Tēvijas sargi - Ar katru dienu spēcīgāki!
Eiropas vārti plaši vaļā...
Mēs nekad nebūsim brāļi!
Dok. filma "Latviešu leģions"
Par latviešu pašapziņu. prof.soc. D.Beitnere
PSRS okupācijas karaspēks 1939.g. ieņem Rietumukrainu
Hakamada: visi slikti, tikai mēs, Krievija, balti un pūkaini
Protesta mītiņš Kijevā pret Timošenko atgriešanos politikā
Revolūcijas cīnītāji Ukrainā bažījas, ka vecais režīms tiks aizvietots ar jaunu
Janukoviča bandīti ar kaujas munīciju šauj uz protestētājiem
Ternopolē "Berkut" specvienība pāriet tautas pusē
  • Autora profils
  Vārds Uzvārds:
  Viesturs Kurmis

  Lietotājvārds
  Viesturs

  Pilsēta:
  Rīga

  Info:
  IT sistēmu izstrādātājs, Biedrības Latviešu nacionālistu klubs valdes loceklis

  Bloga RSS: http://www.nacionalisti.lv/rss/?n=2

  • Blogs

  Latviešu perpetuum mobile

  Šī ieraksta mērķauditorija ir Visu Latvijai! biedri un atbalstītāji. Visupirms, apsveicu visus jaunos deputātus, apsveicu tos, kuri šīs kampaņas laikā guvuši neaizvietojamu pieredzi, apsveicu visus atbalstītājus, kuriem šobrīd ir labi padarīta darba sajūta sirdī!  Vai 8 vietas Saeimā ir daudz vai maz, pāragri spriest, jo reizumis 1 cilvēks var izdarīt tik cik 100 citi kopā. Tas, ko aicinu atcerēties, ir, ka kļūdīties var katrs, tādēļ, jo aktīvāk atbalstīsiet jaunos deputātus, jo labāk viņiem, jo labāk Jums, jo labāk visiem. Kā jau Jānis Sils vairākkārt atgādinājis - straujas izmaiņas sabiedrībā nav iespējamas, paies varbūt vairāki gadi, lai mēs droši varētu teikt, ka Latvija mūsu izpratnē nostājusies uz pareizā ceļa, tādēļ  novēlu saglabāt šī brīža degsmi un turpināt darbu par spīti visiem vējiem. Novēlu izturību!

   

  2010-10-03 | Komentāri (2)

  Aptaujas projekts „Vēlēšanas 2010”

  2010-08-11 | Komentāri (4)

  Portālam Nacionālisti.lv gads!

  2009. gada 14. janvārī uz latviešu nacionālistu monitoriem parādījās nenoliedzami ambiciozs tīkla projekts - Latviešu nacionālistu portāls Nacionālisti.lv. Portāla izveides un pastāvēšanas mērķi ir skaidri definēti no tapšanas pirmsākumiem 2008. gada pavasarī, tostarp radīt vienotu resursu nacionāli domājošiem latviešiem, apvienojot notikumus, skatījumus, viedokļus, pasākumu aprakstus no visām latviešu nacionālistu tēlu spodrinošajām (vai vismaz negraujošajām) latviešu nacionālistu organizācijām,

  2010-01-14 | Komentāri (34)

  Pērkamā pasaule. Ielu nosaukumi

  Sen jau normāli ir tas, ka naudīgākais var tikt pie smukāka skaitļa vai nosaukuma savai auto numura zīmei. Tas ir personalizācijas veids, kas pēc būtības citus cilvēkus neskar. Viņa mašīna un miers. Par naudu var aplīmēt sabiedrisko transportu, par ko arī var pievērt acis.


   

  2010-01-05 | Komentāri (2)

  Reālistisks valodnieka skatījums valodas restaurēšanas jautājumā

  Noskatoties šo multfilmu, man atkal radās vēlme uzzināt kāda profesionāla valodnieka personīgo viedokli, viedokli nevis pēc formāta, bet viedokli pēc būtības, kā mums šobrīd būtu jāattiecas pret senāko rakstību, izrunu un visu, kas mākslīgi marristu ietekmē ticis izmainīts.


  Šeit citēšu pa draugam iegūtās atbildes uz maniem jautājumiem, kuri bija par to, vai var un vai vajag atjaunot iepriekšējo valodas rakstību un vārdu izrunu.

  2009-12-04 | Komentāri (28)

  Videosveicieni Latvijai

  E-pastos, twitterī, blogos, draugos un citur sāk ceļot dažādi videoapsveikumi saistībā ar Latvijas Republikas dibināšanas 91. gadadienu. Daži no tiem ir tiešām baudāmi, tādēļ, vēlos padalīties tajos ar Jums. Par Jums zināmajiem videosveicieniem varat informēt komentāros un papildināšu šo ierakstu ar labākajiem no tiem.

