Tēvijas sargi - Ar katru dienu spēcīgāki!
Eiropas vārti plaši vaļā...
Mēs nekad nebūsim brāļi!
Dok. filma "Latviešu leģions"
Par latviešu pašapziņu. prof.soc. D.Beitnere
PSRS okupācijas karaspēks 1939.g. ieņem Rietumukrainu
Hakamada: visi slikti, tikai mēs, Krievija, balti un pūkaini
Protesta mītiņš Kijevā pret Timošenko atgriešanos politikā
Revolūcijas cīnītāji Ukrainā bažījas, ka vecais režīms tiks aizvietots ar jaunu
Janukoviča bandīti ar kaujas munīciju šauj uz protestētājiem
Ternopolē "Berkut" specvienība pāriet tautas pusē
  • Autora profils
  Vārds Uzvārds:
  Jānis Dombrava

  Lietotājvārds
  JanisDombravs

  Pilsēta:
  Rīga

  Info:
  Visu Latvijai! valdes loceklis
  Rīgas Domes deputāta kandidāts

  Bloga RSS: http://www.nacionalisti.lv/rss/?n=144

  • Blogs

  Tikšanās ar prezidentu (22.-28. novembris)

  Aizvadītā nedēļa iezīmēja vairākus jaunus parlamentāros darbības virzienus. Neskatoties uz jau ierastajām frakcijas, komisiju un plenārsēdēm sēdēm šonedēļ notika vairākas vērtīgas tikšanās, tika izveidota Baltijas lietu apakškomisija, kopā sanāca EPPA delegācija un norisinājās citas aktivitātes bez jau ierastajām.

  Nedēļa sākās ar darbības plāna izstrādi Vidzemei, kura mērķis ir savākt aptuveni 2600 parakstus Vidzemē, lai rosinātu izmaiņas Satversmes 112.pantā, kas to izteiktu šādā redakcijā: „112. Ikvienam ir tiesības uz izglītību. Valsts nodrošina iespēju bez maksas iegūt pamatizglītību un vidējo izglītību valsts valodā.”

  2010-12-01 | Komentāri (14)

  6. augustā izdarīts nopietns uzbrukums „Visu Latvijai!” mājas lapai!

  Daudzi „Visu Latvijai!” mājas lapas apmeklētāji bija ievērojuši, ka piektdien, 6. augusta vakarā, visulatvijai.lv lapa pārstāja funkcionēt un nestrādāja līdz 8. augusta pusdienlaikam, kad beidzot izdevās atjaunot interneta vietnes darbību. Gandrīz identiskā laikā pārstāja arī darboties Latviešu nacionālistu kluba mājas lapa.

  2010-08-11 | Komentāri (9)

  Nacionālās apvienības „Visu Latvijai” – „TB/LNNK” kandidātu sarakstā visvairāk jauniešu

  Salīdzinot Centrālajā vēlēšanu komisijā (CVK) iesniegtos 10. Saeimas vēlēšanu deputātu kandidātu sarakstus, visvairāk jauniešu vecumā no 21 līdz 30 gadiem ir atrodami tieši Nacionālajā apvienībā „Visu Latvijai!” – „Tēvzemei un Brīvībai/LNNK” (skat. tabulu nr. 1). Kopumā sarakstā ir 32 kandidāti, kuri atbilst šai vecuma grupai. Salīdzinoši tas ir gandrīz divreiz vairāk par otrajā vietā esošo PCTVL, kuri ir pieteikuši 19 jauniešus. Vismazākā uzticība jaunatnei no Saeimas vēlēšanām pieteiktajiem sarakstiem ir apvienībai „Par Labu Latviju” (11 jaunieši), Atbildībai (10 jaunieši), ZZS (7 jaunieši).

  2010-08-05 | Komentāri (19)

  Nacionālistu reitingi aug!

  Līdzīgi kā citās Eiropas valstīs arī Latvijā nacionālisti piedzīvo visnotaļ stabilu izaugsmi. Šajā publikācijā es apskatīšu „Latvijas Faktu” reitingus un attīstības tendences kopš 2009.gada jūnija, kad bija noslēgušās Eiropas Parlamenta un pašvaldību vēlēšanas līdz 2010.gada maija reitingiem, kad ir panākta vienošanās par partiju apvienības veidošanu starp „Visu Latvijai!” un TB/LNNK.

  2010-06-02 | Komentāri (29)

  Latvieši piedzīvo pieaugumu latviskā vidē!

  Jau daudzus gadus Latvijas iedzīvotāju kopējā tendence ir gana strauja izmiršana, iezīmējot savdabīgu parādību, ka latvieši izmirst lēnāk nekā pārējās lielās etniskās grupas. Es apskatīšu laika periodu no 2000. līdz 2009. gadam, jo Centrālās statistikas pārvaldes datubāzē ir gana precīzi dati, sākot tieši ar 2000. gadu. Kopumā Latvijā latviešu skaits katru gadu vidēji samazinās par ~2’500, tai pat laikā krievu skaits sarūk par ~7’500, baltkrievu par ~2000, ukraiņu par ~600.

