Tēvijas sargi - Ar katru dienu spēcīgāki!
Eiropas vārti plaši vaļā...
Mēs nekad nebūsim brāļi!
Dok. filma "Latviešu leģions"
Par latviešu pašapziņu. prof.soc. D.Beitnere
PSRS okupācijas karaspēks 1939.g. ieņem Rietumukrainu
Hakamada: visi slikti, tikai mēs, Krievija, balti un pūkaini
Protesta mītiņš Kijevā pret Timošenko atgriešanos politikā
Revolūcijas cīnītāji Ukrainā bažījas, ka vecais režīms tiks aizvietots ar jaunu
Janukoviča bandīti ar kaujas munīciju šauj uz protestētājiem
Ternopolē "Berkut" specvienība pāriet tautas pusē
  • KOMENTĀRI
  • 2011-01-27

  Komentāri rakstam: Jēkabpils traģēdija un patriotisms

  Komentāru lapa: | 1 | 2 |


  gatons 2011-01-27 17:36
  Nevajag jau izdomāt neko jaunu - viss kādreiz jau darīts ;) Ne jau velti daudzās austrumcīņi skolās bija jātrennējas ne vienu gadu vien, kamēr kaut ko jēdzīgu kāds iemāca - tam visam ir savs mērķis. Vajag izmantot šos principus, nevis jau pirmajās nodarbībās rādīt, kā otram nodarīt gauži un tad satraukties - sastrādās puisis uz ielas nepatikšanas vai nē ;)


  Jānis Sils 2011-01-27 17:55
  Pirmo pusgadu puiši vispār tikai vispārējo sagatavotību izkopj ;)
  Bet raksts ir par citu tēmu.


  Edgars 2011-01-27 18:18
  Visi patrioti Īrijā un Anglijā, kas tad VP strādāt ies.


  Edgars 2011-01-27 19:22
  Starp citu, "Omegu" vada Juris Grabovskis, kurš kādreiz bija čekists...


  >Edgars 2011-01-27 20:41
  Kļūdies. Patriotu vairākums ir Latvijā.


  Алёша 2011-01-27 22:30
  Edgars, kada starpiba vins ir cekists vai ne? Tragedija Jekabpili tas ists labklaibas raditajs Latvija !!! Es domaju visiem partijas vaditajiem, ministriem, un bijusiem ministriem, visiem deputatiem, un tai skaita bijusiem deputatiem , vienkarsi pasiem jaiet meza un taisit suicidu. KAUNS VISIEM SITIEM KROPLIEM !!!


  Edgars 2011-01-28 02:45
  Es jau vairāk par to, ka latvieši jau ne īpaši vēlas strādāt tādos darbos. Līdzīgi bija ar laikiem, kad pastāvēja obligātais militārais dienests. Tad jau arī latvieši labprāt negāja dienēt.

  Aļoša, Latvijā ir 7 000 policistu. Divi esošie policisti bija iesaistīti. Divi pret septiņiem tūkstošiem, tomēr neļauj mest pār vienu kārti visu Valsts policiju, jo savi nelieši ir visur, diemžēl.


  NJ 2011-01-29 10:46
  Jānis Sils- muldēt jūs smuki mākat, bet līdz darbiem tā arī nekad netiksiet!
  Izejam uz kompromisu:
  apzināsim cik policijā tevis aprakstīto kadru ir un tu no savas puses tieši tik pat piedāvāsi no savu audzēkņu kristāltīro patriotu puses. Par cik tuvcīņa tiem jau ir iemācīta viņi var pretendēt par kārtībniekiem kaut vai tūliņ.

  Ko teiksiet par manu piedāvājumu?


