Tēvijas sargi - Ar katru dienu spēcīgāki!
Eiropas vārti plaši vaļā...
Mēs nekad nebūsim brāļi!
Dok. filma "Latviešu leģions"
Par latviešu pašapziņu. prof.soc. D.Beitnere
PSRS okupācijas karaspēks 1939.g. ieņem Rietumukrainu
Hakamada: visi slikti, tikai mēs, Krievija, balti un pūkaini
Protesta mītiņš Kijevā pret Timošenko atgriešanos politikā
Revolūcijas cīnītāji Ukrainā bažījas, ka vecais režīms tiks aizvietots ar jaunu
Janukoviča bandīti ar kaujas munīciju šauj uz protestētājiem
Ternopolē "Berkut" specvienība pāriet tautas pusē
  • KOMENTĀRI
  • 2014-03-08

  Komentāri rakstam: Viktors Birze: NA grib būt labie zēni gan Eiropas gaiteņos, gan nacionālistu aprindās (intervija, I daļa)

  Komentāru lapa: | 1 |


  Jens Z 2014-03-09 06:56
  Negaidi'ju tik saturi'gu rakstu, pa'ra'k esmu pieradis pie emociona'las propagandas naciona'listu aprinda's. Ties'a'm v'erts pature't pra'ta' vismaz divas domas no s'a' raksta:

  1. Latvija' varētu būt ap 10 000 nacionālistu, bet varbūt būs 100 nacionālās idejas fanātiķu, kuri ikdienā gatavi strādāt (upurēt savu dzīvi, labklājību, brīvo laiku utt.), lai šo mērķi- nacionālu Latviešu valsti, sasniegtu.

  2. Latu likvidēja ar NA jūdasu balsojumu, kandidāts uz Eiroparlamentu Roberts Zīle- pirmā kalibra „Briseles Pelše", kas sapņo par ķīniešu kvartāliem jeb čainataunām Rīgā, jo ķīnieši it kā nerunāšot krieviski, un labi integrēsies... Kultūras ministriju vada NA ministres, un ko viņas izdarījušas? Painteresējieties, kādi projekti par trešo valstu imigrantu integrāciju top šīs ministrijas paspārnē! Ārprāts sorosītu vissliktākajās tradīcijās!  Juris 2014-03-10 01:04
  Tikai nesakiet, ka LNK ir nolaidies līdz Birzes līmenim...Ir jau daudz taisnības teicis, bet tas naids pret visu, kas saistīts ar NA ir pārāk truls un banāls.

  Piekrītu, ka viņi šur tur piekāpjas un ir mēreni, bet salīdzinot ar citām partijām viņi ir zelts. Kāpēc Birze nelamā Saskaņu?

  Iesaku Birzem publiski teikt kādi ir SC, Šlesers, ZZS, Sudraba u.c. Un teikt, ka viņi varētu sadarboties tikai ar NA, lai gan viņu uzskati ir daudz stingrāki un nepiekāpīgāki nekā NA. Tādējādi NA kļūtu par centriskāku partiju, Birzes blice ieņemtu nacionālistu vietu un mums būtu latviskākā un godīgākā valdība kāda bijusi.

  Domāju, ka Dzintars un Birze abi būtu apmierināti Saeimā. Jautājums vai Birze to spētu? Spētu konstruktīvi iet uz to, nevis lamāt sāncensi, bet rādīt sāncensim piemēru un pat uzveikt to!

  Kas zina, varbūt tagad Sils/Birze/Zvirgzdgrauds ceps augšā kko.


  K. 2014-03-10 08:42
  Izlasiet avīzes uzdoto jautājumu, tur bija prasīts viedoklis par konkrētu lietu. No teksta var saprast, ka DDD par šo tēmu gribēja runāt vairāk, bet Birze diplomātiski pagriezis sarunu citā virzienā. No tā arī atbilde. Redzēs, kas būs turpinājumā.


  (Miervaldis) 2014-03-17 18:14
  Juri - piekrītu tev.Ko V.Birze pat ir izdarijis, Latviešu lietā?!Tikai pinies ar sektantiem, kuri ir Latvijas un Latviešu tautas niknākie ienaidnieki, es nesaku ka VL nav pelnijusi kritiku, bet Birzm tik tiešām vaidzētu aiziet uz sarkandaugavu apārstēt galviņu, varbūt arī raivītim vajag nezinu.


  Komentāru lapa: | 1 |


  Pievienot komentāru

  9 + 12 =

  Vēlies savu attēlu pie komentāra? Tev ir 2 dažādas iespējas:


  1) reģistrējies un pievieno attēlu savam lietotāja profilam
  2) ievadi pie komentāra savu e-pasta adresi, kura reģistrēta Gravatar.com un attēls parādīsies automātiski.
Komentāri rakstam Viktors Birze: NA grib būt labie zēni gan Eiropas gaiteņos, gan nacionālistu aprindās (intervija, I daļa) - Nacionālisti.lv