Tēvijas sargi - Ar katru dienu spēcīgāki!
Eiropas vārti plaši vaļā...
Mēs nekad nebūsim brāļi!
Dok. filma "Latviešu leģions"
Par latviešu pašapziņu. prof.soc. D.Beitnere
PSRS okupācijas karaspēks 1939.g. ieņem Rietumukrainu
Hakamada: visi slikti, tikai mēs, Krievija, balti un pūkaini
Protesta mītiņš Kijevā pret Timošenko atgriešanos politikā
Revolūcijas cīnītāji Ukrainā bažījas, ka vecais režīms tiks aizvietots ar jaunu
Janukoviča bandīti ar kaujas munīciju šauj uz protestētājiem
Ternopolē "Berkut" specvienība pāriet tautas pusē
  • KOMENTĀRI
  • 2009-02-13

  Komentāri blogam: Latviešu piesardzīgie protesti

  Komentāru lapa: | 1 | 2 |


  Ainis 2009-02-13 08:58
  Jāni, tie aizmetņi vairāk vai mazāk ir bijuši vienmēr, tik ar to realizāciju nav diezko labi mums veicies. Var jau būt (cerēsim), ka latviešu tauta apjauzdama vismaz Latvijas ekonomisko okupāciju, celsies no ši dziļā miega. Lai mums izdodas!


  Jānis Sils 2009-02-13 11:02
  Kurš nedomā ar galvu, to pārliecina vēdera kurkstēšana, tāpēc ceru, ka šis laiks liks pārvērtēt vērtības un atgriezties pie saknēm un pārbaudītā. Vismaz daļai.


  trejastis 2009-02-13 11:13
  Runajot par 9. maiju gribetos zinat sila viedokli kad butu atzimejama un godinama to latviesu atceres diena kuri karoja sarkanaja armija pret tiem pasiem vacijas okupantiem. Konkreti situacija ir tada ka viens vectevs bija legionars bet otrs bija sarkanaja armija. Paslaik 9. maijs tiek svinets ka nacisma sagraves diena no mana skatijuma tas ir tikai apliecinajums okupacijas sakumam. Vectevs lai ari bija sarkanaja armija tomer nebija komunists un vinam si diena visticamak neko nenozimeja. Lacplesa diena itka ari nebutu pareizi atzimet. Varbut ir kads viedoklis kada diena butu piemerota ? Jo sie latviesi kuri karoja sarkanaja armija vinus nevajag aizmirst tapat ka mes nedrikstam aizmirst legionarus.


  Jānis Sils 2009-02-13 11:37
  Pasaulē un arī Latvijā kā 2PK beigu un nacisma sagrāves dienu atzīmē 8.maiju. Parasti šajā dienā leģionāri piemin gan savus, gan sarkanarmijā kritušos latviešus. Es domāju šī varētu būt īstā diena.


  Rolands Augšpuls 2009-02-13 11:58
  Par bubuli. Protams piektā kolona nav tikai bubulis vien, taču kliķe it veiksmīgi to izmanto kā bubuli. J. S. jau to ir labi atainojis. Varbūt ir vērts riskēt un mēģināt sagraut šo bubuli, tādejādi ievērojami palielinot izredzes nacionāli orientētām partijām lielākā skaitā pārvarēt barjeru. Kur skaitļi, salīdzinājumi, aptaujas, prognozes, uc. lietas par iepriekšējām vēlēšanām? Otra lieta. Patīkami lasīt komentāros, ka J. S. ir objektīvs attiecībā pret visiem karojušajiem letiņiem! Par to atceri der padomāt. Tām divām, to laiku lielvarām, nu nekādīgi nav piedodams tas, ka lika brālim pret brāli karot! Un pietiek vienreiz vēl šodien vienam otru grauzt par piesliešanos vienai vai otrai nepareizajai pusei!


  TRUMPIS 2009-02-13 17:21
  Krāpšanām nekad nebūs gals. Mums atliek bezkompromisa politika attiecībā pret latviešiem un tautas izdzīvošanu. Cittautieši var būt teicami ciemiņi mūsu valstī - punkts.


  KAROTĀJS 2009-02-13 19:42
  Varbūt tad kādai organizācijai aizsākt 8.maijā godināt letiņus,kuri karoja otras okupantu armijas rindās.Tikai vieta jāizvēlas.Varbūt tas pats \'\'kauna stabs\'\'?Lai parādītu \'\'citiem\'\',ka tas monstrs nav tikai viņu


  KAROTĀJS 2009-02-13 19:44
  Tad neviens no \'\'svešo\'\'aprindā m nevarēs bļaustīties,ka esam nacisti.varbūt sāks mūs lamāt par komunistiem :D


  kristaps 2009-02-14 07:42
  \"Kauna stabs\" ir Latvijas sirdī ietriekts impērijas varas apliecinājums un tāpēc svēts visiem impēristiem. Brīnums, ka kāds to līdz šim nav sapratis...


  KAROTĀJS kristapam 2009-02-14 17:30
  Ja tas domāts man,tad es sen esmu sapratis.Bet viņi 16.martā domā iet pie mildiņas...provokācija pret provokāciju


  Punkts 2009-02-17 17:22
  Piektā kolonna tieši tādēļ vēl joprojām ir Latvijā, ka varas elitei tas ir garants labvēlībai no maskavas un vairogs pret taisnīgajām latviešu prasībām.


  rudis 2009-02-18 13:13
  DIVAINI KNAPI REDZAMS < KAPEC ? MASKAVAS PIRKSTS ?


