Tēvijas sargi - Ar katru dienu spēcīgāki!
Eiropas vārti plaši vaļā...
Mēs nekad nebūsim brāļi!
Dok. filma "Latviešu leģions"
Par latviešu pašapziņu. prof.soc. D.Beitnere
PSRS okupācijas karaspēks 1939.g. ieņem Rietumukrainu
Hakamada: visi slikti, tikai mēs, Krievija, balti un pūkaini
Protesta mītiņš Kijevā pret Timošenko atgriešanos politikā
Revolūcijas cīnītāji Ukrainā bažījas, ka vecais režīms tiks aizvietots ar jaunu
Janukoviča bandīti ar kaujas munīciju šauj uz protestētājiem
Ternopolē "Berkut" specvienība pāriet tautas pusē
  • KOMENTĀRI
  • 2009-02-23

  Komentāri rakstam: Krīzes mīti un vēstījums

  Komentāru lapa: | 1 | 2 |


  Junkurs 2009-02-23 11:00
  Kučinskis atgriezies! :)


  Jānis Iesalnieks 2009-02-23 16:25
  Par tautas atbildību ... skola maksā. Pēc padomju okupācijas cilvēki alka kādas anti-sociālistiskas autoritātes, kas viņus vestu pretim pārticībai. Un uzķērās uz jātniekiem baltā zirgā. Cilvēki nebija gatavi domāt un darboties paši .. un šī ir tieša okupācijas seka. Klupsim, klupsim un pēc 10 klupiena varbūt sāksim saprast, ka tā turpināt vairs nevar.


  Viesulis 2009-02-23 19:16
  Lielisks raksts no cilvēka, kurš jau 2002.gadā runāja par gaidāmo krīzi. Kaut izdotos situāciju par labu vērst!


  TRUMPIS 2009-02-24 12:18
  Zinātāji izmanto to, ka paiet divdesmit gadi un cilvēki saprot, ka tika vazāti aiz deguna. Šos divdesmit gadus viņi (naudas rausēji) izmanto lietderīgi, jo ir labi skolotāji, kas pamāca. Taču mūsu tautas skolotāji tiek pataisīti par dīvaiņiem, lūzeriem. Tāpēc skolās ir izplatīta skolotāju necieņa. Vēl trakāk izrīkojas ar tautas senču mantojumu, to burtiski nīdē ārā. Ko darīt? Veram vaļā mūsu senču gara darbus un atjaunojam mūsu latvieša pasaules uztveres modeli ar saimniecisku pieeju visām lietām. Tas ir ļoti vienkārši un nav jāizgudro divritenis. Saprotams, ka mums neļaus to darīt, bet darot savu lietu pamatīgi un kopā to var paveikt.


  TRUMPIS 2009-02-24 15:57
  Man ir ģeniāls plāns kā iziet no krīzes. Nopietni iedzīvinam Marshall plāna turpinājumu attiecīgi austrumbloka Eiropas valstīs, kur visiem kas cietuši no padoju represījām maksā ikmēneša pensiju vai piemaksu Ls500 apmērā. Tādā veidā naudiņa nonāk pensionāru rokās, kas dzīvo pa visu Latviju. Te rodās uzņēmējiem reāls darbs kā uzlabot lauku ļaudīm dzīves apstākļus. Atdimst pēckara taisnīgums un algas tiem, kas strādā laukos. Idejas pretiniekiem nav ko teikt, jo pensionāri ir apmierināti un nav ar ko manipulēt vēlēšanās. Galvenais, ka to var darīt jau rīt.


  Jānis Sils 2009-02-24 16:04
  TRUMPI, Jā, to var darīt, ja Tev ir pieejami daži desmiti miljonu katru mēnesi...


  TRUMPIS 2009-02-24 16:21
  Tāpēc nekavējoties jāatdzīvina Marshall plan 2.


  TRUMPIS 2009-02-24 16:26
  Ir pilnīgi skaidrs, ja par to nerunās ASV un ES, tad nekas nebūs. Ir jārunā skaļi un uzstājīgi. Jo es neesmu neko lasījis, ka Latvijai būtu izmaksātas kompensācijas par karā izpostīto no Eiropas un ASV fondiem. Tam būtu jābūt konstantam ciparam ko saņem cietušie ik mēnesi, lai nevarētu naudu grozīt nezin kur.


  Miervaldis 2009-02-26 11:53
  Tautisms visu sakārtos.


