Tēvijas sargi - Ar katru dienu spēcīgāki!
Eiropas vārti plaši vaļā...
Mēs nekad nebūsim brāļi!
Dok. filma "Latviešu leģions"
Par latviešu pašapziņu. prof.soc. D.Beitnere
PSRS okupācijas karaspēks 1939.g. ieņem Rietumukrainu
Hakamada: visi slikti, tikai mēs, Krievija, balti un pūkaini
Protesta mītiņš Kijevā pret Timošenko atgriešanos politikā
Revolūcijas cīnītāji Ukrainā bažījas, ka vecais režīms tiks aizvietots ar jaunu
Janukoviča bandīti ar kaujas munīciju šauj uz protestētājiem
Ternopolē "Berkut" specvienība pāriet tautas pusē
  • KOMENTĀRI
  • 2014-03-10

  Komentāri rakstam: Gatavojies! jeb Par ko mums atgādina Ukraina?

  Komentāru lapa: | 1 |


  Aldis 2014-03-10 22:21
  Paldies par rakstu,šis raksts man deva vielu pārdomām,tikai žēl ka daudziem ieroču iegādāties gribētājiem mednieku kursi būs par vēlu,nedaudz par zemessardzi,jā jaunie stājieties ierindā,vīriem pēc 50 vecuma cenzs,diemžēl.Kaut šo rakstu izlasītu pēc iespējas vairāk ,jo pašlaik tāda sajūta ka nevienam no valdības neinteresē tautas liktenis.Vēlreiz PALDIES


  Juris 2014-03-10 23:17
  Labs raksts! Daudz ko nezināju!


  bums 2014-03-10 23:58
  Es mēģināju šo komentāru pie iepriekšējā raksta pielikt, neizdevās pamēģināsu šeit.
  Ar to, ka apbruņojas un veido krājumsu ir par maz. Šodien vīrieši nemaz nezin kā rīkoties, ja sāksies masu nemieri vai kara darbība. Tie kam ir 40+ liela daļa ir dienējuši padomju armijā un tie arī skolās ir mācījušies militāro apmācību. No 30-40 neliela daļa ir bijusi Latvijas armijā tiem arī ir saprašana kā uzvesties X-stundā, Tie kas jaunāki par 30 pavisam niecīga daļa ir dienējuši Latvijas armijas profesionālajā dienestā un plus tie kas ir zemessardzē. Ja pienāktu X-stunda un valsts aizsardzībai vajadzētu mobilizēt apm. 40 tūkst. kaujasspējīgu vīriešu, kuri vismaz kaut kad ir dienājuši vienalga kādos bruņotos spēkos, ... vienkārši nevarētu tādus salasīt.
  Ukrainā, ja paskatās video no nemieriem Kijevā var ļoti labi redzēt, ka sarp nemierniekiem bija cilvēki ar militāro pieredzi. Tie uzvedās organizēti, ja vajadzēja organizēti aizstāvējās, ja vajadzēja tāpat organizēti uzbruka. Liela daļa tur bija tādi kam gribēšana liela, bet ar tām prasmēm un varēšnu tā pašvaki, skraidīja šurpu turpu, kā neorganizēts bars.


  Renārs G. 2014-03-11 10:21
  Es patiesi ceru, ka šis viss liks vismaz nelielai daļai cilvēku padomāt un rīkoties- ja ne paši, tad vismaz bērnus pieteikt jaunsargos vai tuvcīņu skolās. Cik nu zinu, tad zemessardzē var iestāties līdz 55 gadu vecumam. Ceru, ka tas arī tuvinās nacionāli domājkošus cilvēkus vismaz apspriest kādu konkrētu rīcības plānu, neatkarīgi no tā, kādu polītisko partiju vai organizāciju viņi nepārstāvētu. Mēs taču esam vienoti dziesmu svētkos- tad kur problēma arī šo vienotību meklēt tik būtiskā lietā kā valsts aizstāvēšanā, pat ja citos jautājumos ir nepārvarami šķēršļi vienoties. Vēl būtu pozitīvi, ja latvieši sāktu vairāk sadarboties ar leišiem un igauņiem- šobrīd jau ir diezgand daudz kopīgas aktivitātes, kas saistītas ar kultūru, tāpēc domāju, ka ir siepējams sadarboties arī citās jomās.


  Kastrolis 2014-03-28 23:41
  Nu raksts ir vājšs. Pāris pamat info no interneta datiem un mūžīgās zemessargu gaušanās ka viņus nemīl. Kam es piekrītu - jā neesam gatavi x stundai, arī regulārajos spēkos. visi sēž un tur īkšķus ka tas nenotiks.


  Komentāru lapa: | 1 |


  Pievienot komentāru

  1 + 20 =

  Vēlies savu attēlu pie komentāra? Tev ir 2 dažādas iespējas:


  1) reģistrējies un pievieno attēlu savam lietotāja profilam
  2) ievadi pie komentāra savu e-pasta adresi, kura reģistrēta Gravatar.com un attēls parādīsies automātiski.
Komentāri rakstam Gatavojies! jeb Par ko mums atgādina Ukraina? - Nacionālisti.lv