  2009-11-17 | Komentāri (2)

  Soli pa solim

  Pirms vairākiem gadiem tika atcelts obligātais militārais dienests. Valsts paspārnē esošajai zemessardzei jau pirms krīzes tika piegriezts skābeklis. Pašlaik, līdzekļu trūkuma dēļ, sarūk arī Jaunsardzes aktivitātes. Latvijā aug jauni vīrieši, kuri kritiskās situācijās (un te vairs nav runa par militāriem konfliktiem, bet arī dažādiem dabas untumiem un kriminogēnās situācijas pasliktināšanos ielās) tā īsti vairs nepratīs sevi un savas ģimenes aizstāvēt. Šķiet padrūmi?

  2009-11-16 | Komentāri (12)

  Latvieti, kāpēc Tu drāz ķirbi?

  Katrai tautai un valstij ir savi svētki un savi īpašie datumi. Halovīnus reizēm pozicionē kā analogus svētkus latviešu Veļu vakaram, vien jāņem vērā, ka svinēšanas veids atšķiras dramatiski. Ja Veļu vakars ir kluss, mierīgs un cieņpilns pasākums, kurā tiek godināti senči, tad halovīns ir komercializējies trokšņains mošķu tuss. Halovīnus ar savu maskēšanos, aiz matiem pievelkot, varētu pielīdzināt latviešu Mārtiņiem, taču tie tiek svinēti vēlāk.

  2009-10-30 | Komentāri (48)

  Latvijas ekskluzīvāka tautība - līvs - pasē un dzīvē

  Bez liekas ironijas izvēloties tieši šādu virsrakstu, gribu atgādināt, ka Latvijā arvien vēl ir tuvu pie 300 cilvēkiem, kuri sevi uzskata par līviem/lībiešiem. Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldes dati gada sākumā liecināja par 178 Latvijas pilsoņiem, kuriem ekskluzīvā kārtā tautības ailītē ir līvs.

  2009-08-13 | Komentāri (10)

  Cieš no valsts ekonomiskās atkarības

  Tie, kuri ir kādreiz pirkuši elektroniku internetveikalos, zina šo veikalu darbības principu. Pasūtījums, gaidīšanas laiks, kad prece ir pieejama, piegāde vai saņemšana internetveikala ofisā reizē ar apmaksu vai pirms tam.


   


   

  2009-07-09 | Komentāri (17)

  Par informatīvā kara brutālāko daļu

  Interneta vidē nevienu nogalināt nevar, bet apklusināt personas informatīvos ruporus var mēģināt. Un tā arī notiek. Gada aktīvajā latviešu/kolonistu "naidošanās periodā", kurš aizsākas martā un ilgst līdz maija beigām dažādi mēģinājumi apklusināt vienas vai otras aktivitātes ir kļuvuši par normu.

  2009-04-29 | Komentāri (65)

  Propaganda Krievijas gaumē

  25. martā Krievijā iznāca filma „Baltija- kādas „okupācijas" vēsture". Filmu veidojusi apvienība „Trešā Roma". Vārds okupācija ticis speciāli ievietots pēdiņās, lai paustu savu nenopietno attieksmi pret šeit PSRS impērijas valdīšanas laikā notikušo. Jāatgādina, ka šī ir jau otrā šajā Krievijas studijā tapusī filma pēc „Baltijas fašisma".

  2009-03-29 | Komentāri (83)

  Padomju Stāsts DVD atvēršanas pasākums

  Rīt, 2009. gada 25. martā, Komunistiskā genocīda upuru piemiņas dienas pievakarē plkst. 17:00, Okupācijas muzejā notiks Edvīna Šnores filmas "Padomju Stāsts" DVD oficiālais atvēršanas pasākums. Pasākuma oficiālājā daļā plkst. 17:00 ar uzrunām uzstāsies filmas autors Edvīns Šnore, Okupācijas muzeja pārstāvji, Latvijas politiski represēto apvienības pārstāvis, Čehijas Republikas vēstnieks Latvijā Tomáš Pštross (Čehijā filma izpelnījusies īpašu atzinību), filmas autortiesību turētājs Daris Dēliņš, vēsturnieks Heinrihs Strods u.c.

  2009-03-24 | Komentāri (21)

  Lauksaimnieku tehnika Rīgā + VIDEO

  Redzot iespaidīgo lauksaimniecības tehnikas kolonnu Rīgā, rodas zināms gandarījums par latviešu tautas spēju būt kopā un rīkoties saskaņoti! Jācer, ka zemnieku prasības neapstāsies pie kompensācijām, un tie būs gatavi sadarboties arī ar citu nozaru latviešiem, lai mūsu valsts beidzot kļūtu par mūsu lepnumu.


  Šodien visā Latvijā norisinās plašas lauksaimnieku protesta akcijas. Vairāk nekā 20 vietās visā Latvijā lauksaimnieki ar smago tehniku ieņēmuši Latvijas ceļus.


  Ap pulksten 10 Rīgas rajonā uz Vidzemes šosejas Sēnītē sāka pulcēties Vidzemes lauksaimnieki, pēc aptuveni stundas smagās tehnikas kolonna sāka virzīties uz Rīgas pusi, pl. 12 smagā lauksaimnieku tehnika jau bija Juglā.

  2009-01-27 | Komentāri (18)

blogs - Nacionālisti.lv blogi