Tēvijas sargi - Ar katru dienu spēcīgāki!
Eiropas vārti plaši vaļā...
Mēs nekad nebūsim brāļi!
Dok. filma "Latviešu leģions"
Par latviešu pašapziņu. prof.soc. D.Beitnere
PSRS okupācijas karaspēks 1939.g. ieņem Rietumukrainu
Hakamada: visi slikti, tikai mēs, Krievija, balti un pūkaini
Protesta mītiņš Kijevā pret Timošenko atgriešanos politikā
Revolūcijas cīnītāji Ukrainā bažījas, ka vecais režīms tiks aizvietots ar jaunu
Janukoviča bandīti ar kaujas munīciju šauj uz protestētājiem
Ternopolē "Berkut" specvienība pāriet tautas pusē
  • KOMENTĀRI
  • 2015-11-14

  Komentāri blogam: Vai mums pietiks prāta gatavoties laikus?

  Komentāru lapa: | 1 |


  Valts Vīze 2015-11-14 15:26
  Lielā mērā piekrītu, taču ir jāsaprot vienu ļoti būtisku faktu- terorisms un slepkavošana nevienam no viņiem nav hobijs un patīkama laika pavadīšana. Migrācija nav terorisma pamatfaktors. Jā, tā pie attiecīgiem apstākļiem var būt veicinošs faktors, tieši tāpēc enerģiju būtu jānovirza migrācijas un terorisma cēloņu apzināšanai un šo cēloņu novēršanai, nevis vienkārši fakta konstatēšanai un masveidīgai baiļu sēšanai. Tas nekādā veidā nerisina problēmu, vien labākajā gadījumā atliek tās iestāšanos uz mazliet vēlāku laiku.


  Nacionālists 2015-11-14 19:28
  Valt, tas nav jautājums, ko jebkādā veidā var risināt vienkāršie ierindas pilsoņi. Kad kādu Tavu tuvinieku, nedod Dievs, piekaus vai aplaupīs, varēsi filozofēt par "faktoriem" un "cēloņiem" cik uziet!


  Valts Vīze 2015-11-15 15:31
  Jā, ir jautājumi, kurus vienkāršajam pilsonim kā atsevišķam indivīdam ir grūti atrisināt, taču mazliet cita aina paveras, ja šādi indivīdi ar vienu viedokli sanāk grupā. Vēl cita aina paveras, ja grupas apvienojas. Ieskaties vēsturē- cik kari un revolūcijas nav notikuši viena indivīda rīcības dēļ. Turpinām- kāds pamats ir uzskatīt, ka kaut viens no migrantiem vēlēsies ilgstoši uzturēties mūsu valstī? Visi faktori ir pret šādu varbūtību. Kas jums liek domāt, ka kāds mēģinās šeit kaut ko spridzināt? Kāds tam ir pamatojums? Mēs savā pašreizējajā pelēcībā esam bez jebkādas ietekmes uz pasaules skatuves. Nevienam teroristam nav iemesla uzbrukt valstij, kas globālajos procesos spēlē vien simbolisku lomu. Neviens maniem tuviniekiem neuzbruks, ja tie to neprovocēs.

  Vai es vēlētos migrantus redzēt uz savas zemes? Nē! Bet es arī neredzu, kā masveida naida un baiļu sēšana varētu to pozitīvi ietekmēt. Man liekas, ka šis jautājums netiek skatīts pēc būtības, bet gan caur Latvijas klišejiskās politikas prizmu- kurš vistu kūtī sacels lielāku jezgu un dabūs vairāk pārbiedēto balsis nākamajās vēlēšanās. Tas nekādā veidā nav solis valstiskā progresa virzienā.

  Mums ir tik daudz būtisku un neatrisinātu jautājumu valstī, bet jau kuro mēnesi visa enerģija tiek tērēta uz jautājumu, kas pat neatrodas mūsu ietekmes lokā..


  ksenofobs 2015-11-16 18:01
  Tad jau Valtam jāstājas ārā no NA. NA neko nerisina, bet neapmierināto balsis lasa ar saviem paziņojumiem.