  RAIBĀ KUNGS 2009-02-27 03:49
  Demogogiskaka fraze,manuprat,bija par latvijas uznemejiem,kas parstrada lauksaimniecības produktus-KURŠ NO UZNEMUMIEM+VEIKALU TĪKLIEM VĒL PIEDER LATVIJAS UZNEMĒJIEM? un tas,ka latvija esot apgadajsuar pienu Maskav uun Pētreburgu-ja,bet,ta bija tikai maza daļa no visa patēriņa+ka jau atceramies,veiklaos reti kad bija piens dabūjams un bija rindas-kartejā autora manipulācija ar faktiem. JAPASLUDINA BRUĢĒŠANU PAR VALSTS PROFESIJU NR1!!!!!!!!!


  detonātors 2009-02-27 16:39
  \"Ģeniālais zinātnieks un domātājs Alberts Einšteins\" Nav par tēmu bet: 1)Einšteins \"savu\" relativitātes teoriju nozaga no Poinkarē. 2)Einšteins nav nekāds ģēnijs, viņš ir popzinātnieks, kuru apzināti popularizē Holivudas žīdu mēdiji savas nācijas PR celšanai. 3)Einšteina neģenialitāti pierāda arī tas, ka viņš, pat tad, kad viņam nodemonstrēja vairākus kvantu mehānikas eksperimentus, kuri apgāž relativitātes teoriju, nespēja atteikties no tās un pieņemt, ka kvantu mehānika ir patiesākam, bet viņa teorija tikai necils tuvinājums.


  detonātors 2009-02-27 16:42
  \"Patiesībā krīze sākās jau 1991. gadā, kad Godmaņa valdība pēc Starptautiskā valūtas fonda (SVF) un citu brīvā tirgus institūciju ieteikumiem nolēma Latvijā ieviest šoka terapijas, vispārējas privatizācijas un citu tirgus reformu paķeti.\" Krīze sākās ar Latvijas okupāciju un vairāku desmitu tūkstošu labāko, gudrāko un krietnāko latviešu nogalināšanu un izsūtīšanu, tādējādi samazinot intelektuālo un patriotisko cilvēku līmeni līdz kritiskam.


  Ilvars 2009-02-27 21:03
  Nevaru līdzvērtīgi vērtēt būtni, kura uzskata, ka a.einšteins ir izgudrotājs...Klerks, darbojoties patentu birojā (no 1902. g.), jūt elementāru skaudību! Kā rezultātā top \"ZINĀTNIEKS\"...Pie savas vienotā lauka teorijas \"sitās\" 30 gadus, un - nekā... Deģenerācija ir asinīs, jo kurš normāls cilvēks mācās runāt līdz 7-ņu gadu vecumam?!? Šajā vecumā viņš spēja atkārtot tikai īsas frāzes..., - ģeniots. Pat 9-ņu gadu vecumā runāja nesakarīgi... Doktora disertācija (Par molekulu izmēru jauno noteikšanu), kura tika veltīta Brouna kustībai tika atzīta par kļūdainu...Relativitātes teoriju nozaga nozaga no Puankare un Lorenca...(1905. g.) Tad jau viņa sieva (Mileva Mariča - serbiete)bija tiešām talantīga, jo viņa bija spēcīga fiziķe: - visur līdzautore! Kopējo relativitātes teoriju \"radīja\" 1915. gadā uz poļa Minkovska četru izplatījumu teorijas pamata. Un tagad aizdomājaties..., 1922. gadā - nobeļa prēmija..., par ko?!? Par \"Foto-elektroefekta atklāšanu un par darbiem teorētiskajā fizikā\". Jāāā, kauns, kungi, to nezināt, jo pats fotoefekts tika atklāts 1887. gadā (G.Gercs), un pārbaudīts (A. G. Stoletovs), nemaz nerunājot par kvantu teoriju, kuru radīja M. Planks 1900. gadā. Nu ko, sveiciens sadomītu aizstāvjiem!!!


  Jānis Kučinskis 2009-03-01 11:51
  :) atvainojos par Einšteina ievazāšanu rakstā. Tas nevietā un novirza uzmanību no galvenā. Turpat gan minēts, ka šī patiesība ir acīmredzama pat katram brīvi domājošam pirmklasniekam. Pie tā gan palieku. :) Paldies par atsauksmēm! Jā, nebūsim papagaiļi, kas mehāniski atkārto pēdējā Panorāmā dzirdēto. Domāsim paši!


  Miervaldis 2009-03-02 14:22
  Neuzticos es tam žīdu zinātniekam.


  PēTERIS 2009-03-09 14:34
  krīze ir mūsu sirdīs un kas tur katram mīt nu pasam izdibināms,ta jau ir ka pradīt uz citu var ar pirkstu,tu vainīgs pie manas bēdas,bet nu kadpienāks laiks uznemties atbildibu pasiem par sevi?tas jau ir zināms par iemesliem un bedam,kamaucibas un noziedzibas limenis uzplaucis ,izglitibas limenis un vispār viss labais iet uz leju,latviets latvieti grauž,bet man GRIBāS,NU Tā LOTI,ļOTI GRIBāS REDZēT,KA TU EJ UZ AUGSU LATVJU TAUTA,KA LīDZ PASAULES GALAM TU NEBūSI IZMIRUSI,ASIMELēJUSIES KRIEVOS,NēGEROS UN VEL NEZIN KāDOS ETNOSOS,BET STINGRI UN LEPNI STAVēSI PAR SEVI,Kā REDZ STāVēJA KURšI,Kā STREļKI SPRANDAS LAUZA VISADIEM NELIEšIEM ,Kā LATVJU LēģI CīNīJāS LIDZ PEDēJAI ELPAI UN VISS DEL Kā,DEL TA ,LAI PATS VISU SAčAKARēTU,NOLAISTU SAVU PAšAPZIņU IDIOLOģīJU MēSLAINē,TURIES CIEšI VIENS PIE OTRA,ATBALSTI SAVēJOS,BALSO PAR SAVēJIEM,LūDZIES PAR TIEM KURI SūDOS UN NEVIS PRIECāJIES PAR LATVJU BēDāM.JA TU SKRIESI VIENMēR PēC LēTāKā,YAD NU KAS TEV LēTāKS SANāKS UN KAS TAD TEV IR DZīVē DāRGS?


