Tēvijas sargi - Ar katru dienu spēcīgāki!
Eiropas vārti plaši vaļā...
Mēs nekad nebūsim brāļi!
Dok. filma "Latviešu leģions"
Par latviešu pašapziņu. prof.soc. D.Beitnere
PSRS okupācijas karaspēks 1939.g. ieņem Rietumukrainu
Hakamada: visi slikti, tikai mēs, Krievija, balti un pūkaini
Protesta mītiņš Kijevā pret Timošenko atgriešanos politikā
Revolūcijas cīnītāji Ukrainā bažījas, ka vecais režīms tiks aizvietots ar jaunu
Janukoviča bandīti ar kaujas munīciju šauj uz protestētājiem
Ternopolē "Berkut" specvienība pāriet tautas pusē
  • Autora profils
  Vārds Uzvārds:
  Jānis Sils

  Lietotājvārds
  Jānis Sils

  Pilsēta:


  Info:
  Latviešu nacionālistu kluba vadītājs. Tēvijas sargu instruktors.
  Beidzis LU politologus un pedagoģijas maģistra programmu.
  Strādā privātā uzņēmumā.  Bloga RSS: http://www.nacionalisti.lv/rss/?n=5

  • Blogs

  Latvijas politiskā elite – hibrīdkara pret Latviju avangardā

  Viena no hibrīdkara metodēm ir valsts diskreditēšana starptautiskā līmenī un pašas valsts sabiedrības, pilsoņu acīs. To visvieglāk izdarīt, sagraujot valsts vadošo amatpersonu, valdības un likumdevēja tēlu, uzticamību.


  Ja paraugāmies uz mūsu Saeimu, tās lēmumiem, Ministru kabineta un Valsts prezidenta aktivitātēm, īpaši pēdējā mēneša ietvaros, tad jāatzīst, ka ar tādiem mūsu karaspēka vadoņiem, ienaidnieki nav vajadzīgi!
  2016-11-29 | Komentāri (7)

  Vai mums pietiks prāta gatavoties laikus?

  Izsakām līdzjūtību franču tautai! 
  Pēc notikušā atcerējos kādu savu piedzīvojumu, kas ir ļoti pamācošs mums, latviešiem, tieši šobrīd.
  1999.gadā Tēvijas sargu idejisko priekšgājēju organizāciju Klubs 415 (vēlāk Latviešu nacionālistu klubs), kurā tolaik darbojos, uzmeklēja franču nacionālās frontes aktīvisti. Viens no viņiem - Filips - uz Latviju bija atbraucis vairākkārt. Tolaik mums stāsti par Elzasas apkārtnes viņa dzimto pilsētiņu, kurā 90% ir arābu un āfrikāņu likās tāla parādība. 

  2015-11-14 | Komentāri (8)

  Tikt vai netikt – tāds ir jautājums!

  Kaitina pēdējo dienu ņemšanās ap tikumību. Gan tie, kas sakās tikumību aizstāvam, gan tie, kas pirmos apsmej, kopsolī nodara lielu kaitējumu mūsu sabiedrības morālei. 
  Problēma, manuprāt, ir apstāklī, ka nedz pirmajiem nedz otrajiem nav skaidrības par jēdziena „tikumība” nozīmi. To būtu viegli saprast, ja vien mazliet ieklausītos mūsu valodā, kas ir gudri būvēta. Vārds „tikumība” ir visciešākā saiknē ar vārdu „tikt”. Arī latviešu morāles kodeksā – Dainās šie vārdi tiek lietoti identiska nozīmē. (Piemērs: „Tikušam dēliņam, bite jūdza kumeliņu…”) Tātad tikumība ir nekas cits, kā apzīmējums tam, cik tālu cilvēks vai sabiedrība ir tikusi, izkopjot pozitīvās rakstura īpašības un uzvedības normas. 

  2015-10-03 | Komentāri (1)

  Savu brīvību un drošību varam garantēt tikai mēs paši

  Letarģiskā miega dīleri un sabiedriskās domas anesteziologi ir apsēduši mūsu valsts centrālās varas pozīcijas. Mūs mierina ar NATO līguma 5.paragrāfu, ar ES pavalsts statusu. Tikai nekaitināt krievu lāci! Nesaasināt retoriku, neprovocēt! Dialogs visu risināšot! Mums nekas nedraud! Guļat mierīgi, dārgās avis!


