Tēvijas sargi - Ar katru dienu spēcīgāki!
Eiropas vārti plaši vaļā...
Mēs nekad nebūsim brāļi!
Dok. filma "Latviešu leģions"
Par latviešu pašapziņu. prof.soc. D.Beitnere
PSRS okupācijas karaspēks 1939.g. ieņem Rietumukrainu
Hakamada: visi slikti, tikai mēs, Krievija, balti un pūkaini
Protesta mītiņš Kijevā pret Timošenko atgriešanos politikā
Revolūcijas cīnītāji Ukrainā bažījas, ka vecais režīms tiks aizvietots ar jaunu
Janukoviča bandīti ar kaujas munīciju šauj uz protestētājiem
Ternopolē "Berkut" specvienība pāriet tautas pusē
  • KOMENTĀRI
  • 2011-12-15

  Komentāri blogam: PARA BELLUM*

  Komentāru lapa: | 1 | 2 |


  Varis 2011-12-15 16:32
  Piekrītu, ka lielāko daļu no minētajiem pasākumiem būtu jāveic pat tad, ja šādas briesmas tuvākajā nākotnē nedraudētu. Un ne tikai kriviskākos mikrorajonos. Tas ir katra sevi cienoša latvieša pienākums.


  Janka Pipars 2011-12-15 17:40
  Jā,jāsāk lēnām gatavoties.....


  Susursons 2011-12-17 03:11
  Ko Tu te cel paniku kaa veca tirgus sieva? Vaidi kaa taads zhiids! Veelies no mazas dzirksteliites uzpuust kaartiigu liesmu un tieshaam izraisiit strapnacionaalu naidu? Kam shis starnacionaalais naids ir vajadziigs? Tikai tiem kas pielieto veco principu "Skaldi un valdi" lai vareetu pa to laiku izvarot Latviju . Kas dod riikojumus izniideet Latvijas tautsaimnieciibu un ruupnieciibu, Kas izniicina robezhas, censhas sapludinaat nacionalitaates lai cilveeki paarveerstos vienaa peleekaa kontroleejamaa masaa? Izgliito sevi ! Shiis direktiivas naak no globalistiem caur ES! Paskaties kas notiek Latvijas laukos! Paskaties cik daudzi ir aizbraukushi no Latvijas uz neatgrieshanos ! Shim rakstam piemiit iisredziiga tiinja shauri politiskaa izpratne. Kameer taadi kaa Tu auro un vicina karodzinjus, globalstu mafija mieriigi turpina iistenot savus plaanus. Globalisms izniidees Latviju daudz aatraak kaa 50 gados, kurus pavadiijaam Padumjajaa savieniibaa.
  Kaa jau teicu - izgliito sevi! Protams ja vien Tu neesi viens no tiek kas ar apdomu izpaardo Latviju globalistu intereseem...


  Edgars 2011-12-17 12:48
  -->>Susuronam. Protams, protams, vainīgi ir tie, kas tur Eiropā, vainīgi tie, kas valdībā. Bet ka paši guļamistabās kārām plakātus ar Eiropas karogu, ka paši gājām balsot par gaišo nākotni Eiropā, ka paši pārdevām cukurfabriku (ne tikai) akcijas dāņiem (ne tikai), ka paši jau kuro reizi valdībās vēlam tos, kas tādi paši kā mēs (zagļi, korumpanti, blēži) to vēl joprojām neatceramies un nesaprotam.
  Pilnīga taisnība ir Jānim. Diemžēl. Un tas ir redzams ik uz soļa. Cilvēkiem vieglāk pakliegt internetā, labi, ja kādu piketiņu sarīko, masveidā pašapmierinās, un tad visiem liekas, ka uz pus gadu darbiņš padarīts un tagad būs ka nu tikai-medus upes plūdīs. Bet reti kurš ir gatavs strādāt regulāri, dienu no dienas, lai sasniegtu savus un tautai kopīgus mērķus. Ak jā, piemirsu, šaubos vai lielākajam sabiedrības vairumam vispār ir (kaut priekš sevis) definēts mērķis, kā arī apzināti līdzekļi, kā to sasniegt.
  "Tiesīgs pastāvēt ir tikai tas, kurš spēj sevi aizstāvēt vai par kuru kāds cits, stiprāks iestājas" Nebļaujiet, bet paskatieties uz šo no otras puses. Par mums neviens cits neiestāsies.