  Austrumnieks 2009-06-07 01:05
  Visiem reāliem pretkrīzes pasākumiem pretosies tīšie un netīšie lielvaru kalpi. Tāpēc vienīgais ceļš, kā tam stāties pretī, ir nesadarbošanās pēc Gandija parauga - apmēram tā, kā viņi izcīnīja Indijai politisku neatkarību. Konkrēti, boikotēt ārzemju preces, sākot ar pārtiku un tām precēm, ko varam jau šobrīd ražot paši. Ja, teiksim, Preiļu piena pārstrādātāji ekspluatē piegādātājus, tad tiem jāapvienojas un jāizveido pašiem savs uzņēmums. Arī bankas jāveido pašiem savas, uzņēmējiem sametot kopā sākumkapitālu un parūpējoties, lai tas nenonāktu lielvaru un to kalpu kontrolē. Uzņēmējiem, protams, izmantot vienīgi šo \"savējo\" banku pakalpojumus. Protams, jārēķinās ar to, ka tas nebūs viegli. Šādam ceļam vajadzēs daudz lielāku vienotību nekā līdz šim latviešu starpā manīts. Tā gājējiem tiks gan draudēts, gan solīts, gan uzbrukts. Ja interesē, iesaku pastudēt Gandija organizētās kustības vēsturi. Vai esam uz to gatavi? Domāju, ka šobrīd - vien niecīga sabiedrības daļa. Un arī tā pa daļai. Krīžu teorija māca, ka tās ir mūsu personības attīstības punkti, kuros jāmaina sava domāšana. Nevis tikai politiskas un/vai ekonomiskas pārmaiņas sabiedrībā, bet pirmām kārtām sevī pašos. Neielaidīšos šeit sīkākā argumentācijā, ja gribat pastrīdēties, vispirms paloasiet grāmatu \"Krīze kā iespēja\". Un vēl brīnišķīgs materiāls atrodams Oļega Gadecka seminārā par Likteņa Likumiem, kas atrodams vietnē www.vedicuniversity.ru/psiholo giya.htm Ņemot vērā augošo spriedzi sabiedrībā un kriminogēnās situācijas pasliktināšanos, vēlams pēc iespējas plašāk ieviest pašaizsardzības (tuvcīņas) nodarbības. Tiesa gan, plašām masām es dotu priekšroku Jošinkan Aikido (cik man zināms, tā izmantota japāņu policijas un ASV prezidenta apsardzes apmācībai), jo aikido pamatā liktā filosofija efektīvi un ātri padara cilvēku nosvērtāku un mazina agresivitāti, pretstatā vairumam citu tuvcīņas skolu. Militārā tuvcīņa - kā otrais līmenis tiem, kuri izgājuši pirmo. Ja ir kāda sabiedrības un valsts struktūra, kura (vismaz teorētiski) spēj novērst mūsu tautu no patreizējā kursa uz pašiznīcināšanos, tad tā ir skola. Ne jau tāda, kāda tā ir pašlaik, protams. Patreizējā izglītības sistēma ir domāta kalpu atražošanai. Skolā vajadzīgs daudz mazāk zubrīšanas, un daudz vairāk to procesu, kas palīdz atraisīt cilvēka spējas, trenēt pašizglītošanos, pašiniciatīvu un sociālās iemaņas, prasmi strādāt arī pašam ar sevi. Manī ārkārtīgu apbrīnu izsauc tas, ko dara akadēmiķis Ščetiņins Krievijā. http://rodova.narod.ru/ nArī iekš Youtube - ierakstiet meklētājā \"Ščetiņina skola\" Guntis Veiskats


  Satchel 2011-08-27 08:40
  Fell out of bed fieelng down. This has brightened my day!


  ktumvzry 2011-08-27 17:34
  yRCYky <a href="http://olyvxyyixurs.com /">olyvxyyixurs</a>


  wtwlbxjky 2011-08-28 12:15
  r9oCCN , [url=http://shlhjjqaefdn.com/] shlhjjqaefdn[/url], [link=http://lyihgjjatwfn.com/ ]lyihgjjatwfn[/link], http://vvyylnvcmdsc.com/


  Komentāru lapa: | 1 | 2 |


  Pievienot komentāru

  14 + 4 =

  Vēlies savu attēlu pie komentāra? Tev ir 2 dažādas iespējas:


  1) reģistrējies un pievieno attēlu savam lietotāja profilam
  2) ievadi pie komentāra savu e-pasta adresi, kura reģistrēta Gravatar.com un attēls parādīsies automātiski.
Komentāri rakstam Krīzes mīti un vēstījums - Nacionālisti.lv