  Zemessardze atbruņota, Drošības policija „izsaka bažas", armija aizņemta Afganistānas demokratizēšanā. Mums nekas nedraud!

  2014-03-05 | Komentāri (19)

  Par varas būtību un jaunu partiju dibināšanu

  Diez vai par saprātīgu mēs dēvētu zemnieku, kurš, piesaukdams gaidāmu labu ražu, savus tīrumus mēģinātu apsēt ap Ziemassvētkiem. Tāds būtu uzskatāms par galīgu nejēgu vai arī ļaunprāti, kurš tērē sēklas, laiku un enerģiju skaidri prognozējamai neveiksmei. Diemžēl politiskajā tīrumā šādu „zemnieku" nekad nav trūcis. Tuvojoties kārtējām vēlēšanām arvien uzrodas vairāki. Izņēmums nav arī šī reize.

  2013-12-18 | Komentāri (12)

  Ko dotu saeimas atlaišana?

  Jau kādu laiku turpinās parakstu vākšana Saeimas atlaišanai, tomēr līdz šim, iniciatīvas rīkotāji tā arī nav snieguši vērā ņemamu savas ieceres pamatojumu.


  Iniciatori norāda, ka Saeima jāatlaiž, jo deputāti ir pārkāpuši savu zvērestu, stiprināt Latvijas suverenitāti, un Satversmes pantus, kuros noteikta Latvijas neatkarība un tautas suverenitāte. Kā pamatojums tiek minēts Saeimas atbalsts eiro ieviešanai, pretēji tautas gribai, un Saeimas atlaišana iecerēta kā metode eiro ieviešanas atcelšanai.

  2013-07-03 | Komentāri (3)

  Īsa, maza pasaka par lielām lietām

  Reiz, sen senos laikos, kad nekas vēl nebija tik attīstīts un pareizs, kā šodien, dzīvoja neliela jauniešu domubiedru grupiņa. Viņus vienoja jūsma par nacionālām idejām un vēlme padarīt dzīvi Latvijā labāku. Šie jaunieši pat bija izvēlējušies skanīgi latvisku nosaukumu savai apvienībai. 

  Un vakaros viņi mēdza ne tikai dziedāt, sportot un diskutēt, bet arī  šad un tad skatīties lielisku filmu "Drošsirdis".

  Te nu beidzas mana sirdi sildošā pasaciņa.

  2012-12-11 | Komentāri (18)

  Lāčplēša mantojums Tev, man, mums


  Klāt viena no dienām, kas nes sevī pārlaicīgu spēku. Tik lielu, ka ar to nevar nerēķināties pat valdošās aprindas, kuru ikdienas veikums ir klajā pretrunā ar šīs dienas ideāliem. Tāpēc mēs dzirdam arī daudz standartizētu patriotisku frāžu, daudz liekulīgu vārdu.


  Mūsu Brīvības altāris - Brīvības piemineklis, mūsu dienās ir ieguvis jaunu simboliku; Tas ģeogrāfiski ir kļuvis par viduspunktu starp Ministru kabineta ēku un Rīgas domes ēku, kur vienā saimnieko Rietumu pakalpiņi, otrā, Austrumu varas taustekņi Latvijā. Mūsu Brīvība tam visam pa vidu. Kā parasti, kā gadu simtiem ilgi


  2012-11-11 | Komentāri (16)

  Grāmata "Masu apziņas manipulācija"

  Pilns teksts manai grāmatai “Masu apziņas manipulācija”.
  Lai labi lasās un noder!


  Lejuplādēt >>>

  2012-07-20 | Komentāri (12)

  Sen neesmu sastapis nevienu Krievu...

  Nu jau vairākus gadus. Toreiz sastaptā sieviete no Maskavas bija klajā neizpratnē par vietējo krievvalodīgo nekaunību un ambīcijām, pārsteigta par Kremļa melu propagandu, attiecībā uz "cilvēktiesību pārkāpumiem" pret tautiešiem Latvijā. Viņa šeit vienkārši atpūtās, priecājās par Latvijas skaistumu un cilvēku laipnību.
  Šodien izlasīju kāda Maskavas krieva rakstu par 9.maija svinētājiem un to, ka Uzvaras laukums tika iecerēts Brīvības cīņu atcerei. Tikpat interesanti arī raksta komentāri.

