Tēvijas sargi - Ar katru dienu spēcīgāki!
Eiropas vārti plaši vaļā...
Mēs nekad nebūsim brāļi!
Dok. filma "Latviešu leģions"
Par latviešu pašapziņu. prof.soc. D.Beitnere
PSRS okupācijas karaspēks 1939.g. ieņem Rietumukrainu
Hakamada: visi slikti, tikai mēs, Krievija, balti un pūkaini
Protesta mītiņš Kijevā pret Timošenko atgriešanos politikā
Revolūcijas cīnītāji Ukrainā bažījas, ka vecais režīms tiks aizvietots ar jaunu
Janukoviča bandīti ar kaujas munīciju šauj uz protestētājiem
Ternopolē "Berkut" specvienība pāriet tautas pusē
  • Blogs

  Jauniešu semināri traucē krievu radikāļiem

  „Visu Latvijai!" Jaunatnes organizācijas lektori pēdējo četru mēnešu laikā pārdesmit Latvijas skolās ir novadījuši jauniešiem domātus seminārus „Valsts, tauta, patriotisms". Semināri dažādu Latvijas reģionu skolās ir plaši apmeklēti, un tos šobrīd noklausījušies ap vienu tūkstoti 11. - 12. klašu skolēnu. Semināru uzdevums ir jauniešiem saprotamā veidā uzsvērt valsts un tautas nozīmīgumu mūsdienu pasaulē, radīt priekšstatu par patriotisma jēdzienu, rādot jauniešiem ceļus, kā katrs var iesaistīties un līdzdarboties savas valsts un tautas attīstībā un labklājības vairošanā.

  2010-01-27 | Komentāri (6)

  Par jaunu sociālistisko revolūciju?!

  Jau šo sestdien bēdīgi slavenais nacionālboļševiks Vladimirs Lindermans dibinās jaunu partiju „13. janvāris”. Jau pats organizācijas nosaukums liecina par jaunā veidojuma prioritātēm. Šoreiz jāatzīst, ka visdrīzāk tas nav tikai reklāmas gājiens, lai atgādinātu par sevi. Krievu radikāļu nopietnos nodomus apliecina klusums un lietišķums, kas pavada jaunās partijas dibināšanu. Kongress notiks Ludzā. Atšķirībā no citām nacionālboļševiku akcijām, šoreiz nav nedz skaļu paziņojumu, nedz skandālu. Izskatās, ka arī latviešu plašsaziņas līdzekļi vismaz pagaidām nepievērš šim notikumam lielu uzmanību, un šoreiz tas nāk par labu Lindermanam un viņa kolēģiem.


   

  2009-09-25 | Komentāri (39)

  Latvijai


  Katru dienu prom no Latvijas aizbrauc latvieši. Mani jau sen nepārsteidz, ka mūsu politiķi neko nedara, vai drīzāk pat sekmē tautiešu aizbraukšanu. Varbūt arī labi, ka mūsu politikāņi cenšas nerunāt par šo tēmu. Vairums latviešu politiķu runas par „pingvīncienīgo saspiešanos” un „nothing special” uztver kā atklātu ņirgāšanos par tautu. Jāapzinās arī, ka daži latvieši bēg ne vien no ekonomiskā sasaluma, bet arī no cinisma un neticības, kas valda mūsu valstī, tas gan ir cieši saistīts ar valdošo aprindu uzvedību un darbību.

  2009-09-20 | Komentāri (7)

  Par cik pasīte?


  Pēdējā laikā dažādi speciālisti un amatieri publicē savus risinājumus, kā ātrāk izvest mūsu valsti no dižķibeles. Visnotaļ interesantu risinājumu piedāvā RD vicemērs Ainārs Šlesers. Politiķis, kurš pazīstams ar trekno gadu aicinājumu "Pedāli grīdā!", tagad mūs aicina nodot šo akseleratora pedāli ārzemnieku pārvaldījumā. Citiem vārdiem, atdzīvināt nekustamā īpašuma tirgu ar investīcijām no ārzemēm. Šlesera kungs uzreiz atbild uz skeptiķu apgalvojumiem, ka, lūk, neviens jau nepirks, jo krīze ir visur. Būdams rūdīts valsts sektorā strādājošs menedžeris, Šlesers piedāvā NĪ papildināt ar pievienoto vērtību, vai, vienkāršiem vārdiem sakot, katram krievam, kas te iegādāsies kādu padārgu šķūni, izsniegt uzturēšanās atļauju Latvijā (lasi ES).

  2009-09-13 | Komentāri (9)

  Lielkrievu šovinisms un Latvijas valsts

  Šoreiz manu uzmanību pievērsa vairākos sējumos izdotā grāmata Lielās krievu tautas enciklopēdija (krievu val. «Большая энциклопедия русского народа»). Krievu civilizācijas institūta direktora Oļega Platonova gara darbā var izlasīt gana daudz pseidovēsturiskus izdomājumus, tai skaitā par „Piebaltiju” (Baltiju aut.). O. Platonovs ir slavens ar savu šovinistisko domāšanu. Arī šoreiz raksts ir pilns ar izdomājumiem, kuri jau robežojas ar Baltijas tautu nacionālā lepnuma un goda aizskaršanu. Diemžēl lielkrievu šovinisms kļūst arvien populārāks gan pašā Krievijā, gan starp Baltijā mītošajiem krieviem.

  2009-07-24 | Komentāri (13)

blogs - Nacionālisti.lv blogi