  Lāčplēš 2011-12-17 20:30
  Lēnām gatavoties ir par švaku.Kad dzīvoju russeņu rajonā, tad tik vien vienam russenim pateici kaut ko, kas šim nepatīk, tad fiksi bars russeņu savācās apkārt.Latvietis vēl domās, pārdomās, izdomās un galu galā vien ielīdīs stūrītī.Apetīte rodas ēdot un russeņiem šeit nav nekaunības apēst latvieša gaļas gabalu.Dalies latviet ar tuvāko, bet neļauj apēst sevi.Tikai bars,komanda,grupa cilvēku var būt par spēku.Latvietim drošibas pēc no russeņu apdzīvotiem rajoniem ir jāizvācas simtprocentīgi un pilnīgi absolūti piekrītu, jo pats ne vienu vien reizi esmu sastapies ar russeņu stulbumu.Kaut ar viņus neaistiec tas nenozīmē, ka viņi neaiztiks tevi latviet.Sakramējot čemodānus un prom uz ārvalstīm, tā šeit neuzlabosies latviet dzimtenes stāvoklis.


  Sapņotājs 2011-12-19 01:51
  Mana tikko redzētā vīzija, ka dzirkstele būs okupantu staba uzspridzināšana vai kārtējais spridzināšanas mēģinājums Pārdaugavā vai nu 8. vai 9.maijā tā ap 3:15 rītausmā. Pēc tāda specaģentu izgājiena Tallinas notikumi ar bronzas kareivja pārvietošanu, salīdzinot ar Rīgas notikumiem 2012.gada maijā, būs kā bērnu spēlītes. Rīgas bārdainie vecticībnieki un skūtie pareizticīgie pāries pāri tiltam un nonesīs gan okupācijas muzeju, gan pusi no Vecrīgas (arī Saeimu), gan dažus simtus ceļā gadījušos ļaužu. Trakošana beigsies pēc 2-3 diennaktīm.
  Jūnijā sāksies deokupācija un dekolonizācija - ar starptautiskās sabiedrības un NATO spēku atbalstu. Kara ar Krieviju nebūs. Daudzi bijušie komjaunieši, komunisti, boļševiki, 4.maija atbalstītāji un valsts pārdevēji rietumiem - tiks tiesāti ar augstāko soda mēru.
  Mani sapņi vienmēr piepildās.


  Jānis Bērziņš 2011-12-19 20:10
  Meklējat naidniekus. Lūdzu.
  [***, ****] (*****), padomju laikos strādāja par ** „*** ****” *** *** *** un bija VDK ārštata darbiniece. Daudziem latviešiem viņa sabojāja dzīvi. Šodien, viņa *** *** ***. Kam *** paziņo informāciju?  Jānis Bērziņš 2011-12-19 20:10
  Meklējat naidniekus. Lūdzu.
  Gaļina Vasiļjeva (Jasmuižas 2-120), padomju laikos strādāja par AS „Latvijas balzams” kadru daļu priekšnieci un bija VDK ārštata darbiniece. Daudziem latviešiem viņa sabojāja dzīvi. Šodien, viņa pārbauda muitas deklarācijas. Kam Vasiļjeva paziņo informāciju?  ->Jānim Bērziņam 2011-12-20 13:33
  Lielākā daļa no šobrīd pie varas esošajām personām - gan Saeimā, gan pašvaldībās, kā arī skolu u.c. izglītības iestāžu vadība ir bijušie Latijas kompartijas nodaļu sekretāri, aktīvie darboņi utt. Tas pats Gorbunovs kompartijas CK sekretārs, LPSR Augstākās padomes priekšsēdis, pēc tam skaties, vides, ekonomikas, satiksmes ministrs jau "brīvā" Latvijā. Par sekretāriem netika cilvēki, kam ideoloģija nebija asinīs, bet te rau, pārmetis kažoku un visi priecājās cik šim skaista frizūra.


