Tēvijas sargi - Ar katru dienu spēcīgāki!
Eiropas vārti plaši vaļā...
Mēs nekad nebūsim brāļi!
Dok. filma "Latviešu leģions"
Par latviešu pašapziņu. prof.soc. D.Beitnere
PSRS okupācijas karaspēks 1939.g. ieņem Rietumukrainu
Hakamada: visi slikti, tikai mēs, Krievija, balti un pūkaini
Protesta mītiņš Kijevā pret Timošenko atgriešanos politikā
Revolūcijas cīnītāji Ukrainā bažījas, ka vecais režīms tiks aizvietots ar jaunu
Janukoviča bandīti ar kaujas munīciju šauj uz protestētājiem
Ternopolē "Berkut" specvienība pāriet tautas pusē
  • KOMENTĀRI
  • 2012-02-21

  Komentāri rakstam: Augstāko militārpersonu un politiķu vienaldzība pret Latvijas drošību

  Komentāru lapa: | 1 |


  Neo 2012-02-25 19:16
  Nu redz, kad arī paši krievi saka, kad nevajag šeit nav krievija, precīzāk to saka krievijas opozīcijas līderi.Tad kā sanāk?Vai tik tiešām Latvija vēl ir pietiekami brīva, lai ta kļūtu par drošības saliņu krievijas opozīcijai?Laikam!


  Neo 2012-02-25 19:18
  Bet šejienes krievi nesaprot, kad ir jācīnās pret putinveidīgo okupantu armiju!


  Justs 2012-02-28 00:06
  "savu dzimteni viņi tā arī nav spējuši atrast". Es teiktu, ka viņiem dzimtene joprojām ir Padomju Savienība un Krievijas šī brīža vara šo ilūziju uztur. Tikai režīma maiņa tur un paaudžu maiņa šeit varēs kaut ko mainīt. Protams arī mēs varētu pielikt roku, lai lielas darbs uz priekšu tiek, bet tas būtu iespējams tikai ar nacionālu valdību un galvenokārt nacionāliem un lojāliem atlikušajiem valsts iedzīvotājiem. Tad būtu iespējams, gan informatīvo telpu pārņemt savā kontrolē, gan piešķirt pilsonību tikai lojāliem kandidātiem.


  Neo 2012-03-04 19:10
  Just - domāju kad šejienes krieviem etniskā dzimtene ir krievija, jo no turienes viņi šeit ir ievazājušies, vai ne?


  sergej> Neo 2012-03-13 12:48
  Neo 2 lietas
  1. Tēvzeme=/=Dzimtene
  Tēvzeme ir teritorija no kurienes ir cēlušies tavi senči
  Dzimtene ir teritorija kur tu esi dzimis
  Latvijas latviešiem to ir grūti saprast, jo abi vārdi viņiem nozīmē to pašu teritoriju, taču citvalstu latvieši sapratīs ko es ar to domāju.
  2. Lūdzu, pārstāj jaukt saikļus "ka" un "kad". Man sāp lasot tik rupju kļūdu. Paldies.


  Matilde 2012-03-14 10:20
  >Sergej. Tas ir tikai normāli, ja Tēvzeme ir tas pats, kas Dzimtene. Tā tam būtu jābūt.

  Pēc dažu Krievijas "zinātnieku" domām dzimtene ir noteikta vieta - vairāku km rādiusā ap cilvēka dzimšanas vietu, kur viņš jūtas vislabāk - emocionāli un varbūt arī kaut kādā mērā fiziski sasaistīts ar šo vietu. Šodien mēs jēdzienus Tēvzeme un Dzimtene attiecinām uz mūsu valsti, jo tai mēs varam noteikt robežu. Vācijas iedzīvotāji par Dzimteni visticamāk uzskatīs pavalsti, no kuras viņš cēlies, kas principā ir tas pats.

  Diemžēl dažādu iemeslu dēļ (politisku, ekonomisku, militāru) Pasaulē cenšas radīt atšķirību starp šiem jēdzieniem. Šādā veidā tiek radītas problēmas gan iedzīvotājiem, kam Tēvzeme un Dzimtene ir atšķirīgas lietas, gan valstīm, kuros viņi dzīvo - tie paši krievvalodīgie Latvijā. Viņi īsti nepieder nepievienas valsts, kā arī viņi lielākotiesu nav lojāli vienai no tām. Tāda pati situācija ir ar kaukāziešiem un citu tautību pārstāvjiem Krievijā.

  Vēl lielāka problēma ir cilvēkiem, kuri dzīvo vai nāk no jauktajām ģimenēm.

  Vienīgais, kas var kaut ko mainīt, ir paši cilvēki. Izvērtēt, ko tad viņi īsti jūt un kam vēlas būt piederīgi. Ja tā ir Krievija, lūdzu, brauc uz turieni, attīsti savu valsti, kop kultūru un tradīcijas. Ja tā ir Latvija, tad mācies šīs valsts valodu, esi lojāls tai un attīsti to.

