Eiropas vārti plaši vaļā...
Mēs nekad nebūsim brāļi!
Dok. filma "Latviešu leģions"
Par latviešu pašapziņu. prof.soc. D.Beitnere
PSRS okupācijas karaspēks 1939.g. ieņem Rietumukrainu
Hakamada: visi slikti, tikai mēs, Krievija, balti un pūkaini
Protesta mītiņš Kijevā pret Timošenko atgriešanos politikā
Revolūcijas cīnītāji Ukrainā bažījas, ka vecais režīms tiks aizvietots ar jaunu
Janukoviča bandīti ar kaujas munīciju šauj uz protestētājiem
Ternopolē "Berkut" specvienība pāriet tautas pusē
Cīņa Ukrainā (tiešraide)
  • Autora profils
  Vārds Uzvārds:
  Nacionālisti.lv

  Lietotājvārds
  Nacionālists

  Pilsēta:
  Rīga

  Info:
  Nacionālisti.lv administrators

  Bloga RSS: http://www.nacionalisti.lv/rss/?n=1

  • Blogs

  LĒMUMS PAR IMIGRĀCIJU NAV TIKAI VALDĪBAS IZŠĶIRŠANĀS! 15 organizāciju aicinājums

  Ar patiesām bažām vērojam Ministru prezidentes un valdības darbību, saistībā ar plānoto nelegālo imigrantu masveida izmitināšanu Latvijā. Pārsteidz vieglprātība, nerēķināšanās ar tautas viedokli un steiga, kādā tiek risināts šis jautājums.


  Mēs kategoriski iebilstam pret Āfrikas un Āzijas ekonomisko migrantu, ko politiķi savā retorikā bieži apzīmē ar jēdzienu “bēgļi”, izmitināšanu Latvijā.

  2015-07-29 | Komentāri (1)

  Ģen. Radziņš "Lāčplēšu svētki"

  Lāčplēšu svētki ir Latvijas kara varoņu svētki. Ar šo svētku svinēšanu tauta izrāda godu un cienību pret to viņas dēlu darbiem, kuri tēvijas atbrīvošanas un valsts nodibināšanas cīņās ir izrādījuši izcilu drošsirdību un varonību – izcilas kareiviskas īpašības. Ar vārdu sakot, šie svētki ir – kareivisku īpašību cildināšana un godināšana. Tas ir ļoti skaisti un tālredzīgi, kad valsts un tauta atrod par vajadzīgu godināt un cildināt kareiviskas īpašības. Vēl lielāku vērtību iegūst šo kareivisko īpašību cildināšana mūsu modernajā laikmetā, kad visplašākos apmēros tiek dzīta internacionālā propaganda, kura vienmēr savienota ar propagandu pret kareivisko garu varbūtējo ienaidnieku zemē.

  2014-11-11 | Komentāri (3)

  Vai barosim svešu armiju?

  Atklāta vēstule Latvijas Republikas Saeimai, Valsts prezidentam, Ministru prezidentei, Aizsardzības ministram, NBS un Zemessardzes vadībai un par valsts drošību atbildīgajām amatpersonām


  Ar neizpratni un nepatīkama pārsteiguma sajūtu vērojam letarģiskajam miegam līdzīgo stāvokli, kuru attiecībā uz Latvijas drošības jautājumu ir ieņēmušas par to atbildīgās amatpersonas. Vienīgais, kas, domājot par valsts aizsardzību, izskanējis no augstāko amatpersonu puses ir pielīdzināms „karaļa kailuma” piesegšanai ar NATO līguma 5.paragrāfa lapu, kā arī abstrakti apgalvojumi par nepieciešamību palielināt aizsardzības budžetu līdz minimālajam līmenim, pie kāda varam cerēt uz sabiedroto atbalstu, līdz 2020.gadam

  2014-06-16 | Komentāri (9)

  Izmirst Latgales lauku attālākās nomales

  Latgales un arī citu Latvijas novadu nomaļāko lauku pagastu lēna, bet pagaidām, šķiet, neatgriezeniska izmiršana nav iesākusies, jaunās MK priekšsēdes Laimdotas Straujumas vārdiem, visu laiku "izcilākā Latvijas premjerministra" Valda Dombrovska laikā. To mēs šim svešzemju augsto pārstāvju un lielo kungu pavēļu cītīgajam bezierunu izpildītājam, pārcentīgajam muižas vagaram pārmest nevaram. Pirmsākumi, kā to var pastāstīt, piemēram, bijušā Alūksnes rajona Liepnas pagasta sabrukušie ciemi, dažā no kuriem kādreizējo 50 māju vietā apdzīvotas vairs tikai pāris, meklējami tā sauktās šoka terapijas laikā, kad Latviju 90. gadu pirmajā pusē pilnā spēkā ārdīja ar Godmaņa pirmās valdības un pēc tās ar Birkava valdības vārdu pazīstamā ekonomisko laupītāju banda, kurā dīvainā koalīcijā apvienojās kultkoma iebarotās rietumu latviešu pabiras ar vietējo aparatčiku krējumu, sajauktu ar čekas stukaču sēnalām (vairāk par to lasīt U.Ģērmaņa un E.Berklava sarakstē). Tomēr, kā zināms, atbilstoši likumam, noziegums ir ne tikai noteiktas darbības, bet arī bezdarbība, amatpersonas pienākumu apzināta nepildīšana. Un tieši par to, visa cita starpā arī izmirušo lauku apvidu sakarā, var prasīt atbildību no Dombrovska ilggadīgo valdību ministriem un tos izvirzījušajām politiskajām partijām.

  2014-01-23 | Komentāri (11)

  Eiroprezidentūrai tērēs 100 miljonus, dzīvības glābšanai jaunai meitenei neatrodas 120 tūkstoši.

