Tēvijas sargi - Ar katru dienu spēcīgāki!
Eiropas vārti plaši vaļā...
Mēs nekad nebūsim brāļi!
Dok. filma "Latviešu leģions"
Par latviešu pašapziņu. prof.soc. D.Beitnere
PSRS okupācijas karaspēks 1939.g. ieņem Rietumukrainu
Hakamada: visi slikti, tikai mēs, Krievija, balti un pūkaini
Protesta mītiņš Kijevā pret Timošenko atgriešanos politikā
Revolūcijas cīnītāji Ukrainā bažījas, ka vecais režīms tiks aizvietots ar jaunu
Janukoviča bandīti ar kaujas munīciju šauj uz protestētājiem
Ternopolē "Berkut" specvienība pāriet tautas pusē
  • KOMENTĀRI
  • 2009-02-25

  Komentāri rakstam: Pretraķešu aizsardzība

  Komentāru lapa: | 1 |


  Junkurs 2009-02-25 11:00
  Bēdīgi, ka Latvijā pagaidām netiek domāts kaut vai par vienkārša līmeņa raķešu/pretraķešu sistēmām. Tā vietā tērējam līdzekļus misijās. Absurdi, ka aizsardzības prioritāte ir svešu valstu intereses - misijas.


  Miervaldis 2009-02-27 07:45
  Es esmu pret pretaķešu izvietni gan no ASV, gan no Krievijas puses.Latvija Latviešiem! Cita lieta, ka valstij palīdz, lai visas valstis apvienotos kopējam ienaidniekam.Impēriju apetītei, un tieksmei uz jaumām zemēm drīz jāapsīkst, lai atgrieztos Laimes laiki Latvijā.


  Pēteris 2009-03-07 13:34
  Pretraķešu sistēmas austrumeiropā ir viennozīmīgi ASV vairogs pret Krievijas raķetēm, jo ir pietiekami tuvu, lai varētu pēc raķetes pacelšanās trajektorijas izskaitļot lidojuma trajektoriju un attiecīgi, pārķert lidojuma sākumā. Arī pie šādiem ātrumiem tas ir liels tehnisks izaicinājums, tādēļ tiek pielietots \"risinājums ar lauzni\" - pārtvērējraķete pati ir ar atomgalviņu, kas sprāgstot pie pārtveramā mērķa, sabojā visu, tajā skaitā lidojošas citas raķetes un mānekļus, vismaz vairāku simtu metru rādiusā. Vienīgais, ir nepatīkams blakusefekts - radioaktīvs piesārņojums apmēram (Polijas, Latvijas, Baltkrievijas, piemēram) zem sprādziena vietas un citi efekti, kā sprādzienvilnis, starojums utt. Tāpēc arī sistēma izvietota austrumeiropā, nevis pašā ASV (tur arī būtu grūtāk trāpīt ātri lidojošiem mērķiem). Irāna vēl ilgi nespēs uztaisīt raķeti, kas vispār varētu aizlidot līdz A-eiropas pārķeršanas stacijām, kur nu vēl līdz ASV. Tērēt naudu pretraķešu sistēmai ir izšķerdība. To pat Izraēla ir sapratusi, tāpēc savu \"prettriecienu\" nodrošina, slepeni izvietojot attāli iedarbināmas atombumbas potenciālo ienaidnieku un draugu-varbūtējo nodevēju svarīgākajos objektos.


  Komentāru lapa: | 1 |


  Pievienot komentāru

  2 + 19 =

  Vēlies savu attēlu pie komentāra? Tev ir 2 dažādas iespējas:


  1) reģistrējies un pievieno attēlu savam lietotāja profilam
  2) ievadi pie komentāra savu e-pasta adresi, kura reģistrēta Gravatar.com un attēls parādīsies automātiski.
Komentāri rakstam Pretraķešu aizsardzība - Nacionālisti.lv