Tēvijas sargi - Ar katru dienu spēcīgāki!
Eiropas vārti plaši vaļā...
Mēs nekad nebūsim brāļi!
Dok. filma "Latviešu leģions"
Par latviešu pašapziņu. prof.soc. D.Beitnere
PSRS okupācijas karaspēks 1939.g. ieņem Rietumukrainu
Hakamada: visi slikti, tikai mēs, Krievija, balti un pūkaini
Protesta mītiņš Kijevā pret Timošenko atgriešanos politikā
Revolūcijas cīnītāji Ukrainā bažījas, ka vecais režīms tiks aizvietots ar jaunu
Janukoviča bandīti ar kaujas munīciju šauj uz protestētājiem
Ternopolē "Berkut" specvienība pāriet tautas pusē
  • KOMENTĀRI
  • 2014-03-05

  Komentāri blogam: Savu brīvību un drošību varam garantēt tikai mēs paši

  Komentāru lapa: | 1 |


  latvietis 2014-03-05 08:05
  Nevar nepiekrist. Tieši par to es arī domāju, ja paši nesargāsimies tad neviens cits arī nesargās.


  Jānis 2014-03-05 11:16
  Koalīcijas partneri praktiski visus Nacionālās apvienības priekšlikumus ir noraidījuši http://www.nacionalaapvieniba. lv/aktualitate/na-pieprasa-ark artas-solus-iekseja-drosibas-s tiprinasanai/


  (Miervaldis) 2014-03-05 18:48
  Taisni pretīgi skatīties, kā Bērziņš bez maz vai laiza dirsas putinam un Medvjēdevam, un negaidied aizstāvību no šīs zagļu bandas, kura nu ir pie varas, tie nav mūsu valstsvīri, tie ir krievu un čigānu valstsvīri, kuri uzurpējuši varu, lai apzagtu valsti un tautu!Kalvītis mums bija labs saimnieks, taču dumi mēs bijām, domādami, ka Godmanis nu mūs vedīšot "zilajā tālē".Mūsu drošība ir mūsu pašu rokās.


  driks 2014-03-05 18:57
  Cienītie nacionālisti - mēs pēdējos gados esam zaudējuši vismaz pāris simtus tūkstošu cilvēku bez nekāda Krievijas uzbrukuma. Ja tā turpināsies, tad vienkārši šai valstī nebūs kam latviski runāt un viss izbeigsies pats no sevis. Neesmu redzējis, ka nacionālā apvienība ārpus dažām formālām frāzēm par demogrāfiskās situācijas uzlabošanu un Parādnieka zīmēšanos jebko būtu darījusi šīs ļoti reālās jau tagad esošās un potenciāli Latvijas valstij letālās problēmas risināšanā. Un tikai nevajag te ļa ļa, ka neesat pie varas, viss noraidīts un tā tālāk. Pēdējos 20 gadus šai apvienībai vai tās priekštečiem ir bijuši premjeri, Rīgas mēri utt pietiekami iespaidīgas personas. Tā kā iesaku beigt vāvuļot un beidzot ķerties pie šīs ļoooti sāpīgās un jau šobrīd ļoti reālās problēmas risināšanas.


  Jānis > driks 2014-03-05 23:35
  1. šai lapai un rakstam ar NA nav saistības.
  2. Piekrītu, ka ir milzīga traģēdija - emigrācija,
  3. Ja paši mēs būtu cīnīties gatavāki un spējīgāki, varas elitei būtu mūs jāņem vēra daudz vairāk līdz šim lielas daļas atbilde uz problēmam un nekārtībām Latvijā ir bijusi emigrēšana. Kāpēc šie pāris simti tūkstošu negāja ielās?
  4. kā jau rakstā sacīju - tikai mēs paši ko varam darīt savā labā, vai arī nē...  Ernests 2014-03-06 00:56
  Cik ir Latvijaa Zemessargu, Tevijas Sargu, Aizsargu un Tuvcinas skolnieku kopaa?


  100 gadus atpakaļ 2014-03-06 06:28
  100. Gadus atpakaļ kāda cilvēku grupa raksta sekojošo, pat ja tie nav žīdi vienalga kurš to ir rakstījis ir apveltīts ar asu prātu un zināšanām, kuras daudziem nav zināmas.

