Tēvijas sargi - Ar katru dienu spēcīgāki!
Eiropas vārti plaši vaļā...
Mēs nekad nebūsim brāļi!
Dok. filma "Latviešu leģions"
Par latviešu pašapziņu. prof.soc. D.Beitnere
PSRS okupācijas karaspēks 1939.g. ieņem Rietumukrainu
Hakamada: visi slikti, tikai mēs, Krievija, balti un pūkaini
Protesta mītiņš Kijevā pret Timošenko atgriešanos politikā
Revolūcijas cīnītāji Ukrainā bažījas, ka vecais režīms tiks aizvietots ar jaunu
Janukoviča bandīti ar kaujas munīciju šauj uz protestētājiem
Ternopolē "Berkut" specvienība pāriet tautas pusē
  • KOMENTĀRI
  • 2009-03-13

  Komentāri rakstam: Arī tiesa aizliedz. Leģionārus vienalga pieminēs

  Komentāru lapa: | 1 | 2 |


  Skaidra diena 2009-03-13 17:46
  Acīmredzot valdības mērķis ir izprovocēt nekārtības, liedzot latviešiem pieminēt savus karavīrus.


  ASU 2009-03-13 18:03
  Piedodiet nacionālisti, bet izskatās, ka pasākums izgāzies jau ar pasludināšanas brīdi. Murgu lapā DDD Garda aicina visus doties pie Brīvības pieminekļa. Tiek aicināti arī \"aizsargi formas tērpos\". Tātad, iespējams, pulcēsies bērna prātā palikuši kariņus spēlēt alkstoši jampampiņi. Žēl leģionāru! Viņiem tiešām ir visas tiesības savā dienā doties pie Brīvības pieminekļa. Taču dažādi provokatoru āksti šo pasākumu sabojā.


  Vērotājs 2009-03-13 18:26
  Nu, tas, kas patiesībā ir Garda, domājošiem nacionālistiem bija skaidrs jau sen. Man nez kāpēc ir pārliecība, ka viņš drīz saņems pelnītu sodu. :)


  ASU 2009-03-13 18:48
  Ceru, ka Vērotāja teiktais piepildīsies un mūsu pasākumi kādreiz būs tīri no provokatoriem.


  asum un vērotājam 2009-03-13 19:50
  Zinātāji! Kas patiesībā ir Garda?


  Vērotājs 2009-03-13 20:16
  Nelietīgs provokators, \"Centra\" universālveikala PSRS laika vadītājs, kas vienā katlā sajaucis dekolonizācijas, depiderizācijas un krievu okultisma idejas.


  Vērotājam 2009-03-13 20:54
  Tad jau \"TS\" vadītājs arī ir provokators. Vienā katlā sajaucis dievturību, nacionālismu, ģimenes svētumu, folkloru un krievu cīņas veidu-Kadačnikova stilu. Neuzskatu, ka Garda ir provakators. Viņš cīnās par latvisku Latviju visās jomās-tāpēc ir manāms daudzos un dažādos nacionālistu pasākumos. Nevienai nacionālistu organizācijai nav monopola tiesības uz cīņu par latvisku 18.novembra Latviju! Vienam cīņa veicas labāk, citam ne tik ļoti. Būsim godīgi-mērķis 16.martā visiem ir viens-panākt, lai ielās iziet pēc iespējas vairāk latviešu, kuri grib dzīvot latviskā, brīvā un tiesiskā Latvijā. Ar nacionālistiem sāks rēkināties tikai tad, kad protestēs 100 tūkstoši nevis 1 tūkstotis latviešu!


  Vērotājs 2009-03-13 21:37
  Domāju, ka kadočņikova sistēma cīņai par latvisku Latviju ir pieņemāmāka par krievu okultismu. :)


  Nacionālists 2009-03-13 23:55
  Nedrīkst sajaukt divas lietas; garīgo principu bāzi, kurā balstās cilvēka apziņa un tātad arī rīcība, un līdzekļus ceļā uz kādu mērķi. Okultisms ir garīgais pamats. Kadočņikova sistēma ir līdzeklis, ierocis - ne vairāk. Sveši garīgie principi ātrāk vai vēlāk caur neadekvātu rīcību noved pie svešām interesēm atbilstoša rezultāta. Ierocis, savukārt, pat ja tas piederējis kādreiz svešiniekam, ir vienkārši izmantojams saviem mērķiem, tajā skaitā pret iroča radītāju vai bijušo īpašnieku. Tā, kaut kā... Nu jā, bet ceru, ka pietiekami daudzi latvieši 16.martā godinās leģionāru piemiņu.