  Antra 2011-01-29 17:14
  Sākumā tuvcīņas nodarbības sākās tikai ar dažiem entuziastiem. Tā ir skola, kas regulāri jāapgūst un jāmācās. Latvijas policijai ir bijuši 20 gadi attīstībai- vai tiešām pa šo laiku nebija iespējams izstrādāt kritērijus un iemācīt pamatvērtības?
  Vai tiešām tagad Jānim būtu kā tādam glābējam jādara viņu darbs un jāpiedāvā "savi" puiši? neapšaubu, ka kāds no viņiem arī varētu pretendēt uz policistu, ugunsdzēsēju, karavīru utml.amatu, bet priekš tam jau mums ir valsts ar aizsardzības struktūrām un aizsardzības budžetu.........


  Jānis Sils > NJ 2011-01-29 21:14
  Neko daudz Tev neteikšu, jo anonīmas diskusijas nav diez ko auglīgas. Vienīgais, varu atgādināt, ka no manu audzēkņu vidus jau vairāki desmiti ir policisti, karavīri, un atsevišķos gadījumos patrulē kopā ar policiju (Ogrē, Talsos).


  Алёша>Edgars 2011-01-30 03:53
  Labi 7 000 policistu, cik no viniem Celu policisti? Labi pienemsim ,ka 2 000, es piemeram , cik reizes mani tie piekera par parkapumus, es nevienu reizi nemaksaju sodu oficiali, un tas ir par 6 gadiem !!!
  Talak , kriminala policija !!! Tas ir atseviska saruna vispar, protams ir godigie, no tikai 5 pirmie gadi, a talak vai nu nem naudu, vai nu nedara savu darbu ka vajag, vai nu vispar nedara, tikai dzer.
  Maz biji tadi gadijumi, kad policisti sauj viens otru, vai nu sauj civilos? Vai nu sit nost? Ja gribi es varu ari pa datumiem tev uzrakstit par pedejiem 3 gadiem.
  LATVIJAS VALST POLICIJA strada vai nu dzeraji un kukulnemeji, vai nu patiesam godigie policisti, un tas ir, ja skatities procentuali, tad taas ir niecigais procents.
  Tas ir LV problema , nevis policistie ir sliktie.
  Mums ir valsts tads, korumpets, visur nabadziba.
  Nu, tagad , "istie nacionalisti" , pateiks man, ka man jaskatas , ko krivija daras :) , bet, es uzreiz atbildesu, ka viena tikai pilseta,ka maskava, dzivo tik daudz cilvekus, ka 6 Latvijas kopuma, un kriminagena situacija, tada pata ka latvija, tikai 6 reizes sliktak.


  Алёша>Jānis Sils 2011-01-30 04:05
  Ja man ari draugi diene armija, visie biji Iraka, un Afganistana, un dienet vini tur aizgaja naudas del, tikai naudas del,un tapec ka nav darba, ar normalu attalgojumu, un tas ir vienigais iemesls iet dienet viniem. Nu, ja protams, ir tadi gadijumi , ka puisi-patrioti iet dienet vai nu LV Policija vai armija, bet, tas ir niecigais skaits.
  Un man loti zel , ka sitais , patiesam godigais, viriskigs, drosmigs policist gajis boja, aizstavejot LATVIJU.
  LATVIJA, NAV TA VERTS !!!!!!!!!!!


  nazis 2011-01-31 14:10
  Man pagājušā trešdienā auto aizmugurē "ieskrēja" kāds busiņš. Vainīgs, protams, bija busiņa vadītājs, kurš nekautrējās man aizrādīt, ka busiņš piederot viņa dēlam, kurš esot cietumsargs. Un priekšējās numurzīmes paliktni šim busiņam greznoja uzraksts "CCCP". Interesanti, cik ilgi par cietumsargu varētu nostrādāt Vācijā, ja auto numurzīmes paliktni izgreznotu ar uzrakstu "Heil Hitler" vai ko tamlīdzīgu? :)


  Алёша>nazis 2011-02-01 00:43
  Nu, ja tu esi nazi, man tevi zel, un tavus bernus ari, un es ceros ,ka tev bernus nebus, jo vini bus slimi ar to pasu, ar ko ari tu slimo !!!
  Es lepojus ,ka es esmu krievs, un dzimis CCCP, a tu ar ko lepojes? Ar to ka tu esi NABAGS? UN DZIVO NABADZIBA "BRIVAJA LATVIJA"?