  "Bruņošanās pastiprināšana, policijas štātu palielināšana, – tas viss ir augšminēto plānu nepieciešams papildinājums. Nepieciešams panākt, lai visās valstīs bez mums būtu tikai proletāriešu masas, nedaudzi mums padevīgi miljonāri, policija un zaldāti.
  Visā Eiropā, bet caur attiecībām ar to arī citos kontinentos, mums jārada rūgšana, nemieri un naids. Tas dod divkāršu labumu: pirmkārt, visas valstis jūt pret mums respektu, jo tās labi zina, ka mēs pēc savas vēlēšanās varam radīt nekārtības vai arī ievest kārtību. Visas šīs valstis pieradušas pie mūsu pastāvīgā spiediena; otrkārt, ar intrigām mēs sarežģīsim visus pavedienus, ko esam izvilkuši starp valdību kabinetiem ar polītiku, saimnieciskiem līgumiem un parādu saistībām.
  Lai to panāktu, mums pie sarunām un vienošanām jāapbruņojas ar viltību un lielu izmanību, bet tā saucamā „oficiālā valodā” pieturēsimies pie pretējas taktikas – izliksimies godīgi un pretimnākoši. Tādā kārtā goju tautas un valdības, kuŗas mēs esam pieradinājuši skatīties tikai uz to pusi, kuŗu viņiem rādām, mūs vēl noturēs par labdaŗiem un cilvēku dzimuma glābējiem.
  Uz katru pretdarbību mums jābūt gataviem atbildēt ar kaŗu no tās valsts kaimiņu puses, kas uzdrošināsies mums darboties pretī, bet, ja arī šie kaimiņi iedomāsies kolektīvi uzstāties pret mums, tad mums jādod atspars ar vispārēju kaŗu.
  Polītikas panākumus galvenokārt noteic viņas pasākumu slepenība: diplomāta vārdiem nav jābūt saskaņotiem ar viņa darbiem.
  Mums jāpiespiež goju valdības darboties mūsu plaši iecerētā plāna labā (kas jau tuvojas iecerētam noslēgumam) it kā ar sabiedrisko domu, ko mēs esam slepenībā sagatavojuši ar tā sauktās „lielvalsts” – preses palīdzību, kas visa, atskaitot nedaudzus neievērojamus izņēmumus, jau atrodas mūsu rokās.
  Vārdu sakot, lai raksturotu mūsu sistēmu Eiropas goju valdību savaldīšanā, mēs vienai no viņām parādīsim savu spēku ar atentātiem, tas ir, teroru, bet visām, tas ir ja pielaistu viņu sacelšanos pret mums, atbildēsim ar Amerikas, Ķīnas vai Japānas lielgabaliem”.

  Tāpēc šajā Globalizācijas laikā - LATVIEŠIEM ir jādomā, kā ar savu ASO prātu, gudrību un ja nepieciešams viltību spēt pastāvēt, vairoties.

  Kas notiks, ja pliki iziesim ielās?
  Nogāzisim valdību.
  Vietējais "pravij sektor" nāks pie varas? To tik krieviem vajag.
  NEVIENA tauta nav brīva - visi ceļas pirmdienā no rīta un iet kalpot internacionālajiem baņķieriem.

  4 ASV prezidenti uzdrošinājās izrauties no šī zirnekļu tīkla - visi četri novākti.

  Cilvēkiem visā pasaulē jāsaprot, ka valstis ir tikai aizsegs, patiesie virves raustītāji ir neredzami. (ANO,EU, bilderberg group, Council on Foreign relations)
  Arī ASV tiek izmantots tikai kā policists. Krievija-Ķīna it kā pretspars. Mērķis visiem viens- Jaunā pasaules kārtība.
  To tāču vairs pat neslēpj.

  Izejot no šā punkta - tad arī tālāk jādomā. Kā pamazām kļūt maksimāli neatkarīgiem - brīviem cilvēkiem.
  aradhana 2014-03-07 19:21
  Kā tikt galā ir globālajiem spēkiem, kas stāv aiz valdībām? ir daudz un da'zādi aspekti, bet man gribētos īpaši uzsvērt divus:
  1) Vajag apzināties, ka nepastāv vienota slepena ''pasaules valdība'', ka tur tāpat ir da'zādas interešu grupas, savstarpējas pretrunas, intrigas, ''visu karš pret visiem''. Tīri teorētiski jebkuru notikumu iespējams pavērst sev vēlamā virzienā, izmantojot pašu ''šīs pasaules vareno'' spēku - gudri kombinējot, ar kuru/kuriem sadarboties katrā konkrētā pozīcijā, nevis visu laiku turoties pie viena sabiedrotā/kaklakunga. Piemēram, nebaidīties no sadarbības ar Krievijai lojāliem spēkiem jautājumos, kas skar 'gimenes vērtības, kopā ar islama pasauli vērsties pret banku patva'lu, kopā ar Rietumu demokrātijām nepie'laut Krievijas ietekmes augšanu.
  2) Tā vietā, lai izplatītu mītus par 'kirzakām un uztvertu kā ''sliktos'' visus, kuriem ir okultas zināšanas, katram pa'sam strādāt ar sevi, stiprināt gribu, atbrīvoties no bailēm, papla'sināt savas apziņas robe'zas. Kad cilvēks apguvis emociju, prāta un gribas kontroli, zināšanas, kuras viņš līdz tam uzskatījis par ''slepenām'' sāk atklāties pašas.


  100 gadus atpakaļ 2014-03-08 03:18
  Tieši tā aradhana.

