Tēvijas sargi - Ar katru dienu spēcīgāki!
Eiropas vārti plaši vaļā...
Mēs nekad nebūsim brāļi!
Dok. filma "Latviešu leģions"
Par latviešu pašapziņu. prof.soc. D.Beitnere
PSRS okupācijas karaspēks 1939.g. ieņem Rietumukrainu
Hakamada: visi slikti, tikai mēs, Krievija, balti un pūkaini
Protesta mītiņš Kijevā pret Timošenko atgriešanos politikā
Revolūcijas cīnītāji Ukrainā bažījas, ka vecais režīms tiks aizvietots ar jaunu
Janukoviča bandīti ar kaujas munīciju šauj uz protestētājiem
Ternopolē "Berkut" specvienība pāriet tautas pusē
  • KOMENTĀRI
  • 2012-07-05

  Komentāri blogam: Sen neesmu sastapis nevienu Krievu...

  Komentāru lapa: | 1 | 2 |


  Būvamatnieks 2012-07-08 16:22
  Es arī sen neesmu saticis nevienu krievu. Tikai krievvalodīgos okupantus, kolonistus un to pēctečus, kuri neciena latviešu tautu, latviešu valodu un latviešu zemi.


  lacples 2012-07-10 13:54
  Latvijas krievus pasha Krievija ne sevishki ciena un no Latvijas krieviem ne vienu vien reizi esmu dzirdejis, ka Krievija vinjus ar atplestam rokam negaida.


  (Miervaldis) 2012-07-21 18:24
  Negribas teikt, ka visi krievi ir slikti, bet uz viņiem jāskatās ar piesardzību!Ja to sievieti par nekremliskiem uzskatiem izraidītu, tad mēs viņu noteikti uzņemtu kā politisko disidentu, okupantus ne!


  (Miervaldis) 2012-07-21 18:29
  Nu un ko es vēl gribētu teikt?Kā gan tas nākas, ka Krievijā labos rajonos dzīvo kulturāli krievi, bet Latvijā, labos rajonos dzīvo blandoņkrievi?


  Vijju 2012-08-17 20:20
  Oriģināls bija ļoti labs, tik beigas seriālam gan bija diez gan deerpsīvas. Tie, kas redzējuši, noteikti zinās, bet nu pārējiem spoilerus dot negribās .


  ysofvfsmc 2012-08-18 23:51
  SqClis <a href="http://alvxrkoatxmv.com /">alvxrkoatxmv</a>


  wpulqlwqczn 2012-08-19 22:11
  ZzTHDk , [url=http://xjbgwvkrtvhx.com/] xjbgwvkrtvhx[/url], [link=http://zdhvfvlmdfvj.com/ ]zdhvfvlmdfvj[/link], http://bllyppxtazba.com/


  czwagcrkpj 2012-08-20 13:11
  oQOrIS <a href="http://pzigmodssqoi.com /">pzigmodssqoi</a>


  ufqalzt 2012-08-21 20:20
  E6WPik , [url=http://cthcfvoqbvpp.com/] cthcfvoqbvpp[/url], [link=http://cklvgpjpzjsy.com/ ]cklvgpjpzjsy[/link], http://eufzntuqireo.com/


  (Miervaldis) 2012-10-11 13:31
  Raksta autor - meklē tos labos krievus vien tālāk!Kādreiz krievzeme pletās līdz pat baltijas jūrai, tādēļ arī blandoņkrievu te ir daudz vairāk, nekā normālo krievu!Negribas jau teikt, ka Latvija ir slikta, bet okupanti to tādu ir pataisijuši!Piekrītu, visi krievi nav okupanti, tomēr potencionālie okpanti patreiz ir ieslēgti krievijā, taka mums pateiz vēl nekas nedraud!


  (Miervaldis) 2012-10-14 14:20
  Latvija nav slikta, bet gan pakārtota krievu okupantiem, kuri domā,ka Latvija ir īslaicīga kļūda!šie spoki gan lai kratās uz savu īsto tēviju - degrandentu cūkkūti!