  2010-01-18 | Komentāri (29)

  Latgale

  2010. gads jau ir atnācis, tomēr vēl ir aktuāla problēma, kura jau mūsu vidū ir pastāvējusi teju gadsimtu, bet par kuru runā nelabprāt. Latgale ir skaista vieta mūsu zemītē, kuru diemžēl daudzi uzskata par svešu esam. Un vai maz ir saskaitāmas tās reizes, kad ir bijuši mēģinājumi latgaļus uzlūkot kā atšķirīgus un nepiederīgus latviešu tautai? Vai nebūtu pienācis laiks mums visiem pārkāpt pāri šim mākslīgi radītajam dalījumam, kurš šķeļ mūs citu no cita?

  2010-01-05 | Komentāri (6)

  Mēs esam nobrieduši savai valstij

  Siltas atmiņas pavada katrus Dziesmu svētkus, šis laiks izvēršas par tautas svētkiem, kurš vienaldzīgos neatstāj. Jauni un veci gaida brīdi, kad kori izpildīs viņiem mīļotās dziesmas neatkarīgi vai klausītāji atrodas estrādē vai pie televizora ekrāniem.


  Dziesmu svētkos īpašs brīdis ir, kad daudzu tūkstošu spēcīgais koris dzied Mārtiņa Brauna „Saule, Pērkons, Daugava”. Dziesma, kas satricina mūsu būtību, liek skudriņām skriet pār ķermeni un izjust piederību savai tautai, savai kultūrai... Vai esam spējuši aizdomāties par dziesmā ietvertajiem vārdiem un vai mēs katrs zinām, kad tā ir tapusi?

  2009-11-17 | Komentāri (2)

  Mēs izmirstam!

  Krīzes laikā ir populāri runāt par Parex banku, par finanšu sektoru, budžeta deficīta mazināšanu, birokrātijas likvidāciju, makroekonomikas stabilizēšanu, reformēšanu, funkciju auditu un šādi šo sarakstu varētu ilgi turpināt, bet es neredzu, ka domāšana tiktu virzīta no makroekonomikas kategorijām uz parasto iedzīvotāju dzīvi un vēl jo vairāk uz nācijas izdzīvošanu līdz 21. gadsimta nogalei.

  2009-10-14 | Komentāri (18)

  Laiks mācīties no vēstures

  Šodienas aktuālākā tēma sabiedrībā, politikā un ziņu kanālos ir pasaules ekonomiskā krīze, tā tiek salīdzināta ar Lielo depresiju (1929. g. oktobris – 1933. g., kad tika sasniegts zemākais punkts). Paradoksāli, bet vismaz mūsdienu Latvijas valsts pilnībā ignorē principu, ka no vēstures varam mācīties. Lielā depresija 1930-ajos gados skāra arī Latviju, un, paskatoties pagātnē, varam redzēt galvenās kļūdas un veidus, kā no tām izvairīties.

  2009-08-03 | Komentāri (6)

  Visjaunākā kandidāta pārdomas*

  Drīz apritēs četri gadi, kopš esmu kopā ar „Visu Latvijai!” – laiks, kas bijis pārbagāts notikumiem, emocijām un siltiem vārdiem no līdzcilvēku puses. Šai laikā „Visu Latvijai!” ir kļuvusi par otru ģimeni, kurā ir izdevies darboties kopā ar tādiem cilvēkiem, kuri nešaubīgi un vienoti dotos kopā pat vissmagākajā un bezcerīgākajā kaujā, ja vien tās mērķis  ir latviska Latvija.

  2009-06-02 | Komentāri (2)

  Rīgai jākļūst latviskai!

  Priekšvēlēšanu laikā pastiprināti dzirdam dažādas norādes uz problēmām Rīgā, bet kas tad ir patiesi svarīgs pilsētniekiem? Protams, nozīmīgi ir, lai būtu darbavietas, lai būtu mājvieta, lai būtu labi ceļi un transports, lai būtu droši uzturēties pilsētā, lai būtu iespējas iegūt izglītību, un tā šo sarakstu varētu turpināt.

  2009-05-22 | Komentāri (2)

  Slepkavu dzīres

  Padomju laiku represijas nepagāja secen arī manai dzimtai. 1949. gadā Padomju režīms deportēja "valsts noziedzniekus" - māti ar diviem maziem puikām (6 un 4 gadus vecus). Atšķirti no tēva līdz mūža galam, izsūtīti lopu vagonos uz Sibīriju, zudusi bērnība tikai tādēļ, ka viņi bija latvieši - "valsts ienaidnieki".

  2009-05-14 | Komentāri (10)

blogs - Nacionālisti.lv blogi