  Šokējošas ziņas, kas apliecina valsts varu sagrābušās "tiesiskuma koalīcijas" vilkaču un šakālēnu bezsirdību un elementāra cilvēciskuma trūkumu Latvijas plašsaziņas līdzekļos nākas lasīt visai bieži. Tomēr šī ir īpaši pretīga un nožēlojama. Centieties, ,lūdzu, to atcerēties nākošajās vēlēšanās, kad smaidošie "Vienotības", "Nacionālās apvienības", "reformistu" un citu, pagaidām no varas atbīdīto politikāņu (šleseri, repšes...) ģīmji jūs no katra TV raidījuma un reklāmstaba apšļāks ar parasto tukšo solījumu, melu un čuriku apgalvojumu devu.

  2014-01-22 | Komentāri (1)

  Veiksmes stāsts? Kam? "Vienotībai" vai Latvijas daudzbērnu ģimenēm?

  Kamēr Dombrovsku bezbērnu ģimene svin krīzes beigas un visilgāk premjerējušā politamēba (pseudohomo brusseliensis) nedēļas nogalēs pārdomā, kādu nodaļu vēl palūgt aizjūras autoram pierakstīt savā "veiksmes stāsta" opusā, tikmēr pusei Latvijas daudzbērnu ģimeņu trūkst naudas pārtikai: kasjauns.lv.

  2014-01-18 | Komentāri (4)

  Par vērtībām. Kadastra...

  Ielīdu kadastrs.lv datos, lai aplūkotu šogad maksājamo summu. Labāk to nebūtu darījusi, jo sirds drapju pudelītes blakus nebija. Gada laikā īpašuma vērtība no 38000 LVL pieaugusi līdz 61525 eur, tas ir - 44298 LVL.

  2014-01-14 | Komentāri (1)

  Beidzot esam atzinuši: Latvijā ir šakāļi

  Manāmu sajūsmu Latvijas interneta lietotājos izraisījusi ziņa, ka kāds mednieks pie Jelgavas, iespējams, nošāvis šakāli. Tomēr ne jau zooloģiskais fenomens ir tas, kas šajā gadījumā ceļ spārnos, bet sociālpolitiskā metafora.

  2014-01-10 | Komentāri (2)

  Manā sētā kretīni dejo... cik ilgi vēl?

  Pretēji lielo plašsaziņas līdzekļu tiražētajiem skatiem ar priecīgi satrauktajiem pilsoņiem, kas no bankomātiem izņem un veikalos pie kasēm atlikumā pret latiem saņem eiro banknotes, rūgtumu par mūsu nacionālās valūtas, lata, zaudējumu šodien, 2014.g. 1. janvārī, izjūt lielākā latviešu tautas daļa.

  2014-01-01 | Komentāri (2)

  Ar Eiropas Savienības tiesas lēmumu atceļ Latvijas Satversmi

  Aģentūra LETA ziņo, ka šā gada 12.decembrī Eiropas savienības tiesa nospriedusi tā saucamos "homoseksuālos pārus" dažādu privilēģiju un atlaižu ziņā pielīdzināt normālajiem laulātajiem pāriem. Interesanti, ka "Galvenā Eiropas Ideoloģiskā Padome" uzskata, ka šis lēmums attiecināms arī uz tām valstīm, tostarp Latviju, kas nekad nav atzinušas homoseksuālistu pārus par ģimenēm.

  2013-12-26 | Komentāri (6)

  Londonā musulmaņu kasieris nepkalpo cūkgaļas un alkohola pircējus. Sācies boikots.

  Lielbritānijā izcēlies skandāls pēc tam, kad vairāki sadusmoti pircēji sociālajos tīklos uzsākuši kampaņu, kurā aicina boikotēt Marks&Spenser lielveikalu tīklu. Šiem pircējiem, kad tie kādā Londonas centrālajā daļā novietotā M&S veikalā uz kases lentas izlikuši preces, kuru vidū bijuši cūkgaļas izstrādājumi un alkoholiskie dzērieni, ticis norādīts, ka pārdevēja reliģijas dēļ tiem jādodas uz citu kasi.

  2013-12-25 | Komentāri (12)

  Kā latvieši 1919.gada novembrī sargāja Liepāju

  Lāčplēša diena 11.novembrī iedibināta par godu izšķirošajai, pie Rīgas notikušajai Latvijas armijas uzvarai pār avantūrista Bermonta (Pinkusa Bermana) krievu-vācu monarhistu spēkiem, kas līdz ar boļševikiem bija drauds Latvijas neatkarībai. Vienlaicīgi niknas kaujas pret bermontiešiem tika izcīnītas arī Liepājā.

  2013-11-11 | Komentāri (4)

  11. novembris — mūsu tautas spēka apliecinājums

  11. novembrī, Lāčplēša dienā iededzot uguntiņas savu māju logos un dažādās Brīvības cīņu piemiņas vietās, mēs domās pārceļamies atpakaļ 1919. gadā, kad, šķietami no nekā, pacēlās Latvija - latviešu tautas valsts. Latviešu karavīrs, gada sākumā vēl pa daļai svešu kungu kara kalps, tam noslēdzoties, pateicoties labvēlīgiem ģeopolitiskiem apstākļiem, bet visu pirmām kārtām - savai gribai un cīņas sparam - pirmo reizi vēsturē kļuva par vienīgo noteicēju savā zemē, kuras administratīvās robežas tagad aptvēra gandrīz visas mūsu kultūrvēsturiski etnogrāfiskās teritorijas.

  2013-11-11 | Komentāri (0)

blogs - Nacionālisti.lv blogi