  2012-07-05 | Komentāri (39)

  Eirodisciplīna, koma un neesoša valsts, kuru lamājam


  Man jau ilgus gadus nav ne mazāko ilūziju par varas tehnoloģiju būtību, demokrātijas izkārtnes fikciju, strauju sociālpolitisku pārmaiņu iespējamību. Tomēr, ir skumji, ja arī aktīvāko un domājošo cilvēku daļa ļaujas vispārējās komas stāvoklim. Par komu runāju tādēļ, ka stāvoklis, kad organisma (valsts) funkcijas tiek uzturētas bez smadzeņu (nacionālo interešu pamatprincipu) līdzdalības ar organismam pieslēgtu sistēmu (ES institūciju) palīdzību ir valstiska koma.


  Pašlaik Saeimā pilnā sparā risinās fiskālās disciplīnas normu (Līguma par stabilitāti, koordināciju un pārvaldību ekonomiskajā un monetārajā savienībāiestrāde Latvijas likumos un Līguma ratificēšana. Kas tas ir un ko no tā varam sagaidīt?

  2012-05-29 | Komentāri (10)

  Kādēļ vairs neiepirkšos "Mego"?

  Tādēļ, ka 9.maijā VISIEM veikala darbiniekiem - kasierēm, krāvējiem, apsargiem pie apģērba vīdēja melni oranžās lentītes. Nu, ja jau latviešu pircēji nav vēlami, tad es tur arī vairs nerādīšos, un aicinu savējos darīt tāpat! Bilde no veikala Čaka/Stabu ielu krustojumā! FOTO raksta pielikumā.

  2012-05-10 | Komentāri (5)

  Kā iegūt demogrāfijas un izglītības vajadzībām vismaz 5 - 8 000 000 latu gadā?

  Iepazinos ar interesantu statistiku. 


  Latvijas cietumos sodu izcieš ap 1400 laupītāju, ap 800 slepkavu, ap 200 izvarotāju un tikpat pedofilu. Par vieglākiem noziegumiem vēl apmēram 2000.

  Cietumnieka uzturēšana dienā izmaksā Ls 9,05. Pirmo trīs nosaukto kategoriju noziedznieku uzturēšana gada laikā izmaksā aptuveni 8 589 000 latu.

   

  2012-03-26 | Komentāri (75)

  Mana vecvecmamma un referendums

  Mana vecvecmamma, kura nu jau daudzus gadus savas rakstainās zeķes ada no smalkiem aizsaules dzīpariem, ir nākusi no senas vecticībnieku dzimtas Latgalē. No neliela miesta, pavisam tuvu Krievijas robežai. Šodien viņas stāstus atcerējos, lasot kādu latviešiem naidīgu komentāru, sakarā ar referendumu pret divvalodību Latvijā, un noklausoties radio diskusiju starp Lindermanu un studentu korporāciju pārstāvi krievu Trofimovu, kurš aicināja balsot PRET. 


  Sešpadsmitgadīga meitene būdama, viņa salīga par meitu kādā bagātā Zemgales saimniecībā Bauskas pusē. Un, tā kā pārējie saimes ļaudis lielākoties bija latvieši, jau dažos mēnešos apguvusi latviešu valodu. Cītīgi mācoties. No grāmatām pēc darba laika beigām. 

  2012-02-07 | Komentāri (18)

  PARA BELLUM*

  Sāksim ar pāris, manuprāt, aksiomām. Tie, kuriem tās šķiet nepieņemamas, mierīgi var netērēt laiku šī raksta tālākai lasīšanai; 1) Latviešu pastāvēšana ir tikai pašu latviešu rūpe. Pasaule gluži labi dzīvos arī bez mums. 2) Mūsu tīri nacionālās intereses varam aizstāvēt tikai mēs paši. Gaidīt, ka būs kāds, kas par mums parūpēsies, ir nepiedodami naivi. 3) Latvieši ir Latvijas saimnieki un Latvijai ir jābūt latviešu valstij. 4) Tautas intereses, ja noņemam dažādus daiļskanīgus izpušķojumus, ir saimnieciskā un garīgā labklājība. Tā nav iedomājama bez kārtības un drošības.