  Neo-NS 2011-02-01 12:51
  Aļoša, tu esi dzimis valstī, kurā pat tualetes papīru nevarēja saražot :D Jebkurā gadījumā krieviem jādzīvo Krievijā.


  Алёша 2011-02-02 03:38
  1. Ja nevareja, un neko nevar. Nevar ari nomierinaties ar savu "okupaciju" un ar krieviem.
  2. Ja es ar mieru ar tevi, ka kriviem jadzivo Krievija, bet tie krievi ,kuri LV pilsoni, vini dzivos Latvija, jo ir Konstitucija, kura mus aizstav. Un, vel viena gruppa, nepilsoni, vini ir latvijas iedzivootaji, viniem tadi pasi tiesibas uz aizsardzibu, ka citiem pilsoniem.
  3. Krievi-uz Krieviju, Baltkrievi-uz Baltkrieviju, Poli-uz Poliju, Ukrainiesi-uz Ukrainu, Cigani- uz ???, Tu esi IDIOTS? Ej labak macies !!! Neizglitots mulkis !!!
  Pitalovo Krievijai tev neatdot?
  Un vispar te cato ,es skatos , vienigie neizglitoti mulki, no laukiem. Jus pat savu vesturi nezinajiet, makat tikai blaut, ka ciki !!!


  Neo-NS 2011-02-02 10:56
  1. Kāpēc tu domā, ka mani tas ''rausta''? Tāpēc, ka РТР tā teica?
  2. Nē, es jau par to, ka, ja tev te nepatīk, tad tev vienmēr ir arī tiesības tīties prom. Māte Krievija jau sen sauc savus tautiešus, jo pašas zemi staigā kaukāzieši un aziāti, bet paši krievi lēnā garā izmirst.
  3. Man ir augstākā izglītība, bet vai tu tiešām esi kaut pamatskolu pabeidzis, ja pat vienu teikumu nevari uzrakstīt bez kļūdām? :)


  Алёша>Neo 2011-02-03 03:55
  Saubos par tavu izglitibu, jo tev butu Augstaka izglitiba, tu nebutu nacionalists-rusofobs, tas ir 100%. Visie rusofobi ir politiski akli, tas ir fakts.
  Es brauksu driz, es domaju, tikai ne uz krieviju. Krievija starp citu ne vienigais valsts, kur ir darbs.
  Neizglitots, Kavkaz, tas ir krievija, un Kaukazisi ir Krievijas Federacijas pilsoni.:) Kada tev ir izglitiba? :)
  Es rakstu ,ka maku, starp citu, diezgan labi, un vel es mirigi runaju Krieviski, Latviski, Angliski, un mazliet Franciski.
  A tu ,stulba galva, zini laikam tikai savu dzimtu valodu, ar krivijas un anglijas slengu?
  Un vel , es TV neskatos, laika zel, daudz lasu. Un tev iesaku,stulba, neizglitota galva !!!


  Алёша 2011-02-03 03:58
  Transporta un Sakaru Institus TAS IR PATIESAM SPEKS !!!!!
  Un LLU ari nekas !!! :)


  Juris 2011-02-04 13:19
  Nabaga urla. Vēl bišķīt un viņš izmežģīs savas smadzenes :D


  Komentāru lapa: | 1 | 2 |


  Pievienot komentāru

  1 + 19 =

  Vēlies savu attēlu pie komentāra? Tev ir 2 dažādas iespējas:


  1) reģistrējies un pievieno attēlu savam lietotāja profilam
  2) ievadi pie komentāra savu e-pasta adresi, kura reģistrēta Gravatar.com un attēls parādīsies automātiski.
Komentāri rakstam Jēkabpils traģēdija un patriotisms - Nacionālisti.lv