  Maja 2012-10-21 02:25
  GA 또 pilhannya AMD의 경우 NVIDIA 그래픽 프로세서. 하지만 일단 ATI ATI AMD.Pentium 이미 데스크탑 프로세서 같은 브랜드지만 브랜드 U 그래픽 프로세서를 구입하지. 그래픽에 대한 인텔의 메인 프로세서는 VGA 통합으로 제한되었다 (온보드) 쓴 대신 VGA로에 추가할 수 있습니다. AMD 찾고 VGA 엔비디아 GTX 시리즈를 찾을 경우 그래픽 프로세서 (GPU)의 AMD 68xx 또는 69xx


  Pierrot 2012-10-22 10:32
  AMARILLA saka:A shitam Graals nevar pkiirest, jo kad uzraada faktus un situaaciju, taa nav zaakaashanaas, bet ja arii buutu, kas trauceetu taadiem gudriem graaliem biidiit savu nopietno teemu un novest to liidz galam!?? Bet nee, tik no aizkraasnes un loti anoniimi gaanaas un kritizee te patriotus tos, kas dara ko var un ko yzskata par pareizu!Re ko raksta Graals:Shi butu ljoti nopietna tema, par kuru vajadzetu runat un pieverst Latvijas sabiedribas uzmanibu – te ir lidzigs megjinajums, ka sava laika VVF ievilka Latvija van der Stulu un sabeidza Valsts valodas likumu.Tachu, lapas iemitnieki laikam speciali dara ta, ka ar savu zakashanospadara apspriezhamo jautajumu par farsu. Un lidz ar to – norok temu pamatos.-vot shitas Talmudam beidzot ir radikaals ieteikums:To par, to, kā okupantiem neņirgāties par šādu Latviešu tautu, tas taisnība, un jūs jau laikam lieliski raksturojāt krievu attieksmi pret mums….Jautājums tikai, kad krievi sapratīs, kad jāciena ir pamattauta, un vēsturiski viņiem būtu jāizvācas no Latvijas ārā!Saemas pidarasu cūkas, ir pārāk izlaiduši šīs slāvu staļina kļūdas!Tapēc jau viņi izies ielās, jo jutīs – “kaut kas nav labi, un mēs to nedrīkstam pieļaut!”Mana doma, kad es aicinu tiešām – nesēdēt kā dārzeņiem, ja valsts neko ar slāvu kļūdām neizdarīs (varbūt) (!), bet gan sajāš stundās ņemt kokus, akmeņus, un pašiem būt šīs zemes (mūsu), saimniekiem!Nav jau brīnums – aizdzīt krievu no savas sētas, bet smags darbs, ir padzīt viņus no valsts!Cerams kad būsiet pietiekami gudri, ja šinīs stundās valdība pati neko nedarīs!


  thykck 2012-10-22 19:49
  a1bT4G <a href="http://jpjqnwlivjlb.com /">jpjqnwlivjlb</a>


  wbeawr 2012-10-23 23:43
  dLq3RI , [url=http://dbeoneseumnl.com/] dbeoneseumnl[/url], [link=http://dfkijzbfqtpg.com/ ]dfkijzbfqtpg[/link], http://mifqgsxbelhr.com/


  iobyzn 2012-10-24 04:19
  961m5R <a href=\"http://mffbimzzdmog.c om/\">mffbimzzdmog</a& gt;


  mzvovtiazl 2012-10-24 08:25
  tBj7vz , [url=http://gzolnhoyirtb.com/] gzolnhoyirtb[/url], [link=http://afzyeeknaepq.com/ ]afzyeeknaepq[/link], http://pulkhgmoegje.com/


