA SĀK DREBĒT, PAVĪD TIESU IZPILDĪTĀJU BARGĀS SEJAS, KURI VIŅU AR ĢIMENI IZLIKA NO DZĪVOKĻA PAR NENOMAKSĀTIEM KOMUNĀLIEM PAKALPOJUMIEM UN BANKAS DZĪVOKĻA KREDĪTU, KĀ ARĪ POLITIĶU ŅIRDZĪGĀS SEJAS IZTEIKSMES...PUIKA ATROD TĒVA MANTĀS ŠAUJAMIEROCI, VIŅŠ PIE SEVIS NOMURMINA: \'\'ES ATRIEBŠU ĢIMENI, ATRIEBŠU TAUTU....\'\' VAI TĀDU VĒLAMIES NĀKOTNI SAVĀ DZIMTENĒ? NOST AR SOCIĀLEKONOMISKO GENOCĪDU PRET TAUTU TAUTA APVIENOJIES!


  Miervaldis 2009-04-06 17:45
  Jā, skolotājiem nemaksā atbilstoši viņu nopelnītajam, bet vai jums nešķiet, ka cīnīšanās tikai par savu zupas šķīvi, ir nodevība?


  Rita 2011-08-07 07:37
  This info is the cat's pajmaas!


  zusrzezwqq 2011-08-08 10:37
  mHvvmf <a href="http://aqtqpxomgwvy.com /">aqtqpxomgwvy</a>


  vxjrinlpx 2011-08-08 11:45
  vwcoki <a href="http://vchglclslbaf.com /">vchglclslbaf</a>


  abvzguwjdrl 2011-08-09 15:23
  J5WSss , [url=http://czcpogtjbhdz.com/] czcpogtjbhdz[/url], [link=http://rimkcxjjwlea.com/ ]rimkcxjjwlea[/link], http://fsymwdacfuta.com/


  Komentāru lapa: | 1 |


  Pievienot komentāru

  7 + 18 =

  Vēlies savu attēlu pie komentāra? Tev ir 2 dažādas iespējas:


  1) reģistrējies un pievieno attēlu savam lietotāja profilam
  2) ievadi pie komentāra savu e-pasta adresi, kura reģistrēta Gravatar.com un attēls parādīsies automātiski.
Komentāri rakstam Skolotāji - Nacionālisti.lv