Tēvijas sargi - Ar katru dienu spēcīgāki!
Eiropas vārti plaši vaļā...
Mēs nekad nebūsim brāļi!
Dok. filma "Latviešu leģions"
Par latviešu pašapziņu. prof.soc. D.Beitnere
PSRS okupācijas karaspēks 1939.g. ieņem Rietumukrainu
Hakamada: visi slikti, tikai mēs, Krievija, balti un pūkaini
Protesta mītiņš Kijevā pret Timošenko atgriešanos politikā
Revolūcijas cīnītāji Ukrainā bažījas, ka vecais režīms tiks aizvietots ar jaunu
Janukoviča bandīti ar kaujas munīciju šauj uz protestētājiem
Ternopolē "Berkut" specvienība pāriet tautas pusē
  • KOMENTĀRI
  • 2015-12-18

  Komentāri blogam: Humānisti

  Komentāru lapa: | 1 |


  2015-12-21 12:26
  Personīgi es arī nesaprotu tos idiotus kas ar viņiem auklējas!Esmu izbraukājis krustām šķērsām visu eiropu un krieviju no ziemeliem līdz dienvidiem un redzējis ļoti daudz!
  Šie dienvidnieki ir bezkaunīgi slaisti kas apmāti pārislamizēt visu pasauli!Viņi ir visīstākie rasisti un antisemīti!Absurds,bet pasaulē ir iekārtots tā ka tikai baltie cilvēki var būt rasisti!
  Spriežat paši, Krievijas dienvidos(Dagestāna,Čečēni ja,Ingušetija)nevar nopirkt alkoholu veikalos,tāpēc ka islāms aizliedz to lietot!Un kur tad pareizticīgo intreses???Tie taču bez alkohola nevar dzīvot!Tāda ir tā islāma demokrātija!visīstākais rasisms un diskriminācija!


  Jussi 2015-12-31 16:49
  Patiešām labs.


  JānisT 2016-01-02 02:36
  Manuprāt, pret ikvienu bēgli (iebraucēju, sveštautieti) vajadzētu izturēties ar piesardzību, un tas būtu tikai normāli. Izrādīt viesmīlību viņiem, bet tajā pat laikā izzināt viņu atbraukšanas mērķus, ievestās ideoloģijas, kultūru utt, vai tie nenes draudus latviešu tautai un, ja nes, tad tikpat viesmīlīgi tos izvadīt no Latvijas, kurp nākuši.
  Bet, diemžēl, Latvija ir sasaistīta ar ciešām Eiropas važām, kuras paši latvieši sev ir uzvilkuši. Ja nemaldos, tad Latvijas bruņotie spēki ir ņēmuši (turpina ņemt?) aktīvu līdzdalību dažādās ''savienoto''misijās tālu aiz dzimtenes robežām- misijās, kuru rezultātā arī rodas daļa šo bēgļu, līdz ar to varbūt būtu tikai taisnīgi nest atbildību par savu rīcību un uzņemt šos bēgļus?

  Mazliet sasmīdināja augtāk minētais komentārs par alkohola liegumu musulmaņu valstīs... Itkā tīrs dzīves veids būtu trūkums nevis spēks. Tas jau arī ir iemesls, kāpēc musulmaņus var paņemt tikai ar spēku, jo tie nepakļaujas implantētām svešām ideoloģijām, ciena savu kultūru ģimeni, nepiesārņo sevi ar narkotikām, ko nevarētu teikt par balto cilvēku rasi... Nav jau jāpieņem latviešiem svešas ticības, bet ir vērts pamācīties no citu tautu, reliģiju pārstāvjiem attieksmi un pašatdevi, kā nest pašiem savu ticību, ideju dzīvē.


  Sava 2016-01-04 11:48
  Nu,paskaties kas notiek Anglijā,Francijā,Zviedrijā un Norvēģijā.
  Kāmēr šīm bagātajām valstīm pietiks naudas barot šo parazītu baru,tikmēr
  tur būs daudz maz mierīgi.Un jau tagat tur notiek konflikti starp kristiešiem un musļikiem! Jautāju, vai mums To Latvijā vajag?


  gunarsbremanis 2016-11-18 00:49  gunarsbremanis 2016-11-18 01:09
  Tā kā Rietumu imigrācijas politika balstās uz maldīgo pieņēmumu, ka musulmaņu imigrantus iespējams integrēt mūsu sabiedrībā, būtu vēlams sekojošais: imigrantiem, kas bēgļa statusam atbilstu, tomēr liktu vēl arī zvērēt, ka ievēros Latvijas likumdošanu, ņems vērā faktu, ka Latvijā baznīca, jebkura reliģija, ir atdalīta no valsts, un šajā sakarā ar zvērestu jāatsakās no tiem korāna pantiem, kuros runāts par sodīšanu. (Paldies Kalniņam par korāna pārtulkošanu; tagad varam uzskaitīt tā pantus, kas pārkāpj Latvijas likumdošanu.) Domāju, ka tikai pavisam nedaudzi būs tik mūsdienīgi, ka to spēs. Nospiedošais vairākums nespēs pieļaut atteikšanos no kaut kā, kas ierakstīts korānā, un kā tādi nav ne integrējami mūsu sabiedrībā, nedz arī kāds varētu uzdrīkstēties mums uzspiest personas, kas grib rezervēt sev tiesības pārkāpt Latvijas likumus.


  ezis 2017-09-19 22:52
  Mums ir tikai jāpaskatās kā Berlīnē mītošie turku "Gastarbeiter'i" un viņu pēcteči ir tikuši "integrēti" Berlīnē. Tā ir maldīga polītika.


  Laure 2018-05-18 19:31
  Labdien,
  Es rakstu jums, lai informētu jūs, ka mēs piedāvājam personas aizdevumu ar likmi 2%. Mēs varam sniegt jums aizdevumu, pērkot traktoru, zvejas laivas vai zemes tā, ka jūs varat darīt, saimniecības, zivsaimniecības, vai citas lietas, ko jūs vēlaties darīt. Lūdzu, sazinieties ar mamans tiei pa e-pastu: sduplens@gmail.com
  Paldies  Norton Finance 2018-05-27 01:38
  Vai jūs esat ar parāda pārskatīšanu vai administrāciju? Vai esat iekļauts melnajā sarakstā? Vai jūs cenšaties, lai tiktu galā ar ikmēneša maksājumiem? Vai jūs vēlaties iegādāties māju, automašīnu vai biznesa aizdevumu, bet jūs parāda pārskatīšanu vai administrēšanu? Ja jūs atbildējāt JĀ uz jebkuru manu jautājumu? Lūdzu, sazinieties ar mums pa e-pastu: nortonfinance2017@gmail.com


  Komentāru lapa: | 1 |


  Pievienot komentāru

  1 + 1 =

  Vēlies savu attēlu pie komentāra? Tev ir 2 dažādas iespējas:


  1) reģistrējies un pievieno attēlu savam lietotāja profilam
  2) ievadi pie komentāra savu e-pasta adresi, kura reģistrēta Gravatar.com un attēls parādīsies automātiski.
Komentāri rakstam Humānisti - Nacionālisti.lv