  Tikai tā šie cilvēki var būt laimīgi, nevis visu mūžu dzīvot ar nepiepildītu sevis sajūtu un naidu, kā arī nododot un ieaudzinot šīs "vērtības" un emocijas saviem bērniem.


  sergej>Matilde 2012-03-15 15:46
  Atļaušos nepiekrist.
  Tas ir labi ja Tēvzeme un Dzimtene sakrīt, un ideālā pasaulē šie termini nozīmētu vienu un to pašu.
  Bet šī pasaule ir tālu no ideālas, tādēļ mums arī ir divi vārdi, lai apzīmētu nedaudz atšķirīgas lietas.
  Dzimtenei ir jātiek vērtētai augstāk par Tēvzemi.
  Jo pret Dzimteni katram ir pienākums, tai nedarīt pāri un pēc iespējas uzlabot to. Pret Tēvzemi pienākums ir neaizmirst savus senčus.
  Ja jūs neesat dzimusi un augusi ārpus Latvijas jums to saprast nesanāks.


  Matilde 2012-03-16 09:16
  >Sergej. Kam tad Tu nepiekrīti? Kā jau teicu, tas ir normāli, ja Dzimtene un Tēvzeme ir viens un tas pats. Taču tas nenozīmē, ka nenotiek savādāk. Karš, bads, izteikšanās brīvības aizliegšana, politiskā vajāšana un šo iemeslu piespiestā bēgšana nav norma. Tāpat kā norma nav pamest Dzimteni un Tēvzemi, lai nebūtu jābrauc ar Opel markas automašīnu, bet varētu atļauties BMW. Tā tāds epitets.
  Vienīgais ko novēlu, lai Latvijā un ārpus tās dzīvojošie cilvēki saprastu to, par ko runā Tu - par lojalitāti pret Dzimteni un cieņu pret Tēvzemi.


  Jeanjean 2013-03-31 10:31
  skolotāja saka:1987. gadā runāju ar Rožkalna kungu par visu tad notiekošo. Tā kā viņš bija to dažu skaitā, kuri reāli origanzēja 14. jūnija un 23. augusta demonstrācijas (ārkārtīgi veiksmīgas!), tad bija skaidrs, ka VDK darīs visu, lai viņus apturētu. Čekisti tad gan Rožkalnam, gan citiem skaidri lika saprast vai nu atakal ceļš uz Austrumiem, vai fizisks uzbrukums(viņus 24. st diennaktī izsekoja un draudēja), vai emigrēšana. Kopā ar citiem tās vasaras pirmajiem cīnītājiem (J.Vēveri, E.Cirveli, H.Lāmu, Silaraupu, māc. Ludviku, Rubeni, Plāti, u.c.) tika nolemts, ka nav jēgas turpināt saasināt konfrontāciju ar čekistiem, bet svarīgāk ir ja mūsu cilvēki doties uz Rietumiem un nodrošināt finansiāli tehnisko atbalstu jaunajai tautas kustībai. Tikai tādēļ vispirms Silaraups, tad Rožkalns un citi, piekrita izmantot iespēju nokļūt Rietumu pasaulē.Tas arī deva ievērojamus rezultātus, jo viņi pārliecināja DV un A.Eglīša Latviešu Nacionālo fondu atbalstīt LNNK, Pilsoņu kongresu, LNNK u.c. ar video kamerām, citu tehniku un finansēm.Kur rodas tādi visu un visa gānītāji kā Grantiņš un viņa līdzskrējēji, kuri melo vienā melošanā, pat grūti saprast. Grantiņam laikam pašam tagad tārps grauž sirdsapziņu, ka pats neko jēdzīgu nav izdarījis, vien uzrakstījis pāris ziņojumus un tagad visus patriotus aprej.


  uvgpzl 2013-04-01 11:26
  PGVPkR <a href="http://qzkkjefbmpro.com /">qzkkjefbmpro</a>


  jlbucvgbhj 2013-04-01 18:18
  AUUs9D , [url=http://gbkqegpmqlif.com/] gbkqegpmqlif[/url], [link=http://iqpemlnzpztt.com/ ]iqpemlnzpztt[/link], http://hycrjivkauhj.com/


  Komentāru lapa: | 1 |


  Pievienot komentāru

  2 + 8 =

  Vēlies savu attēlu pie komentāra? Tev ir 2 dažādas iespējas:


  1) reģistrējies un pievieno attēlu savam lietotāja profilam
  2) ievadi pie komentāra savu e-pasta adresi, kura reģistrēta Gravatar.com un attēls parādīsies automātiski.
Komentāri rakstam Augstāko militārpersonu un politiķu vienaldzība pret Latvijas drošību - Nacionālisti.lv