  zaagis 2009-03-14 00:15
  man nav skaidrs kādēļ Latviešiem aizliedz pie brīvības pieminekļa nolikt ziedus par godu Latvijas aizstāvjiem un patriotiem!!!!!!!!?????????tā dā gagījumā jāaizliedz 9.maija URLU jampadraci pie pie tā pretīgā krievu monstra pārdaugavā!!!!!jāsāk domāt,ka latvijas valdībā nesēž Latvieši un patrioti,bet gļēvuļi un īstenībā nodevēji!!!!!!!!jeb kurai valstij tāda diena tomēr ir svēta,bet lavijas valstsvīriem gan nē!!!!!!!!!!!!!nožēlojami!! !!!!Bet tomēr es nedomāju,ka īstam latvietim tā reste pie brīvības pieminekļa būs šķērslis!!!!!!????????un vispār priekš kam tas piemineklis tur vispār tāds ir????!!!!!!!!smukumam???????? ??????!!!!!!!!!TIEŠI ŠĀDĀM DIENĀM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!


  zaagis 2009-03-14 00:17
  TIEŠĀM DUSMAS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


  ASU 2009-03-14 00:59
  Garda ir provokators. To mēs redzam pēc tā, kā viņš murgo par Himalaju \"balto un melno\" ložu cīņām. Domāju, ka Gardas uzdevums ir padarīt nacionālistus sabiedrības acīs smieklīgus un nenopietnus. Ja kāds šaubās, lai palasa DDD. Ja pēd DDD lasīšanas cilvēks vēl ir Gardas piekritējs, ar viņu nav vērts runāt, jo viņš ir vai nu psihiski nevesels, vai arī, viņam ir ārkārtīgi zems kultūras un izglītības līmenis. Tāpēc ap viņu pulcējas galvenokārt daži emocionāli nenobrieduši skuķi, histēriskas tantiņas un daži dīvaiņi. Domāju, daudzi jau pamanījušies aizmirst, kā pirms dažiem gadiem gardas kompānija apsaukāja leģionārus nepiedienīgos vārdos. Šeit jau kaut kur tas tika pieminēts.


  ASU 2009-03-14 01:12
  Piedodiet par dažām neveiklībām tekstā. Tikai vakar atgriezos Latvijā. Neesmu divas naktis gulējis. Ap Gardu pulcējas galvenokārt daži emocionāli nenobrieduši skuķi, histēriskas tantiņas un daži dīvaiņi. Lai jūs nemulsina tas, ka emocionāli nenobriedušie skuķi ir bijuši saistīti ar Kultūras akadēmiju! Ir taču ārsti, nodzērušies alkoholiķi, bet ārsti taču zina par dzeršanas kaitīgumu. Lai gan Garda reizēm uzvedas un murgo kā absolūts idiots, tomēr, pēc ģīmja redzams, ka viņš ir pieskaitāms, tātad, apzināti veic provokatīvu darbību Nekaunīgi apmierinātais ģīmis liecina, ka viņš ar savu darbu ir apmierināts. Vienreiz dabūja pa galvu, bet tas drīzāk ir huligānisks uzbrukums. Tikai mazs, nepieredzējis bērns noticēs, ka specdienesti tādā veidā mēģinājuši veikt atentātu. Ja mēģinātu iebiedēt, traumas būtu mazāk bīstamas. Padomājiet, kam ir izdevīgs Garda? Tikai Krievijai!


  Es>ASU 2009-03-14 02:19
  Pamēģināsim apmainīties domām, ievērojot principu, ko deklarēja visgudrākais vīrietis pasaulē - Karlsons, kas dzīvo uz jumta:-))) : iranizēdams un figurēdams Bokas jaunkundzi, viņš komentēja \"Mieru, tikai mieru!\" Tātad nebūt negrasos sludināt, ka ikviensm, kurš 16. martā dosies pie Brīvības pieminekļa, būtu jākrīt ap kaklu \"mocionāli nenobriedušiem skuķiem, histēriskām tantiņām un dažiem dīvaiņiem\". Taču pieļauju, ka arī šiem, citādi domājošajiem cilvēkiem ir būtiska un dārga Latvijas vēsture un tautas pašapziņa. Un pieļauju, ka nevienam no mums nav monopols uz patiesību pēdējā instancē: katram ir tiesības pielūgt savu Dievu. Vienam tas var būt ģeniālais gleznotājs, bet nebūt ne izcilais filozofs Rērihs (kurš, starp citu, rakstīja, ka Ļeņins ir Gaismas spēku sūtīts cilvēks. Lai visi labie spēki sarga pasauli no šāda \"sūtņa\"!!!); otrs par savu dievu izvēlējies, teiksim, Allāhu, Šivu, Budu, Spārnoto Čūsku - Ketcalkoatlu, Mitru utt. Uz veselību! (Jo par gaumi un ticību nemēdz strīdēties.) Taču, ja man kaut neliels ceļa gabaliņš ejams kopā ar kādu, es ar gaišu prātu to nostaigāju un pēc tam atvados, jo tālāk mūsu ceļi šķiras. Varbūt šādās reizēs, kad būtiskāks ir vienojošais, nevis atšķirīgais, nemēģināsim skaidrot, kura ceļš līdz īstenībai taisnāks, kuram līkumotāks, bet vismaz dažus soļus noiesim kopā?