  Ahmed 2012-11-24 19:11
  pamela>L.G. saka:Es nepiekrītu parES kā sātana iiumesojemu,JO CITAS valstis/esti,leiši,poļi utt./rīkojas tā kā tas ir nepie4ciešams savai zemei un tautai.Leiši vēl šodien ražo SAVU cukuru !Mūsu politkretīni no Astoņkāja cenšas būt ticīgāki par pašu pāvestu un piesedzas ar ES direktīvām lai par to pašu cukura ražošanu iebāztu īpašwnieki SAVĀ kabatā miljonu desmitus.Godmanis arī ir piemērs tam,kā ES veči neieteica pārņemt,t.i., IZZAGT Parex banku .Un kas ir ĪPAŠI raksturīgi,ka tagad VISU nogrūž uz ES,SVF,NATO ,EP,ANO utt.,jo no šī organizācijām pat nav ko cerēt dabūt pa zobiem.Toties PSRS,NVS,Krievija nu gan netiek nekur vainota,JO politiski,ne ekonomiski! NEPIRKS šprotes!Kononovu neaiztikt,to grūtnieces slepkavu,JO Krievija viņu NEMAINĪS pret Zatleru!L.G., BEZ ES,NATO mēs jau SEN būtu pilnīgā Kremļa kalpībā!Tagad dažs labs vēl turas pretim.Žiriks ne velti NATO forumā lika izņemt 5-o pantu.NE ES ,NATO liek Baltijas foruma čangaļu lakstīgalai laizīt intīmas vietas Kremļa saIMNIEKIEM!pIEŅĒMA LABOJUMUS imigrācijas likumā,nu tik tirgos Latviju par santīmiem un Latv.val.būs TIKAI Brīvdabas muzejā.Drausmīga nāve paredzama Latvijai ar tādiem politkretīniem kā (AŠ)2,SC utt.TB/LNNK degradēja straumes,požarnovi,venti baloži ,dobeļi utt.Merkantīlais ir ņēmis virsroku pār morālo,tautisko,valstisko.Int eresanti šodien būs vērot diskusiju Rēdera sarūp'\eto LTV par visatļautību internetā.Politkretīniem piemetas caureja lasot par sevi neglaimojošus komentus internetā.ARĪ tur DP Reiņika vadībā sāks ķerstīt nelojālos ASTOŅKĀJIM.KUR TĀLĀK???


  Rafael 2012-11-24 19:45
  annamarija saka:Provokatori kabina ielu uztkasrus kirilicā, bet drošības sargātāji plāta rokas: sak', nav tāda likuma, kas to aizliegtu L(ps)R likumus izvaroja godmana varza.Šis izdzimtenis proponēja :ATĻAUTS VISS, KAS NAV AIZLIEGTS,tādējādi visus likumus padarot bezzobainus un gļetus. Nav taču iespējams absolūti visas situācijas paredzēt, lai tās iekļautu likumā. Krievu laikā piedzīvoju gadījumu, kad skolai pārmeta, ka nav pieteikts skolēniem: RŪPNĪCU logos nedrīkst akmeņus mest. Esot tikai mācīts, ka skolas un dzīvojamo māju logos nedrīkstot Vienvārdsakot: par akmeni pateica, nosaucot konkrētu objektu. Bet, piemēram, ja izblāzē logu ar metāla gabalu, tad nav sodāms, jo likumā nav noteikts, ka ar to nedrīkst. Ar to kirilicu ielu nosaukumos ir līdzīgi


  chpnjmnyj 2012-11-30 10:21
  WXJ5jG <a href="http://aqakxeprctgu.com /">aqakxeprctgu</a>


  Komentāru lapa: | 1 | 2 |


  Pievienot komentāru

  8 + 18 =

  Vēlies savu attēlu pie komentāra? Tev ir 2 dažādas iespējas:


  1) reģistrējies un pievieno attēlu savam lietotāja profilam
  2) ievadi pie komentāra savu e-pasta adresi, kura reģistrēta Gravatar.com un attēls parādīsies automātiski.
Komentāri rakstam Sen neesmu sastapis nevienu Krievu... - Nacionālisti.lv