  Valts Vīze 2015-11-17 13:37
  Neesmu vairs ne biedrs, ne nodaļas valdes loceklis. Esmu tikai atbalstītājs un paturu tiesības paust savu personīgo viedokli.


  Sava 2015-11-26 13:20
  Valdībai jādomā kā panāk Latvijas tautiešu migrēšanu uz mājām,nevis kā uzņemt bēglus un integrēt sabiedrībā!tie neintegrēsies nekad,jo islāms ir bezkaunīga,bīstama reliģija! tā nav kaudzīte apdauzītu krišnaīdu!viņi vairojas kā trusīši un izplata sērgu kas saucās islāms!
  Esmu diezgan izvazājies pa pasauli un redzejis ļoti daudz!
  Migrantus jāuzņem,jābūt solidāriem ar eiropu,bet esmu kategoriski pret viņu integrāciju un tādu pabalstu izmaksāšanu.
  Uzskatu ka jārada visi apstākli lai karam beidzoties viņi deportējas atpakaļ.  Anda 2016-02-09 14:03
  Esmu ļoti latviska savā būtībā, bet pēc manas saprašanas eiropieši pret islamizāciju vienoties var vienīgi kristietības paspārnē. Jo nekas cits Eiropu nevar vienot. Ne visi eiropieši sapratīs nacionālo stāju tā, kā mēs, lai tā nevarētu tikt izmantota ļaunprātīgi. Visam citam ir iespēja sadrumstaloties un izvērsties savstarpējos kašķos.
  Es neredzu iespēju eiropiešiem vienoties vienam otra aizstāvēšanā bez kristietības kultūras, jo mums ir jāņem vērā to, uz kā pamata pārējā Eiropa ir spējīga vienoties. Kas būtu tas pamats, kas visiem eiropiešiem būtu saprotams un vienlaikus arī morāli tīrs.
  Vienoties uz kāda pozitīva pamata, ko nebūtu iespējams diskreditēt, mēs varam vienīgi šādi. Mums ir vajadzīga visu Eiropas pamatiedzīvotāju vienošanās tajā, ka atbalstām viens otru. Citādi tas nevar izdoties. Līdzīgi kā mēs latvieši apvienojāmies zem latviskuma idejas, Eiropa to var tikai šādi - jo tas būtu visiem saprotami un visus eiropiešus mobilizējoši. Bez kaut kā vienojoša tas vispār nevar izdoties... Tā es to jūtu.


  ... 2016-02-27 00:46
  Kur Jūs visu to murgu grābiet? Apbrīnojami...

  Es esmu Latvietis. Pats īstākais. Bet pasaule mainās. Viss mainās.
  Valdība mums principā ir spējīga funkcionēt zelta laikos. Labiešiem nosmeļot projektiņu krējumus.
  Bet kritiskas situācijās viņi nav latvieši un viņiem "pajāt" kas notiek ar mani/tevi.

  Es esmu strādājis ļoti nopietnās firmās ar nopietniem cilvēkiem. dazi bija "skaitījās" islāmisti. Rezumē - viņi paši nesaprot kas notiek.

  Gudrākie tipo inženieri vispār neatzīst reliģiju kā sugu nedz kristietību nedz islāmu - ateisti. Īsti normāli un ļoti gudri un spējīgi cilvēki netic nekam. Viņi pārsvarā ir ateisti.

  Bet! Cilvēks no vidusjūras puses ir savadāks nekā mēs ziemas cilvēki.
  viņi ir asi ātri neaprēķināmi un principā STULBI KĀ ZĀBAKI.

  Personīgi es nekad vairs nevedīšu biznesu ar mudakiem no siltajām zemēm.  Komentāru lapa: | 1 |


  Pievienot komentāru

  15 + 15 =

  Vēlies savu attēlu pie komentāra? Tev ir 2 dažādas iespējas:


  1) reģistrējies un pievieno attēlu savam lietotāja profilam
  2) ievadi pie komentāra savu e-pasta adresi, kura reģistrēta Gravatar.com un attēls parādīsies automātiski.
Komentāri rakstam Vai mums pietiks prāta gatavoties laikus? - Nacionālisti.lv