  HRV0301 2009-03-14 10:56
  CERU KA DRĪZ JĀNĀK LATVIEŠU VALDĪBAI!


  ASU 2009-03-14 21:50
  Pirmkārt, neticu, ka Garda ir Latvijas patriots. Rīcība liecina par ko citu. Iet ar viņu kopā? Televīzija un avīzes tikai to gaida! Redzēsim, kurš patiesi inteliģents un politiski izglītots cilvēks ies palīgā tādam Gardas draugam! Kā tu ieskaidrosi, ka neesi mazliet dīvains? Būs jāpiepūlas! Nelolojiet tukšas cerības. Gardas uzdevums ir tieši ar savu klātbūtni kompromitēt nacionālistus. Otrkārt, nevar politiskus mērķus sasniegt ar absolūti nepareizām metodēm. Nezinu kur, bet reiz kaut kur lasīju, vai dzirdēju, ka Gardas politika ir tik pat efektīva, kā mēģināt iedzīt naglu ozolkoka dēlī ar piepūstu prezervatīvu. Precīzi teikts!


  peteris 2009-03-14 22:07
  bļāviens,aizbrauktu 16.martā par spīti visiem kretiniem un noliktu ziedus,pieliktu savu piemiņu tur klāt,bet krīze sit pa maku,ne naudas ceļam,ne puķēm,ko lai dara,ta gribas uz visu paskatities un patiešām vajag kadus 20 tūkstošus,tad bus kārtībā,žēl ka puķes ziemā neau,tad varētu pļavā noplēst.


  Steiner 2009-03-15 11:22
  Palasot komentus, liekās, ka latvietim patiešam labākais ēdiens ir cits latvietis. Tā vietā, lai nosodītu pie varas esošos impotentos kropļus, kuri nav spējīgi pat nodrošināt kārtību pilsētas centrā, mēs lamājam cits citu. Arī Garda ir latvietis, un viņa piekritēji tādi ir, un arī viņiem visiem - plānprātiņiem, \"provokatoriem\", ezotēriķiem un Himalajos kāpējiem ir tiesības nolikt ziedus pie Brīvības pieminekļa. ASU & Co - savu neapmierinātību labāk būtu vērsuši pret urlām un Reinika pērkamajiem dēpistiem, nevis gānitu savus varbūt mazāk attīstītos tautiešus! Vismaz, lai mazāk uzjautrinātu rašistus un saglabātu latvieša pašcieņu (ja tāda jums vispār ir).


  Es>ASU 2009-03-15 13:42
  \"Kā tu ieskaidrosi, ka neesi mazliet dīvains? Būs jāpiepūlas! Nelolojiet tukšas cerības.\" Vai Jums tiešām tik būtiski, ko par Jūsu rīcību domā kāds Džons, Jans, Hanss, Ivans, Huans vai tepat kaimiņmājas Jānis? Varbūt ir svarīgāk, kā savu rīcību vērtējat Jūs pats? Tad nebūs tik zems pašvērtības slieksnis. Otra alternatīva: visiem (es ceru - tūkstošiem)ignorēt 16. marta gājienu, jo tur, lūk, (iespējams) var parādīties A. Garda? Vai nav nedaudz savdabīgs priekšlikums?


  Vērotājs -> Es 2009-03-15 14:02
  Man ir labāks priekšlikums. 16. marta pasākumu varētu neapmeklēt Garda ar saviem \"aizsargiem\" melnās brillēs, kuru vienīgā aktivitāte gada garumā ir 16. marta pasākuma ķēzīšana.


  Komentāru lapa: | 1 | 2 |


  Pievienot komentāru

  20 + 20 =

  Vēlies savu attēlu pie komentāra? Tev ir 2 dažādas iespējas:


  1) reģistrējies un pievieno attēlu savam lietotāja profilam
  2) ievadi pie komentāra savu e-pasta adresi, kura reģistrēta Gravatar.com un attēls parādīsies automātiski.
Komentāri rakstam Arī tiesa aizliedz. Leģionārus vienalga pieminēs - Nacionālisti.lv