  Jāsāk ar sevi - jāsāk LASĪT grāmatas.
  Jātiek vaļā no kaitīgajiem ieradumiem.
  Jārunā vairāk vienam ar otru, mēģinot saprast SAVU ķirzakas prātu :)

  Varam sākt ar to, ka SAMAZINĀT alkohola pārdevēju licenzes.
  Alkoholu pārdot SPECIĀLOS VEIKALOS, nevis kopā ar maizi.
  Cigaretes pārdod zem letes (bez reklāmas) - kā to dara Kanādā, Austrālijā un citur.
  Es saprotu, ka aiz šām precēm stāv mafijas/klani, bet tas ir visur.

  Tik daudz tak mēs varam, ko?

  Mēs dzīvojam postindustriālā ērā, kur dzīvais darbaspēks vairs nav vajadzīgs elitei. Tāpēc arī visa rūpniecība kirdikt.
  Cilvēku pa daudz esot.
  Tas, kurš nedomās ar galvu, būs ēdiens otram.
  Informācijas karš.  (Miervaldis) 2014-03-09 14:29
  Malacis!īsta vīra runa!šādi tādi ielikteņi mums nestāstīs pasaciņas!


  Henriks 2014-03-13 01:23
  Kaa tiek mazgaati latvieshu praati ... http://sandraveinberga.lv/2014 /03/05/krievija-ir-jau-sakusi- karu-pret-latviju/


  Agris 2014-07-03 08:26
  Ģenerālis Pēteris Radziņš:
  "Kara darbība dod visādā ziņā lielu morālisku iespaidu un tiesības savā zemē. Sava brīvība ir pašiem jāizkāro. Asinis, kuras ir izlietas uz atbrīvotas zemes, dod vislielākās tiesības uz šo zemi. Savu zemi, savus tautas brāļus atbrīvot un apsargāt ir vislielākais pienākums un vislielākais gods, tādēļ šo godu un tiesības nevar atdot otram, ja tik ir mazākā iespēja pašam to saņemt"


  vdyusrypra 2014-08-25 10:13
  4dN7Or <a href="http://qwkwdsbdfaki.com /">qwkwdsbdfaki</a>, [url=http://xuoqnwxfxwup.com/] xuoqnwxfxwup[/url], [link=http://bfxjfmlpurwo.com/ ]bfxjfmlpurwo[/link], http://subcmalpzkrh.com/


  jmuyrwq 2014-09-01 23:25
  ryERoC <a href="http://tsrjxdwpuaak.com /">tsrjxdwpuaak</a>, [url=http://moiufpkkvhlr.com/] moiufpkkvhlr[/url], [link=http://kyfwbvuedffo.com/ ]kyfwbvuedffo[/link], http://tcojjndievfu.com/


  edgars alksnis 2014-09-02 16:32
  Teiksim tā- mums šai jautājumā jābūt skaidrībai, tad jau palīdzība arī nāks.

  Paklau, tā arī nesapratu, kā es varētu sākt jaunu tematu blogā?

  Visu labu,
  Edgars


  yeebsx 2014-12-03 07:26
  JRGTQS <a href="http://jcfaprcnmqvp.com /">jcfaprcnmqvp</a>, [url=http://qejlpnhilyts.com/] qejlpnhilyts[/url], [link=http://rxqyvtojudhh.com/ ]rxqyvtojudhh[/link], http://yykfxiqvfacx.com/


  Alfreds 2015-01-20 21:48
  Ir jārunā par cēloņiem, kuru dēļ Zemessardze (ZS) kā tāda tika pārveidota pat atbalstu "Regulārajiem" spēkiem (cukurgailītim, kurš spēj pildīt NATO saistības starptautiskajās misijās. Apstākļus, kuru rezultatā ZS tika nolikta uz ceļiem plānveidīgi vadīja bijušie PSRS militāristi Krēsliņš, Zeibots, AM vaqlsts sekretārs Rinkēvičs un viņus pakalpīgi atbalstīja Latvijas kāzu ģenerālis (ar apšaubāmām izglītības iegūšanas aizkulisēm)Graube.


  dqjvqdla 2015-03-23 02:17
  vpFZNV <a href="http://ghhumdbojlap.com /">ghhumdbojlap</a>, [url=http://akfodxvrmmud.com/] akfodxvrmmud[/url], [link=http://upiolmhrtfvw.com/ ]upiolmhrtfvw[/link], http://mdscoulqpshm.com/


  Susursons 2015-09-23 01:34
  Jaanis Sils kaa izraadas ir nekas vairaak kaa shii noziedziigaa rezhiima kalps.


  Komentāru lapa: | 1 |


  Pievienot komentāru

  17 + 9 =

  Vēlies savu attēlu pie komentāra? Tev ir 2 dažādas iespējas:


  1) reģistrējies un pievieno attēlu savam lietotāja profilam
  2) ievadi pie komentāra savu e-pasta adresi, kura reģistrēta Gravatar.com un attēls parādīsies automātiski.
Komentāri rakstam Savu brīvību un drošību varam garantēt tikai mēs paši - Nacionālisti.lv