Tēvijas sargi - Ar katru dienu spēcīgāki!
Eiropas vārti plaši vaļā...
Mēs nekad nebūsim brāļi!
Dok. filma "Latviešu leģions"
Par latviešu pašapziņu. prof.soc. D.Beitnere
PSRS okupācijas karaspēks 1939.g. ieņem Rietumukrainu
Hakamada: visi slikti, tikai mēs, Krievija, balti un pūkaini
Protesta mītiņš Kijevā pret Timošenko atgriešanos politikā
Revolūcijas cīnītāji Ukrainā bažījas, ka vecais režīms tiks aizvietots ar jaunu
Janukoviča bandīti ar kaujas munīciju šauj uz protestētājiem
Ternopolē "Berkut" specvienība pāriet tautas pusē
  • KOMENTĀRI
  • 2012-05-29

  Komentāri blogam: Eirodisciplīna, koma un neesoša valsts, kuru lamājam

  Komentāru lapa: | 1 |


  Būvamatnieks 2012-05-30 11:34
  Labs domas grauds - "svara nomešana badacietējiem...". Žēl, ka pie dzīvsvara atņemšanas, savu roku pieliek arī NA.

  Man nevajag pozitīvo nacionālismu, kurš aizstāv bagāto valstu un lielo uzņēmēju intereses.


  Vitolds 2012-05-30 12:56
  Pie mums reti kurš tiešām izprot, ko nozīmē nacionāla valsts un kādi tautai ieguvumi no šādi ieturēta politiskā, ekonomiskā un valsts aizsardzības virziena.
  Pozitīvas pārmaiņas var būt tikai tad, kad iedzīvotāji, kuri lamā neesošo valsti, sapratīs, ka viņi arī ir tā valsts, kura var tapt.
  Bet atrasties komas stāvoklī ir vieglāk-neraugoties vai tas ir slimnīcā vai pie TV ekrāna.
  Pielikt savu roku un savu domu, lai kaut kas taptu - tas tomēr prasa piepūli.


  Burkāns 2012-05-30 16:54
  Lai tālāk nediskreditētu latviešu nacionālistus ne latviešu, ne krievu acīs, NA būtu jāpārstāj par tādiem uzdoties. Ar šo fiskālās disciplīnas līguma ratificēšanu un nedalītu V un RP atbalstīšanu šī apvienība, manuprāt, nav vis nacionālisti, bet eirokrāti.


  Ainārs Bajinskis 2012-06-03 09:10
  savulaik mēs jau draugiem.ielikām rakstiņu-katrs par sevi. Doma vienkārša. Latvijā ir tik daudz mazāku un lielāku organizāciju,kuras grib saukties latviskas, nacionālas. pats nekad uz šādiem nosaukumiem neesmu pretendējis, Citi par tādu sauc NA, kuru asociē ar VL. Cik daudz tas ir vairs šajā Saeimā- to rāda šis balsojums,kuru noteikti nebūtu veikuši tie VL biedri,kuri bija organizācijā līdz kādam 2008.gadam. Ar brīdi,kad partija parādīja savu lielumu,tai sāka pieslieties civēki no malas,kuriem tas bija izdevīgi.Savukārt sāka atbit agrākie dalībnieki. Es arī neesmu VL no sākuma. Tā radās kā Rīgas organizācija, un tikai vēlāk izpletās pa Latviju.Ja grib kaut ko mainīt un ātri-jāstiprina tie,kuri kaut ko var.-tie manuprāt ir VL. Vajag stāties organizācijā, kontaktēties ar nodaļu pārstāvjiem. Vai nu visi būs tik Latviju nīstoši ES pakalpiņi? Šobrīd lielie darītāji nav VL, bet bijušie jaunlaicieši,vienotībnieki(v ēl agrāk (Latvijas ceļinieki)- Bordāns,Stalts u.c VL vardā runā Latkovskis,grib izlīgt mūsu visu vārdā par visu un visiem.Tās ir putas, kas vienmēr uzpeld varas brīžos.Tos visus var nosmelt. Izdarīt to var cilvēki,kuri ir vairākumā partijā. Stājaties, bet tad,ja atrodiet sev domubiedrus. tagad tādi laiki,kad nodaļu sapulces var organizēt virtuāli-visiem nav jābūt no vienas vietas. Līdzīgi domājošiem gan ir jābūt.nedomāju,ka esošajā situācijā var būt cita iespējamā rīcība kā antieiropeizēt VL un NA , padomājot par mūsu Latviju.


  (Miervaldis) 2012-06-03 18:17
  Beidzot arī raksta autors saprata, ka Dzintariņš, svešu lielvaru kurpju laizītājiņš!


  (Miervaldis) 2012-06-05 19:19
  To jau no Dombrovska varēja gaidīt!žēl tikai ka viņš atskaitās tik vien eiropas savienībai un kremlim, bet vaidzētu jau atskaitīties savai tautai!rodas iespaids ka brisele un kremlis daudz vairāk zin par mūsu varturu darbu, nekā Latvieši Latvijā.


  loquyugixh 2013-04-19 10:47
  nnpHuS <a href="http://fpbqwlqvakry.com /">fpbqwlqvakry</a>, [url=http://zvhwxuowqklw.com/] zvhwxuowqklw[/url], [link=http://xstqeunbszcx.com/ ]xstqeunbszcx[/link], http://nbxqlklhkumq.com/


  Ayten 2013-07-08 14:03
  Slavam DIEVAM, ka šis dievkalpojums bija loti brīnišķīgs. Daudz ko varēja ieoantmt prieks sevis. Brīnišķīgi uzstājās jaunieši no Daugavpils. Bet DIEVS, bagāts būdams žēlastībā, savā lielajā mīlestībā, ar ko viņš mūs ir mīlējis. Pateicamies par VIŅA lielo mīlestību.


  lazganls 2014-08-29 03:20
  Ac3j9B <a href="http://gthdplxpcnpp.com /">gthdplxpcnpp</a>, [url=http://jdbclxkpfliz.com/] jdbclxkpfliz[/url], [link=http://vfyetgprycce.com/ ]vfyetgprycce[/link], http://hqaojtzqoznx.com/


  kuhnhllswul 2014-08-29 03:24
  6ywyjE <a href="http://tiozekbvtvui.com /">tiozekbvtvui</a>, [url=http://xragzwoylhtm.com/] xragzwoylhtm[/url], [link=http://xosaaufbyzoc.com/ ]xosaaufbyzoc[/link], http://nbfvlojrauhp.com/


  Komentāru lapa: | 1 |


  Pievienot komentāru

  12 + 18 =

  Vēlies savu attēlu pie komentāra? Tev ir 2 dažādas iespējas:


  1) reģistrējies un pievieno attēlu savam lietotāja profilam
  2) ievadi pie komentāra savu e-pasta adresi, kura reģistrēta Gravatar.com un attēls parādīsies automātiski.
Komentāri rakstam Eirodisciplīna, koma un neesoša valsts, kuru lamājam - Nacionālisti.lv