Tēvijas sargi - Ar katru dienu spēcīgāki!
Eiropas vārti plaši vaļā...
Mēs nekad nebūsim brāļi!
Dok. filma "Latviešu leģions"
Par latviešu pašapziņu. prof.soc. D.Beitnere
PSRS okupācijas karaspēks 1939.g. ieņem Rietumukrainu
Hakamada: visi slikti, tikai mēs, Krievija, balti un pūkaini
Protesta mītiņš Kijevā pret Timošenko atgriešanos politikā
Revolūcijas cīnītāji Ukrainā bažījas, ka vecais režīms tiks aizvietots ar jaunu
Janukoviča bandīti ar kaujas munīciju šauj uz protestētājiem
Ternopolē "Berkut" specvienība pāriet tautas pusē
  • KOMENTĀRI
  • 2009-02-09

  Komentāri rakstam: Latvijā ražos militāros robotus?

  Komentāru lapa: | 1 |


  Junkurs 2009-02-09 14:23
  Jā,Šī varētu būt vien no jomām, kurās ražot augstas PV produkciju. Eh, tik daudz ko mēs varētu pie saprātīgas valdības...


  Antra 2009-02-09 14:36
  Ar interesi izlasīju šo rakstu!


  Maija 2009-02-09 16:29
  Par tiem inženiertehniskajiem virsniekiem, ko varētu sagatavot NAA, zināmu iemeslu dēļ sasmējos.


  lasītājs - v 2009-02-09 17:02
  Baidos, ka priekš NATO lētāk tomēr būs karadarbībā izmantot latviešu karavīrus, nekā latviešu izgudrotos robotus. Protams, arī roboti noderēs, piemēram, izraēliešiem karojot pret arābiem.


  Miervaldis 2009-02-09 17:40
  Man būtu prieks, ja Latvija būtu tik bagāta, ka spētu ražot robotus. Bet kā jūs domājat, vai pie mūsu valdošās elites, roboti netiks vairāk ražoti atsevišķu cilvēku interesēs, ne tautas. Tā bija pirmā lieta. Otra lieta. Kad būs atjaunota Latviska Latvija, un mēs būsim tik bagāti, ka paši spēsim ražot robotus, tad tas jādara tādā veidā, lai netiktu postīta Māras daba. Sintētiskais, cilvēku radītais, nedrīkst kaitēt dabiskajam. Mums jāpasteidzas, ar 4. atmodu, citādi vēl viena nozare tiks samaitāta.


  Miervaldis, Lasītājam 2009-02-09 17:44
  Kādā sakarā tu runā par robotu labo noderību, žīdiem karojot ar arābiem. Tu atbalsti žīdus?! Tavai zināšanai, žīdi ir līdzvainīgi čekas briesmu darbos \'\'baigajā gadā\'\'. Es ceru, ka žīdi dabūs no arābiem, pēc nopelniem, un gan jau tu domāsi tāpat.


  Dusmīgais 2009-02-10 09:50
  Slima kaķa murgi , NBS kārtību nevarat ieviest tagad robotus ražos, tiekat vaļā no saviem zagļiem un korumpētās vadības NBS , bezsmadzeņu murgi blj ed .


  Miervaldis, Dusmīgajam 2009-02-10 18:04
  Es domāju, ka mums vispirms ir jāpagaida Latvju 4.atmoda, un jāietekmē šie procesi, jānovilcina.


  dzonis1111 2009-02-11 09:41
  Darbs dara darītāju. Ja mūsu valstī cilvēkiem ir patiesi sakarīgas idejas, spējīgas paaugstināt valsts aizsardzības potenciālu, tad pirmais kas ir jādara- jāļauj šiem cilvēkiem strādāt! Tas nākotnē glābs daudzas karavīru dzīvības. Tagad arī ir īstais laiks, lai beidzot valsts sāktu investēt savos inženieros un zinātniekos. VARBŪT VĒL NAV PAR VĒLU.


  Dž.Connors 2009-02-12 17:33
  Internets ne kad nav bijis domāts militārām vajadzībām, tas vienkarīši ir apvienots ar militarajiem tīkliem datu parraides evolīcijas laikā. Radija internetu Microsoft un Mac, kuri ne kad nav veikuši militāros pasūtijumus. Visa NATO datorsistēma ka ari ASV militārā un CIP datorsistēma darbojas uz Motorolas datoriem, kuriem programmvalodas karsi atšķirās no PC lietojamajam valodām. Par robotu ražošanu LV, tā ir tikai fantāzija kura ienākusi prātā kādam pulkvedim, kurš pat nestādās priekšā ka strādā elementāra sadzīves tehnika. LV nav ne tehniskās bāzes ne smadzeņu resursu kas to varētu pavilkt, ar šādiem projektiem nodarbojas vadošo valstu progresīvākie instituti kuriem finansējus gada vairākos simtos miljonu. Kur nu priekš militārajiem robotiem, mēs pat neprotam priekš pletīzera elektrības vadu uztaisīt, un ari nav kur to vadu taisīt.


  ebzclofaafp 2011-01-09 13:14
  VzxRa0 <a href="http://egvlmanjmhft.com /">egvlmanjmhft</a>, [url=http://pfatkpmcjxhs.com/] pfatkpmcjxhs[/url], [link=http://wqogouiomvvl.com/ ]wqogouiomvvl[/link], http://tqqsydstkljw.com/


  cqdsuelgzka 2014-08-29 03:21
  VREq8O <a href="http://vamcoknougsr.com /">vamcoknougsr</a>, [url=http://qmrkfrvdzfqx.com/] qmrkfrvdzfqx[/url], [link=http://bjyfmpaztaie.com/ ]bjyfmpaztaie[/link], http://rbokklvnwlgp.com/


  Komentāru lapa: | 1 |


  Pievienot komentāru

  10 + 12 =

  Vēlies savu attēlu pie komentāra? Tev ir 2 dažādas iespējas:


  1) reģistrējies un pievieno attēlu savam lietotāja profilam
  2) ievadi pie komentāra savu e-pasta adresi, kura reģistrēta Gravatar.com un attēls parādīsies automātiski.
Komentāri rakstam Latvijā ražos militāros robotus? - Nacionālisti.lv