  Antra 2011-12-28 22:55
  Izlasīju šo rakstu un aizdomājos, cik patiesībā sievietes, bērni, vecāki cilvēki Latvijā ir neaizsargātā stāvoklī, jo patiesi- stipru vīru, kas gatavi aizstāvēt sevi, savu ģimeni un tautu nav nemaz tik daudz. Vārdos, domās jā, bet dzīvē... (es gan naivi ticu tam, ka gadījumā, ja patiesi nāktos aizsargātos, tad arī vārgajos puišeļos uzrastos drosme un spēks stāties pretī naidniekam). Paldies Tēvijas sargiem, kas pēdējos gados apmācījuši tik daudz puišu pašaizsardzības nodarbībās. Tas patiesi padara Latviju stiprāku un drošāku. Puiši, vīri- ja Jums ir kaut mazākā iespēja, esiet stipri un sportojiet, mācieties sevi aizsargāt un nepieciešamības gadījumā esiet drošais plecs savām ģimenēm!


  nikita 2012-01-04 14:11
  Kas tu tads esi Jānis ? tu gribi(sapņo) pilsoņu karu?


  JankaPipars 2012-01-05 16:07
  atbilde Nikitai
  Jānis ir Latvijas patriots,kurš domā kā aizstāvēt latviešus no krievu fašistu ubrukumiem......
  ja krievi ir gatavi karam,ko darīt mums?
  mums ir jādomā par Latvijas aizstāvēšanu no iznīcināšanas,ja Nikita domā,ka iznīcinot Latviju,latviešus atstās dzīvus,viņa ir naiva.


  Ingus 2012-01-10 14:57
  Paldies Dievām ka aizbraucu prom no tadas valsts
  Ku ir tādi cilveki kam Breivika slava neliek mierā.
  Pēc tādiem izteicieniem diez vai vēl atbraukšu atpakaļ


  Traper 2012-01-10 15:29
  Kakie ze vi ucherbnie vse... nichtoznie nedoumki... chto vi tutu pishite? Chemu vi detej svoih uchite? Urodi poganie.. fashisti... Mi mira s vami hoteli.. zitj i delatj etu stranu bogache i krasivee... Da pohoze, chto poka vi vse ne sdohnite - mira i blagodenstvija tut na budet! Bidlo neobrazovannoe.. Vi i toljko Vi - predateli svoej Rodini.. Vi tjanete ee vo mrak nevezestva i nenavisti..


  Nacionālists 2012-01-13 18:12
  Tiešām labi, Ingus! Varēji arī Traper paķert līdzi!


  2012-01-13 21:35
  Saule, Perkons, Daugava!


  Janka Pipars 2012-01-14 00:57
  Traperam,redzu esi ìsts fašists,jo tikai ìsti fašisti. un okupanti nicina in ignorè okupètàs tautas valodu,jo latviski rakstìt savos. gados. Tà arì neesi iemàcìjies


  Kirills 2012-01-20 19:28
  Hotelbi vstretisa na s4ottogo 4to fotografirovali mashini s russkimi znakami!!kakoe vi emeetepravo fotkatj 4uzienomera??otvet zduna email!Janis sils ponatno??


  ejiet dirst 2012-01-23 20:22
  ejiet dirst stulbie nacionaalisma izdzimteni ;)


  dd 2012-01-23 22:49
  jus visi ienist!!


  Komentāru lapa: | 1 | 2 |


  Pievienot komentāru

  12 + 3 =

  Vēlies savu attēlu pie komentāra? Tev ir 2 dažādas iespējas:


  1) reģistrējies un pievieno attēlu savam lietotāja profilam
  2) ievadi pie komentāra savu e-pasta adresi, kura reģistrēta Gravatar.com un attēls parādīsies automātiski.
Komentāri rakstam PARA BELLUM* - Nacionālisti.lv