  2011-12-15 | Komentāri (22)

  Eiropisti rullē tālāk

  Pēdējās pāris dienās daži slaveni eiropisti (arī aizsardzības ministrs Pabriks) pavisam nekautrīgi paziņojuši, ka ES jāpārveido par federāciju, kas nozīmētu, ka arī juridiski tiktu nostiprināts Latvijas guberņas statuss. 

  Daudzi komentētāji bieži vien pauž atziņu, ka valdība nedarbojas tautas interesēs. Tas absolūti nav nekāds pārsteigums, jo īpaši tādēļ, ka jau vairāk kā 10 gadus Latvijas galvenās politiskās partijas un to biedri ir bijuši biedri Eiropas kustībā Latvijā.

  2011-11-30 | Komentāri (9)

  Spēka daudzinājums

  Brīvai tautai ir vajadzīgs spēks. Garaspēks un karaspēks. Spēks ir tikums.Veļu atcere ir garaspēks, karaspēku veido dzīvie. Senču dzīvesziņa ir garaspēka nodošana karaspēkam. Dzīvesziņa ir tautas dzīvo un aizgājušo satikšanās. Dzīvesziņas turēšana ir tautas vienotība. Bez dzīvesziņas nav cīnītāju, jo nav par ko cīnīties. Bez cīņas nav dzīves ziņas, jo nav kam un kur dzīvi zināt.

  2011-11-09 | Komentāri (6)

  Nevis par vai pret Bērziņu vai Zatleru, bet par Latviešu Valsti!

  Virsrakstā ir doma, kas man neliek mieru, redzot pēdējo dienu jezgu ap prezidenta vēlēšanām. Lai gan biju sev nosolījies atturēties no plašākiem rakstiskiem spriedelējumiem, izņēmuma kārtā jūtu vajadzību izteikties. Politemocionālā transa apstākļos riskēšu izpelnīties nosodījumu par nepopulārajām pārdomām.


  Notiekošais kārtējo reizi liek aizdomāties, cik dziļi mūsos, latviešos, ir iesēdusies melnbaltā un īstermiņa domāšana. Esmu drošs, ka daļa no tiem, kas pašlaik Zatleru slavē un atbalsta, vēl pirms divām trim nedēļām uzjautrinājās par jēdzienu "zoodārza prezidents", un ļoti pat iespējams, ka daži no tiem, kas pirms pāris dienām pie saeimas klaigāja "Ieliktenis, ieliktenis!", to pašu saukli izbļāva arī Zatlera ievēlēšanas dienā


   

  2011-06-03 | Komentāri (37)

  Par sapņiem, kas piepildās...

  Pirms lielām pārmaiņām un liktenīgiem pavērsieniem, daudzi savstarpēji nepazīstami cilvēki mēdz redzēt vienādus sapņus. Tādus, kas netiek aizmirsti un tiek turpināti arī nomodā esot. 


  Bet tiem ir lemts piepildīties tikai, ja noticam un sekojam tiem, atbilstoši rīkojoties. 


  Mūsu personīgie sapņi un ieceres spēj gūt piepildījumu, ja ir vēl kaut viens cilvēks, kura mērķi sakrīt ar mūsējiem. 


  2011-01-01 | Komentāri (17)

  Kas ir gods?

  Matīsa Gricmaņa jaunākā raksta komentāros aizsākusies diskusija par jēdzienu "gods". Šis ir viens no jēdzieniem, ko lietojam, dziļāk nepadomājot par tā būtību. Atļaušos nepiekrist domai, ka tas nav definējams. Patiesībā, protams, ka apzināmies tā aptuveno nozīmi, jo ikdienas lietojums uz to norāda. Mēs dzirdam par goda aizskaršanu, sakām, ka kāds rīkojies godīgi vai negodīgi, lietojam izteicienus "tikt mātes godā", "ģimenes godi", "gods kalpot Latvijai!".


  Un tomēr. It bieži jaucam "godu" ar "cieņu", jo abi jēdzieni ir cieši saistīti.

  2010-12-08 | Komentāri (6)

blogs - Nacionālisti.lv blogi