  Miervaldis 2009-02-26 12:01
  Pie tā, ka mēs nēesam nokratijuši neokomunistu jūgu, daļēji esam vainīgi mēs paši,tapēc ka ļāvām sevi apmānīt. Ja tā labi padomā, tad ja mēs esam modri, tad taču Latviju mums neviens nevar atņemt! Bet kā ar patreizējo situāciju?! Mosties reiz Latviešu tauta!


  Igors Šiškins 2009-02-27 20:06
  Lai kā dažiem netīk mana klātbūtne Nacionālisti lv,varu droši sacīt,ka tā saucamā-kauna staba atrašanās vieta ,ir mūsu bojā gājušo cīņas biedru piemiņas vieta ,kur katru gadu 6.jūnijā pieminam viņus noliekot ziedus. Okupantiem arī pie kauna staba nav vieta,kur nu vēl citur..... Cīņai sveiks!


  Miervaldis, Jānim Silam 2009-02-28 13:57
  Jāni, tas kurš esi nosaukts mūsu Dieva dēla vārdā, tiešām domā, ka šitie sarkanie salašņas, ir godā ceļami.Nevar taču vilkt paralēli starp Latviešu legionāriem, un sarkanarmiešiem.


  2009-03-03 17:01
  \"Nevar taču vilkt paralēli starp Latviešu legionāriem, un sarkanarmiešiem\" Un kāpēc ne? Vai viens apmānīts latvietis ir sliktāks par otru? Ar ko? Tas, ka vieniem izdevās okupācija, bet otrie \"ablomijās\"? Domā tak ar galvu! Ja jūs pieminat vienus, kāpēc ignorēt otrus? Personīgi, es iešu nolikt ziedus 9.maijā, jo tad mans vectēvs beidza karu. Lai ko jūs tur teiktu, šajā gadījumā loģika ir manā pusē. P.S. Jautājums gudriem cilvēkiem. Ko īsti nozīmē \"piektā kollonna\"? Kāpēc tieši piektā? Kāpēc ne ceturtā vai sestā?


  Mohammed 2012-10-20 14:49
  Alex,похоже, на основе этих вопросов назревает новая тема: Я бы в летчики пошел.. Тема, однако, интересная. Она проходила как-то . Да, для того, чтобы найти первую летную работу (и последующие, по мере прогресса) совсем не обязательно академиев заканчивать . В нашей компании академики пожалуй, не составляют даже большинства. И как правильно ты намекнул, это не мешает им знать матчасть на высоком уровне. Вообще, в Канаде этот культ высшего образования , если и имеется то выражен совершенно невнятно . Если у кого есть карьерные устремления, то есть желание подниматься по карьерной лестнице выше позиции линейного пилота (капитана), то наличие какого-там диплома может как-то, когда-то сыграть свою роль. Но до сих пор многие приходят в авиацию классическим путем: через летную школу, аэроклуб, где они получают Private Pilot License, а потом налетывают необходимое количество часов, и проходят соответствующие теоретические курсы при этих же школах, или еще где-то, что в итоге дает им право на получение Commercial Pilot License. Вот с этой лицензией можно уже найти РАБОТУ ПИЛОТОМ, то есть, совмещать полезное с приятным получать за удовольствие летания деньги . В какой-нибудь маленькой компании, на одномоторном самолете. Если повезет, то можно и на двухмоторном. Для этого нужен будет Multi-engine Rating. Некоторые выбирают путь построения карьеры через инструкторскую работу. Звучит странно сам едва научился летать, а уже инструктор. Но тем не менее, это факт жизни.Насчет налета на конкретном типе.. Да, бывает, компании выставляют такие требования к кандидатам, но это уже в значительной степени намекает, что такая работа не для кандидатов, ищущих САМУЮ ПЕРВУЮ РАБОТУ. Но даже и в этом случае, it depends.. Но надо сказать, что попасть в WestJet для такого кандидата нет никакой возможности. Возможность найти первую работу есть всегда. Иногда это занимает какое-то время, и часто это сопряжено с трудностями жизненного и бытового плана , но такова уж тут авиация: очень трудовые карьеры , от сохи . И в целом система выигрывает. Да, недавно я общался с одним парнем, иммигрант из Украины. Решил податься в летчики , и начал это с нуля . Уже вылетел самостоятельно на Цессне, и работает над получением Private Pilot License. Очень интересно будет проследить его прогресс. Посмотрим, что из этого выйдет.Пока, успехов.


  Chic 2012-10-22 10:43
  Too many comlpimetns too little space, thanks!


  rvfhhweh 2012-10-23 16:05
  qX5GLF <a href="http://owldkktucsph.com /">owldkktucsph</a>


  mbvgsyr 2012-10-23 23:50
  IGAuE1 , [url=http://wlustpotwgil.com/] wlustpotwgil[/url], [link=http://cvodgseojaeh.com/ ]cvodgseojaeh[/link], http://zbqrodgdmhoi.com/


  Komentāru lapa: | 1 | 2 |


  Pievienot komentāru

  6 + 15 =

  Vēlies savu attēlu pie komentāra? Tev ir 2 dažādas iespējas:


  1) reģistrējies un pievieno attēlu savam lietotāja profilam
  2) ievadi pie komentāra savu e-pasta adresi, kura reģistrēta Gravatar.com un attēls parādīsies automātiski.
Komentāri rakstam Latviešu piesardzīgie protesti - Nacionālisti.lv